Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Grand Prix Seniorów
Gdańsk, 01-02.04.2000
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -60 kg
1
Marek Matuszek
TS Wisła Kraków
2
Wojciech Wysocki
GKS Czarni Bytom
3
Artur Brzeziński
TS Gwardia Warszawa
3
Maciej Kostrzewa
KS AZS-AWF Wrocław
5
Adam Skulte
GKS Czarni Bytom
5
Marcin Pilarski
GKS Czarni Bytom
7
Grzegorz Zwolski
WKS Śląsk Wrocław
7
Rafał Libera
WKS Śląsk Wrocław
mężczyĽni: -66 kg
1
Siergiej Żdan
WKS Śląsk Wrocław
2
Łukasz Kuczyński
AZS AWF Gdańsk
3
Dariusz Tabisz
WKS Śląsk Wrocław
3
Robert Zaczkiewicz
TS Wisła Kraków
5
Jacek Cyran
GKS Czarni Bytom
5
Arkadiusz Żaczek
WKS Śląsk Wrocław
7
Tomasz Wojdan
TS Wisła Kraków
7
Bartłomiej Hajdus
TS Wisła Kraków
mężczyĽni: -73 kg
1
Gienadij Biełodid
GKS Wybrzeże Gdańsk
2
Rafał Wróblewski
AZS AWF Gdańsk
3
Adam Zajkowski
KS AZS-AWF Warszawa
3
Robert Trędowski
TS Gwardia Warszawa
5
Wojciech Zajkowski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Marek Krajewski
TS Wisła Kraków
7
Tomasz Skórkowski
KS AZS-AWF Warszawa
7
Waldemar Kowalski
TS Wisła Kraków
mężczyĽni: -81 kg
1
Robert Krawczyk
GKS Czarni Bytom
2
Waldemar Banaszak
GKS Wybrzeże Gdańsk
3
Tomasz Żyło
AZS AWF Gdańsk
3
Mariusz Dziura
TS Wisła Kraków
5
Jarosław Lewandowski
WTJ Włocławek
5
Tomasz Krajewski
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Maciej Gnitecki
AZS AWF Gdańsk
7
Zbigniew Kamiński
WKS Flota Gdynia
mężczyĽni: -90 kg
1
Sylwester Gaweł
TS Wisła Kraków
2
Marek Słyk
GKS Czarni Bytom
3
Krzysztof Trzebiatowski
KS Yawara Warszawa
3
Jarosław Urban
MKS Żak Ełk
5
Robert Jocz
KS AZS-AWF Warszawa
5
Maciej Górnicki
KS AZS-AWF Wrocław
7
Paweł Pytliński
TS Wisła Kraków
7
Michał Zieniawa
GKS Wybrzeże Gdańsk
mężczyĽni: -100 kg
1
Paweł Sitarski
TS Gwardia Warszawa
2
Tomasz Szewczak
AZS AWF Gdańsk
3
Eugeniusz Misztal
GKS Czarni Bytom
3
Grzegorz Zimol±g
GKS Czarni Bytom
5
Mariusz Jaszewski
AZS AWF Gdańsk
5
Grzegorz Borowiec
GKS Czarni Bytom
7
Sławomir Tomczak
ULKS Ippon Jarocin
7
Marek Głodek
KŚ AZS Gliwice
mężczyĽni: +100 kg
1
Marek Pituła
GKS Czarni Bytom
2
Ireneusz Kwieciński
KŚ AZS Gliwice
3
Paweł Malowaniec
WKS Śląsk Wrocław
3
Artur Bodziacki
TS Wisła Kraków
5
Maciej Klotz
WKS Śląsk Wrocław
5
Rafał Rutkowski
AZS AWF Gdańsk
7
Jarosław Jańczak
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Mirosław Wolszczak
WKS Śląsk Wrocław
kobiety: -48 kg
1
Anna Żemła
AZS AWF Gdańsk
2
Agnieszka ¦limak
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Magdalena Bachuryńska
KS Lublinianka Lublin
3
Anna Grzesiak
KS AZS-AWF Wrocław
5
Agnieszka Zabrodzka
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Iwona Osenkowska
AZS AWF Gdańsk
7
Alicja Daniel
AZS AWF Gdańsk
7
Zuzanna Furmaniak
AZS OŚ Poznań
kobiety: -52 kg
1
Barbara Bukowska
KS Judo Czechowice-Dziedzice
2
Anna Augustyn
MKS CM Jordan Kraków
3
Nina Pawłowicz
AZS OŚ Poznań
3
Anna Socha
AZS AWF Gdańsk
5
Magdalena Szałek
KS AZS-AWF Wrocław
5
Elżbieta Połońska
AZS AWF Gdańsk
7
Katarzyna Blus
MMKS Start Skierniewice
7
Karina Kapler
AZS OŚ Poznań
kobiety: -57 kg
1
Inga Gołaszewska
UKS Narew Łapy
2
Anna Adamczewska
KS AZS-AWF Wrocław
3
Małgorzata ¦wierszcz
KS Lublinianka Lublin
3
Iwona Machałek
AZS AWF Gdańsk
5
Barbara Szafarkiewicz
AZS OŚ Poznań
5
Agnieszka Rogowska
UKJ Orzeł Warszawa
7
Barbara HaręĽlak
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Katarzyna Badur
MMKS Start Skierniewice
kobiety: -63 kg
1
Beata Wolska
AZS AWF Gdańsk
2
Patrycja Bokiej
KS AZS-AWF Wrocław
3
Kinga Jurek
AZS AWF Gdańsk
3
Ewa Iwańska
MKS Zryw Toruń
5
Dorota Sikora
UKJ Orzeł Warszawa
5
Agnieszka Denys
AZS OŚ Poznań
7
Bożena Hinca
WKS Flota Gdynia
7
Agata Janiszewska
TS Gwardia Warszawa
kobiety: -70 kg
1
Adrianna Dadci
AZS AWF Gdańsk
2
Agnieszka Chlipała
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Hanna Jurkowska
AZS OŚ Poznań
3
Dorota Okienko
KS AZS-AWF Wrocław
5
Alicja Lasota
KS AZS-AWF Wrocław
5
Aneta Malinowska
GKS Czarni Bytom
kobiety: -78 kg
1
Agnieszka Czepukojć
AZS AWF Gdańsk
2
Magdalena Marek
AZS OŚ Poznań
3
Dominika Brzęczewska
AZS OŚ Poznań
4
Joanna Rodak
AZS AWF Gdańsk
kobiety: +78 kg
1
Małgorzata Górnicka
KS AZS-AWF Wrocław
2
Magdalena Kozioł
WTJ Satori Wodzisław Śl.
3
Monika Bednarska
AZS AWF Gdańsk
4
Agnieszka Szulc
AZS OŚ Poznań
5
Agnieszka Ko¶ka
MMKS Start Skierniewice

Polityka prywatności Judostat.pl