Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Kraków, 11-13.10.1996
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -60 kg
1
Bogdan Przystasz
TS Wisła Kraków
2
Piotr Kamrowski
PTS Katowice
3
Remigiusz Ławniczek
ZKS Gwardia Zielona Góra
3
Artur Brzeziński
KS AZS-AWF Warszawa
5
Mateusz Michałek
TS Piast Cieszyn
5
Arkadiusz Żaczek
WKS Śląsk Wrocław
7
Marek Tyszecki
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Grzegorz Zwolski
WKS Śląsk Wrocław
mężczyĽni: -65 kg
1
Jarosław Lewak
TS Gwardia Warszawa
2
Robert Zaczkiewicz
TS Wisła Kraków
3
Mariusz Zubrzycki
PTS Katowice
3
Mirosław Błachnio
TS Gwardia Warszawa
5
Adam Zubrzycki
PTS Katowice
5
Tomasz Wojdan
TS Wisła Kraków
7
Jacek Cyran
GKS Czarni Bytom
7
Mariusz Skucha
PTS Katowice
mężczyĽni: -71 kg
1
Piotr Sadowski
GKS Czarni Bytom
2
Krzysztof Wojdan
TS Wisła Kraków
3
Robert Trędowski
AKS Strzegom
3
Robert GnieĽdziński
GKS Wybrzeże Gdańsk
5
Waldemar Kowalski
TS Wisła Kraków
5
Rafał Kozielewski
WKS Śląsk Wrocław
7
Dawid Krzyżanowski
WKS Śląsk Wrocław
7
Jerzy Mainka
GKS Wybrzeże Gdańsk
mężczyĽni: -78 kg
1
Cezary Kozłowski
KS AZS-AWF Warszawa
2
Robert Krawczyk
GKS Czarni Bytom
3
Bronisław Wołkowicz
KŚ AZS Gliwice
3
Marek Legień
GKS Czarni Bytom
5
Mariusz Skrzesiński
PTS Katowice
5
Zbigniew Kamiński
WKS Flota Gdynia
7
Jarosław Lewandowski
WTJ Włocławek
7
Paweł Pytliński
Pałac Młodzieży Tarnów
mężczyĽni: -86 kg
1
Artur Kejza
KS Polonia Rybnik
2
Marek Pisula
KS AZS-AWF Wrocław
3
Waldemar B±czek
GKS Wybrzeże Gdańsk
3
Sylwester Gaweł
TS Wisła Kraków
5
Paweł Korycki
WTJ Włocławek
5
Grzegorz Borowiec
PTS Katowice
7
Marek Wróbel
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Jacek Zawadka
TS Gwardia Warszawa
mężczyĽni: -95 kg
1
Paweł Nastula
KS AZS-AWF Warszawa
2
Józef Smoter
WKS Śląsk Wrocław
3
Maciej Zwarycz
GKS Wybrzeże Gdańsk
3
Jarosław PoĽdzik
WKS Flota Gdynia
5
Tomasz Luba¶
WKS Śląsk Wrocław
5
Jacek Szmatloch
GKS Czarni Bytom
7
Rafał Batkowski
TS Gwardia Warszawa
7
Mariusz Jaszewski
AZS AWF Gdańsk
mężczyĽni: +95 kg
1
Marek Pituła
GKS Czarni Bytom
2
Artur Bodziacki
TS Wisła Kraków
3
Wojciech Gędzik
TS Wisła Kraków
3
Paweł Malowaniec
WKS Śląsk Wrocław
5
Paweł Biskupski
GKS Wybrzeże Gdańsk
5
Tomasz Tybu¶
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Piotr Waiss
TS Wisła Kraków
7
Marek Berezowski
KS Gwardia Bielsko-Biała
kobiety: -48 kg
1
Jolanta Wojnarowicz
Z¦ AZS Opole
2
Anna Żemła
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3
Barbara Krzywda
MKS Żak Kielce
3
Nina Pawłowicz
KS Lublinianka Lublin
5
Justyna Płonka
MKS Zryw Toruń
5
Aneta Wolska
KS Lublinianka Lublin
7
Katarzyna Kasprowicz
AZS AWF Gdańsk
7
Agnieszka Muszyńska
Z¦ AZS Opole
kobiety: -52 kg
1
Ewa Krauze
KS Gwardia Koszalin
2
Joanna Piasecka
AZS OŚ Łódź
3
Anna Socha
GKS Czarni Bytom
3
Iwona Machałek
MKS Padwa Zamo¶ć
5
Anna Byczek
KS Gwardia Opole
5
Dorota Harmo
Z¦ AZS Opole
7
Dorota Wota
KS Gwardia Koszalin
7
Barbara Sztuka
KS Gwardia Bielsko-Biała
kobiety: -56 kg
1
Beata Kucharzewska
Z¦ AZS Opole
2
Anita Kubica
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Aneta Ło¶
KS AZS-AWF Wrocław
3
Magdalena Mireńska
KS Lublinianka Lublin
5
Anna Chamela
GKS Olimpia Grudziądz
5
Lucyna Adynkiewicz
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7
Dorota Młynarska
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7
Ewa Trała
PTS Katowice
kobiety: -61 kg
1
Irena Tokarz
Z¦ AZS Opole
2
Beata Wolska
AZS AWF Gdańsk
3
Patrycja Bokiej
KS Gwardia Koszalin
3
Magdalena Baleja
MKS Zryw Łowicz
5
Ewa Iwańska
MKS Zryw Toruń
5
Kinga Jurek
AZS AWF Gdańsk
7
Anna Jagiełło
AZS OŚ Łódź
7
Anita ¦wierczyńska
KS Gwardia Bielsko-Biała
kobiety: -66 kg
1
Aneta Szczepańska
WTJ Włocławek
2
Monika Pszenna
Z¦ AZS Opole
3
Dorota Kondraciuk
PKS WSP Gwardia Szczytno
3
Dorota Adamska
KS Gwardia Koszalin
5
Agnieszka Konopka
KŚ AZS Gliwice
5
Barbara Wójcicka
KS Błękitni Tarnów
7
Ida Brzezińska
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Emilia Dubicka
WKS Śląsk Wrocław
kobiety: -72 kg
1
Anna Koroza
AZS OŚ Łódź
2
Izabela Lubczyńska
KS AZS-AWF Wrocław
3
Beata Walczak
MKS Zryw Łowicz
3
Agata Mróz
Z¦ AZS Opole
5
Monika ¦wi±tkiewicz
Z¦ AZS Opole
5
Adrianna Dadci
AZS AWF Gdańsk
7
Anna ¦nieżko
KS Gwardia Koszalin
7
Marzena Podolska
UKJ Orzeł Warszawa
kobiety: +72 kg
1
Beata Maksymow
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
2
Marta Kołodziejczyk
AKS Strzegom
3
Małgorzata Górnicka
KS AZS-AWF Wrocław
3
Aneta Kaczorowska
AZS OŚ Łódź
5
Agnieszka Szymura
Sakura Żory
5
Monika Mencel
KS AZS-AWF Wrocław
7
Monika Bednarska
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7
Joanna Szymańska
AZS OŚ Łódź
mężczyĽni: OPEN
1
Sylwester Gaweł
TS Wisła Kraków
2
Artur Bodziacki
TS Wisła Kraków
3
Jarosław PoĽdzik
WKS Flota Gdynia
3
Tomasz Luba¶
WKS Śląsk Wrocław
5
Robert Lubaszka
TS Gwardia Warszawa
5
Andrzej Pęcikiewicz
TS Wisła Kraków
7
Sebastian Wi±cek
KS AZS-AWF Warszawa
7
Paweł Malowaniec
WKS Śląsk Wrocław
kobiety: OPEN
1
Beata Maksymow
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
2
Irena Tokarz
Z¦ AZS Opole
3
Marta Kołodziejczyk
AKS Strzegom
3
Ewa Iwańska
MKS Zryw Toruń
5
Ida Brzezińska
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Marzena Węgrzyn
Z¦ AZS Opole
7
Joanna Szymańska
AZS OŚ Łódź
7
Monika Kowalska
AZS OŚ Łódź

Polityka prywatności Judostat.pl