Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa, 10.10.2020
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2006 - 2006
Średnia wieku zawodników 14 lat 204 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 208 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 204 dni
Najmłodszy zawodnik Borys Szczerba (14 lat 10 dni)
Najstarszy zawodnik Jan Stępiński (14 lat 317 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Ryś Warszawa (1 zawodników)
UKS SameJudo (1 zawodników)
MUKS Kokoro Łódź (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MUKS Kokoro Łódź (5 walk)
UKJ Ryś Warszawa (4 walk)
UKS SameJudo (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Nazar Hornich
MUKS Kokoro Łódź
2
Maksymilian Ronge
UKJ Ryś Warszawa
3
Wojciech Bandulet
UKS SameJudo
3
Krystian Jarosik
KS Gwardia Łódź
5
Radosław Rychlewski
Judo Legia Warszawa
5
Łukasz Prokopiuk
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7
Jan Stępiński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
7
Borys Szczerba
KS AZS-AWF Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Nazar HornichMUKS Kokoro ŁódźWojciech BanduletUKS SameJudo 10:0  
Nazar HornichMUKS Kokoro ŁódźJan StępińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź10:0  
Nazar HornichMUKS Kokoro ŁódźRadosław RychlewskiJudo Legia Warszawa10:0  
Radosław RychlewskiJudo Legia WarszawaJan StępińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź10:0  
Wojciech BanduletUKS SameJudo Radosław RychlewskiJudo Legia Warszawa10:0  
Wojciech BanduletUKS SameJudo Jan StępińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź1:0  
Maksymilian RongeUKJ Ryś WarszawaŁukasz ProkopiukKJ Politechniki Białostockiej Białystok10:0  
Maksymilian RongeUKJ Ryś WarszawaBorys SzczerbaKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Maksymilian RongeUKJ Ryś WarszawaKrystian JarosikKS Gwardia Łódź1:0  
Krystian JarosikKS Gwardia ŁódźŁukasz ProkopiukKJ Politechniki Białostockiej Białystok1:0  
Krystian JarosikKS Gwardia ŁódźBorys SzczerbaKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Łukasz ProkopiukKJ Politechniki Białostockiej BiałystokBorys SzczerbaKS AZS-AWF Warszawa10:0  
półfinałNazar HornichMUKS Kokoro ŁódźKrystian JarosikKS Gwardia Łódź0.5:0  
półfinałMaksymilian RongeUKJ Ryś WarszawaWojciech BanduletUKS SameJudo 0.5:0  
finałNazar HornichMUKS Kokoro ŁódźMaksymilian RongeUKJ Ryś Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl