Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Bydgoszcz, 17-18.02.1995
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -60 kg
1
Remigiusz Ławniczek
ZKS Gwardia Zielona Góra
2
Dariusz Tabisz
WKS Śląsk Wrocław
3
Dariusz Szarota
GKS Czarni Bytom
3
Mateusz Michałek
TS Piast Cieszyn
5
Krzysztof Kosiński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
5
Maciej Bernasiewicz
WTJ Włocławek
7
Marcin Pintara
WKS Gwardia Warszawa
7
Rafał Lasiński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
mężczyĽni: -65 kg
1
Robert Trędowski
AKS Strzegom
2
Marcin Kania
AKS Strzegom
3
Jacek Cyran
GKS Czarni Bytom
3
Krzysztof Prus
WKS Śląsk Wrocław
5
Sławomir Kropidłowski
GKS Wybrzeże Gdańsk
5
Michał Czerny
TS Wisła Kraków
7
Maciej Kwiatkowski
WTJ Włocławek
7
Robert Zaczkiewicz
KS Błękitni Tarnów
mężczyĽni: -71 kg
1
Rafał Kozielewski
WKS Śląsk Wrocław
2
Michał Mietliński
KS AZS-AWF Wrocław
3
Mariusz Dziura
PTS Walter Rzeszów
3
Michał Rzeszutek
KS Polonia Rybnik
5
Marcin Stolat
TS Wisła Kraków
5
Jan Drabowicz
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Arkadiusz Musiał
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Piotr Rudkowski
TS Wisła Kraków
mężczyĽni: -78 kg
1
Waldemar Banaszak
WKS Śląsk Wrocław
2
Cezary Jabłoński
GKS Czarni Bytom
3
Jarosław Lewandowski
WTJ Włocławek
3
Robert Jocz
KS AZS-AWF Warszawa
5
Radosław Goska
KS Yawara Warszawa
5
Tomasz Ostrowski
WKS Śląsk Wrocław
7
Artur W±tły
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Iwan Nosowicz
KS Gwardia Bielsko-Biała
mężczyĽni: -86 kg
1
Paweł Korycki
WTJ Włocławek
2
Piotr Buczak
PKS Olimpia Poznań
3
Sylwester Gaweł
TS Wisła Kraków
3
Wiktor Wielecki
TS Wisła Kraków
5
Daniel Ła¶
KS Gwardia Opole
5
Ireneusz Wierzbicki
PKS WSP Gwardia Szczytno
7
Piotr Galicki
WTJ Włocławek
7
Marek Głodek
KŚ AZS Gliwice
mężczyĽni: -95 kg
1
Rafał Batkowski
WKS Gwardia Warszawa
2
Tomasz Luba¶
WKS Śląsk Wrocław
3
Mariusz Jaszewski
AZS AWF Gdańsk
3
Eugeniusz Misztal
GKS Czarni Bytom
5
Paweł Sitarski
WKS Gwardia Warszawa
5
Piotr Dudek
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Marek Szpiglewski
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Piotr Przystajko
KS AZS-AWF Wrocław
mężczyĽni: +95 kg
1
Artur Bodziacki
TS Wisła Kraków
2
Tomasz ¦roda
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Artur Błażejak
KU AZS WAT Warszawa
3
Kamil Przydanek
KS AZS-AWF Wrocław
5
Paweł Biskupski
GKS Wybrzeże Gdańsk
5
Robert Siemiński
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Wojciech Szostek
PTS Katowice
7
Paweł Zapiór
TS Wisła Kraków
kobiety: -48 kg
1
Jolanta Wojnarowicz
Z¦ AZS Opole
2
Iwona Machałek
MKS Padwa Zamo¶ć
3
Dorota Wota
KS Gwardia Koszalin
3
Ludmiła Błaut
KS Gwardia Opole
5
Anna Byczek
KS Gwardia Opole
5
Anna Adamczewska
WTJ Włocławek
7
Ewa Gdańska
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Barbara Krzywda
MKS Żak Kielce
kobiety: -52 kg
1
Ewa Krauze
KS Gwardia Koszalin
2
Anna Socha
GKS Czarni Bytom
3
Inga Gołaszewska
UKS Narew Łapy
3
Marzena Węgrzyn
Z¦ AZS Opole
5
Katarzyna Kantorska
WTJ Włocławek
5
Barbara Gdańska
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Monika Wierzbowska
GKS Błękitni Kielce
7
Joanna Nowomiejska
AZS OŚ Poznań
kobiety: -56 kg
1
Kinga Jurek
KSZO Ostrowiec Św.
2
Agata Kupraszewicz
BKS Hetman Białystok
3
Aneta Ło¶
KS AZS-AWF Wrocław
3
Patrycja Bokiej
KS Gwardia Koszalin
5
Sylwia Adamowska
KS Lublinianka Lublin
5
Agata Wolska
KS AZS AWF Gorzów Wlk.
7
Agnieszka Paj±k
UKJ Orzeł Warszawa
7
Justyna Makowska
WKS Śląsk Wrocław
kobiety: -61 kg
1
Irena Tokarz
Z¦ AZS Opole
2
Magdalena Baleja
MKS Zryw Łowicz
3
Ewa Iwańska
MKS Zryw Toruń
3
Barbara Byrdy
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Monika Kozakiewicz
KS Gwardia Koszalin
5
Magdalena Biernacka
UKJ Orzeł Warszawa
7
Beata Barycka
KS Lublinianka Lublin
7
Dorota Ługowska
OPKS Gwardia Olsztyn
kobiety: -66 kg
1
Agata Mróz
Z¦ AZS Opole
2
Katarzyna ¦wi±tkiewicz
Z¦ AZS Opole
3
Ewelina Pruszko
KS AZS-AWF Wrocław
3
Marzena Podolska
UKJ Orzeł Warszawa
5
Anna Okulska
Stal Zabrze
5
Katarzyna Kinas
RTS Radom
7
Aleksandra Zasada
WTJ Włocławek
7
Beata Marczewska
KS AZS-AWF Warszawa
kobiety: -72 kg
1
Anna Koroza
MKS Pałac Młodzieży Łódź
2
Anna ¦nieżko
KS Gwardia Koszalin
3
Monika Skibińska
MKS Orkan Sochaczew
3
Monika ¦wi±tkiewicz
Z¦ AZS Opole
5
Ewelina Lipińska
KŚ AZS Gliwice
5
Iwona Handzlik
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Monika Kowalska
Unia Concordia Piotrków Trybunalski
7
Agnieszka Butor
WKS Śląsk Wrocław
kobiety: +72 kg
1
Aneta Kaczorowska
MKS Pałac Młodzieży Łódź
2
Beata Chojnacka
MKS Pałac Młodzieży Łódź
3
Iwona Wnuk
KS Start Radom
3
Maria Radzka
OPKS Gwardia Olsztyn
5
Sylwia Wójtowicz
KS Gwardia Piła
5
Honorata Pawlaczyk
AZS OŚ Poznań
7
Agnieszka Lizoń
KKS Hejnał Kęty
7
Joanna Górecka
Z¦ AZS Opole

Polityka prywatności Judostat.pl