Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Orkan Judo Cup 7 U142 (2010-2011)
Sochaczew, 02.10.2021
 

Orkan Judo Cup 7
Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg +52 kg

kategoria: -42 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2010 - 2012
Średnia wieku zawodników 10 lat 318 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 333 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 318 dni
Najmłodszy zawodnik Filip Szczepaniak (9 lat 276 dni)
Najstarszy zawodnik Dawid Żaba (11 lat 308 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników ASW Tiger Skierniewice (1 zawodników)
UKS Judo Sensei Płock (1 zawodników)
Hachi Judo Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
MKS Olimpijczyk Włocławek (3 walk)
UKS Siódemka Sochaczew (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Antoni Ciesielski
UKJ Lemur Warszawa
2
Wiktor Borkowski
MKS Olimpijczyk Włocławek
3
Oskar WoĽniak
UKS Siódemka Sochaczew
3
Adam Gogulski
UKS Arashi Łódź
5
Piotrek Łukasiak
Hachi Judo Warszawa
5
Filip Betkowski
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
7
Dawid Żaba
UKS Judo Sensei Płock
7
Filip Szczepaniak
ASW Tiger Skierniewice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Wiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk WłocławekPiotrek ŁukasiakHachi Judo Warszawa10:0  
Wiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk WłocławekFilip SzczepaniakASW Tiger Skierniewice10:0  
Piotrek ŁukasiakHachi Judo WarszawaFilip SzczepaniakASW Tiger Skierniewice10:0  
Antoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaPiotrek ŁukasiakHachi Judo Warszawa10:0  
Antoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaFilip SzczepaniakASW Tiger Skierniewice10:0  
Adam GogulskiUKS Arashi ŁódźDawid ŻabaUKS Judo Sensei Płock10:0  
Adam GogulskiUKS Arashi ŁódźFilip BetkowskiUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice10:0  
Filip BetkowskiUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceDawid ŻabaUKS Judo Sensei Płock10:0  
Oskar WoĽniakUKS Siódemka SochaczewDawid ŻabaUKS Judo Sensei Płock10:0  
Oskar WoĽniakUKS Siódemka SochaczewAdam GogulskiUKS Arashi Łódź10:0  
Oskar WoĽniakUKS Siódemka SochaczewFilip BetkowskiUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice10:0  
półfinałAntoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaAdam GogulskiUKS Arashi Łódź0.5:0  
półfinałWiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk WłocławekOskar WoĽniakUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
finałAntoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaWiktor BorkowskiMKS Olimpijczyk Włocławek0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl