Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007)
Tuliszków, 06.03.2021
 

IX Ogólnopolski Turniej Judo
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -52 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2006 - 2008
Średnia wieku zawodników 14 lat 143 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 241 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 143 dni
Najmłodszy zawodnik Iga Górska (13 lat 100 dni)
Najstarszy zawodnik Natalia Rubin (15 lat 68 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Tuliszków (2 zawodników)
UKS Ippon MDK Kutno (1 zawodników)
PRETORIAN TEAM WROCŁAW (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (4 walk)
UKS Judo Tuliszków (4 walk)
AZS OŚ Poznań (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Klaudia Tomaszewska
UKS Judo Tuliszków
2
Anna Obłoza
UKS SameJudo
3
Julia Poprawa
UKS Dwunastka-Euroline Leszno
3
Zuzanna Skorupa
AZS OŚ Poznań
5
Natalia Rubin
PRETORIAN TEAM WROCŁAW
5
Iga Kołaczyńska
UKS Ippon MDK Kutno
7
Iga Górska
UKS Judo Tuliszków

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Zuzanna SkorupaAZS OŚ PoznańIga GórskaUKS Judo Tuliszków10:0  
Zuzanna SkorupaAZS OŚ PoznańIga KołaczyńskaUKS Ippon MDK Kutno10:0  
Iga KołaczyńskaUKS Ippon MDK KutnoIga GórskaUKS Judo Tuliszków10:0  
Anna ObłozaUKS SameJudo Iga KołaczyńskaUKS Ippon MDK Kutno10:0  
Anna ObłozaUKS SameJudo Zuzanna SkorupaAZS OŚ Poznań1:0  
Anna ObłozaUKS SameJudo Iga GórskaUKS Judo Tuliszków10:0  
Klaudia TomaszewskaUKS Judo TuliszkówJulia PoprawaUKS Dwunastka-Euroline Leszno10:0  
Klaudia TomaszewskaUKS Judo TuliszkówNatalia RubinPRETORIAN TEAM WROCŁAW10:0  
Julia PoprawaUKS Dwunastka-Euroline LesznoNatalia RubinPRETORIAN TEAM WROCŁAW10:0  
półfinałAnna ObłozaUKS SameJudo Julia PoprawaUKS Dwunastka-Euroline Leszno0.5:0  
półfinałKlaudia TomaszewskaUKS Judo TuliszkówZuzanna SkorupaAZS OŚ Poznań0.5:0  
finałKlaudia TomaszewskaUKS Judo TuliszkówAnna ObłozaUKS SameJudo   

Polityka prywatności Judostat.pl