Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
SameJudo Cup U10
Marki, 24.03.2018
 

SameJudo Cup
SameJudo Cup U8 SameJudo Cup U9 SameJudo Cup U11 SameJudo Cup U13 - dziewczęta SameJudo Cup U12 - chłopcy SameJudo Cup U13 - chłopcy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -23 kg -25 kg -27 kg -29 kg -31 kg -33 kg -35 kg -38 kg -42 kg -45 kg +45 kg
Kobiety -21 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -59 kg +59 kg

kategoria: -59 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 4
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2009 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 37 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 21 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 37 dni
Najmłodszy zawodnik Antonina Wtulich-Pargulska (8 lat 193 dni)
Najstarszy zawodnik Kalina Dudek (9 lat 116 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (3 zawodników)
UKS Chojrak Warszawa (1 zawodników)
KS Gwardia Białystok (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (7 walk)
KS Gwardia Białystok (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kalina Dudek
UKJ Lemur Warszawa
2
Antonina Wtulich-Pargulska
UKJ Lemur Warszawa
3
Apolonia Adamczyk
UKJ Lemur Warszawa
3
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
5
KATIA ZODIAN
CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires
5
Magdalena Borzyszkowska
UKS Chojrak Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Kalina DudekUKJ Lemur WarszawaAntonina Wtulich-PargulskaUKJ Lemur Warszawa10:0  
Antonina Wtulich-PargulskaUKJ Lemur WarszawaMagdalena BorzyszkowskaUKS Chojrak Warszawa10:0  
Kalina DudekUKJ Lemur WarszawaMagdalena BorzyszkowskaUKS Chojrak Warszawa10:0  
Apolonia AdamczykUKJ Lemur WarszawaKATIA ZODIAN CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires10:0  
Gabriela FilipiakKS Gwardia BiałystokApolonia AdamczykUKJ Lemur Warszawa10:0  
Gabriela FilipiakKS Gwardia BiałystokKATIA ZODIAN CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires10:0  
półfinałKalina DudekUKJ Lemur WarszawaApolonia AdamczykUKJ Lemur Warszawa  
półfinałAntonina Wtulich-PargulskaUKJ Lemur WarszawaGabriela FilipiakKS Gwardia Białystok  
finałKalina DudekUKJ Lemur WarszawaAntonina Wtulich-PargulskaUKJ Lemur Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl