Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa, 10.10.2020
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 14 lat 338 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 301 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 338 dni
Najmłodszy zawodnik Franciszek Sikorski (14 lat 100 dni)
Najstarszy zawodnik Jan Kurowski (15 lat 317 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (1 zawodników)
UKS Arashi Łódź (1 zawodników)
MUKS Kokoro Łódź (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MUKS Kokoro Łódź (3 walk)
UKS Sakura Warszawa (2 walk)
Klub Judo Boa Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Oleksii Lesniak
MUKS Kokoro Łódź
2
Daniel Chamerski
UKS Sakura Warszawa
3
Franciszek Sikorski
UKS SameJudo
3
Kacper Boganow
Klub Judo Boa Warszawa
5
Jan Kurowski
WKS Gwardia Warszawa
5
Maciej Rogaszewski
UKS Arashi Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Franciszek SikorskiUKS SameJudo Maciej RogaszewskiUKS Arashi Łódź10:0  
Kacper BoganowKlub Judo Boa Warszawa Maciej RogaszewskiUKS Arashi Łódź0.5:0  
Kacper BoganowKlub Judo Boa Warszawa Franciszek SikorskiUKS SameJudo 10:0  
Jan KurowskiWKS Gwardia WarszawaDaniel ChamerskiUKS Sakura Warszawa10:0  
Daniel ChamerskiUKS Sakura WarszawaOleksii LesniakMUKS Kokoro Łódź10:0  
Oleksii LesniakMUKS Kokoro ŁódźJan KurowskiWKS Gwardia Warszawa10:0  
półfinałDaniel ChamerskiUKS Sakura WarszawaKacper BoganowKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
półfinałOleksii LesniakMUKS Kokoro ŁódźFranciszek SikorskiUKS SameJudo 0.5:0  
finałOleksii LesniakMUKS Kokoro ŁódźDaniel ChamerskiUKS Sakura Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl