Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Grand Prix Łodzi - IJL U11
ŁódĽ, 01.10.2016
 

IJL - VI Otwarte Grand Prix Łodzi
Grand Prix Łodzi - IJL U9 Grand Prix Łodzi - IJL U13 Grand Prix Łodzi - IJL U15
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -27 kg
1
Franciszek Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Olaf Figlus
UKS Judo Mysłowice
3
Jakub Czermanowicz
UKS SameJudo
3
Oliwier Sikorski
MUKS Kokoro Łódź
5
Piotr Kaczmarek
UKS Ippon MDK Kutno
5
Mieszko Sokołowski
UKJ Lemur Warszawa
7
Adrian Kacprzak
MUKS Kokoro Łódź
mężczyĽni: -30 kg
1
Mikołaj Gil
UKS Judo Wolbrom
2
Wiktor Witek
UKS Judo Mysłowice
3
Mikołaj Dudek
UKJ Lemur Warszawa
3
Wojciech Jaracz
UKS ASW-Judo Jasło
5
Jakub Skup
UKS Judo Panda Warszawa
5
Krystian Jarosik
MUKS Kokoro Łódź
7
Krzysztof Chró¶cik
UKS Ippon MDK Kutno
7
Karol Czarnecki
UKJ Champion Warszawa
mężczyĽni: -33 kg
1
Dawid Manowski
UKJ Lemur Warszawa
2
Szymon Szarowicz
UKS Judo Panda Warszawa
3
Dawid Kopczyński
Klub Judo AZS Opole
3
Maksymilian Madej
BKS Judo Bydgoszcz
5
Tadeusz Ksi±żkiewicz
MUKS Kokoro Łódź
5
Piotr Pawłowski
MUKS Kokoro Łódź
7
Damian Bronikowski
UKS Ippon MDK Kutno
7
Paweł Kalbarczyk
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -36 kg
1
Robert ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
2
Antoni Kwieciński
UKJ Champion Warszawa
3
Kamil Hulin
UKS Judo Mysłowice
3
Aleksander Woyciechowski
UKJ Lemur Warszawa
5
Damian Jurek
MKS Pałac Młodzieży Łódź
5
Maciej Kozłowski
Klub Judo AZS Opole
7
Borys Szczerba
UKJ Lemur Warszawa
7
Marcin Wiel±dek
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -39 kg
1
Bartosz Krawczyk
UKS Judo Panda Warszawa
2
Miłosz Goraj
UKS Feniks Bytom
3
Aleksander Kowalczyk
UKJ AON Rembertów
3
Jan Jedynak
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Krzysztof Płoński
KŚ AZS Gliwice
5
Piotr Borzęcki
MKS Pałac Młodzieży Łódź
7
Michał Samburski
Klub Judo AZS Opole
7
Szymon Kapu¶ciński
LUKS Jusport Justynów
mężczyĽni: -42 kg
1
Karol Kowalewski
UKJ Lemur Warszawa
2
Mikołaj Klabis
UKS Feniks Bytom
3
Hubert Pisera
UKS Ippon MDK Kutno
3
Kacper KaĽmierczak
MUKS Kokoro Łódź
5
Szymon Radziejowski
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
5
Oliwier Brot
LUKS Jusport Justynów
mężczyĽni: -46 kg
1
Dawid Ziółkowski
UKS Ippon MDK Kutno
2
Mateusz Jaskuła
UKS Judo Częstochowa
3
Jędrzej Pietraszewski
UKJ Lemur Warszawa
4
Oskar OberdĽ
KŚ AZS Gliwice
5
Dawid Krupa
LUKS Jusport Justynów
mężczyĽni: -51 kg
1
Mateusz Rek-morawski
Bushi Toruń
2
Stanisław Tomaszkiewicz
UKJ Lemur Warszawa
3
Kornel Placek
MUKS Kokoro Łódź
4
Kacper Koziara
MUKS Kokoro Łódź
5
Radzimir Szymański
MUKS Kokoro Łódź
mężczyĽni: +51 kg
1
Jakub Cichomski
MUKS Kokoro Łódź
2
Mateusz Konderski
UKJ Champion Warszawa
3
Dominik Wróbel
UKS Judo Częstochowa
kobiety: -25 kg
kobiety: -28 kg
1
Anna Kowalska
UKJ Lemur Warszawa
2
Wiktoria Dora
Klub Judo AZS Opole
3
Ninja Mamot
UKJ Lemur Warszawa
3
Natalia Bartnik
KS MaKo Judo Wrocław
5
Zuzanna ¦witek
UKS Judo Panda Warszawa
5
Julia Rzeniewicz
UKJ Lemur Warszawa
7
Alicja Ksi±żkiewicz
MUKS Kokoro Łódź
kobiety: -31 kg
1
Zuzanna Kołakowska
UKS Judo Panda Warszawa
2
Gabriela Pietrzak
UKJ Lemur Warszawa
3
Maja Majewska
KŚ AZS Gliwice
3
Katarzyna Wiklak
UKS Ippon MDK Kutno
5
Iga Frosztęga
UKS Judo Mysłowice
5
Aleksandra Kowal
MUKS Kokoro Łódź
7
Kornelia Strzelczyk
LUKS Jusport Justynów
kobiety: -34 kg
1
Wiktoria Witkowska
UKJ Lemur Warszawa
2
Maria Jesionek
UKJ Lemur Warszawa
3
Antonina Sikorska
MKS Pałac Młodzieży Łódź
3
Dominika Rogozińska
UKJ Champion Warszawa
5
Natasza Sokołowksa
UKJ Lemur Warszawa
5
Barbara ¦witek
UKS Judo Panda Warszawa
kobiety: -37 kg
1
Kalina Zozulińska
Judo Legia Warszawa
2
Wiktoria Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: -41 kg
1
Zuzanna Banaszewska
UKJ Lemur Warszawa
2
Amelia Bagniewska
Bushi Toruń
3
Maria Pepłowska
MKS Pałac Młodzieży Łódź
3
Monika Gonsior
UKS Okay Opole
5
Aleksandra Jaworska
LUKS Jusport Justynów
5
Iga Kołaczyńska
UKS Ippon MDK Kutno
7
Weronika Kowalska
BKS Judo Bydgoszcz
7
Katarzyna Antkowicz
MUKS Kokoro Łódź
kobiety: -46 kg
1
Natalia Szatkowska
UKJ Lemur Warszawa
2
Wiktoria Wieczorek
BKS Judo Bydgoszcz
3
Zuzanna Wieczorek
BKS Judo Bydgoszcz
kobiety: +46 kg

Polityka prywatności Judostat.pl