Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Orkan Judo Cup 7 U142 (2010-2011)
Sochaczew, 02.10.2021
 

Orkan Judo Cup 7
Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg +52 kg

kategoria: -31 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2010 - 2012
Średnia wieku zawodników 10 lat 192 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 190 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 192 dni
Najmłodszy zawodnik Zuzanna Olszańska (9 lat 198 dni)
Najstarszy zawodnik Oliwia Brodziak (10 lat 350 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice (2 zawodników)
MMKS Wojownik Skierniewice (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (6 walk)
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice (6 walk)
ASW Tiger Skierniewice (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Zuzanna Olszańska
UKJ Lemur Warszawa
2
Patrycja Papierzyńska
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
3
Amelia Markiewicz
UKJ Lemur Warszawa
3
Wiktoria Papierzyńska
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5
Liliana TARTANUS
ASW Tiger Skierniewice
5
Oliwia Brodziak
Uks Olmpia Judo Elbląg Elbląg
7
Lidia Gorczyca
MMKS Wojownik Skierniewice
7
Maria Wyszkowska
KS AZS-AWF Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Patrycja PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceLidia GorczycaMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
Patrycja PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceOliwia BrodziakUks Olmpia Judo Elbląg Elbląg10:0  
Patrycja PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceAmelia MarkiewiczUKJ Lemur Warszawa10:0  
Amelia MarkiewiczUKJ Lemur WarszawaOliwia BrodziakUks Olmpia Judo Elbląg Elbląg10:0  
Amelia MarkiewiczUKJ Lemur WarszawaLidia GorczycaMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
Oliwia BrodziakUks Olmpia Judo Elbląg ElblągLidia GorczycaMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
Zuzanna OlszańskaUKJ Lemur WarszawaMaria WyszkowskaKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Zuzanna OlszańskaUKJ Lemur WarszawaWiktoria PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice10:0  
Wiktoria PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceLiliana TARTANUSASW Tiger Skierniewice10:0  
Wiktoria PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceMaria WyszkowskaKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Liliana TARTANUSASW Tiger SkierniewiceMaria WyszkowskaKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Liliana TARTANUSASW Tiger SkierniewiceZuzanna OlszańskaUKJ Lemur Warszawa10:0  
półfinałPatrycja PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceWiktoria PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice0.5:0  
półfinałZuzanna OlszańskaUKJ Lemur WarszawaAmelia MarkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałZuzanna OlszańskaUKJ Lemur WarszawaPatrycja PapierzyńskaUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl