Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10
Józefów, 17.12.2016
 

X Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2016
X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -22 kg
1
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Wojciech Pyliński
UKJ Ookami Warszawa
mężczyĽni: -24 kg
1
Bartosz Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Tomasz Zakrzewski
UKS SameJudo
3
Oliwier Kryczka
UKS SameJudo
3
Andrzej Tymowski
UKJ Ookami Warszawa
5
Ryszard Sienkiewicz
Judo Legia Warszawa
5
Kosma Adamczyk
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -26 kg
1
Franciszek Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Konrad Zdanowski
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Kacper Pydzik
UKS SameJudo
3
Grzegorz G±sowski
UKJ Ryś Warszawa
5
Mateusz Komińczuk
UKJ Meiyo Warszawa
5
Bartłomiej Stafijowski
UKJ 225 Warszawa
7
Michał Szymczak
Judo Legia Warszawa
7
Wiktor Maruszkin
UKJ 225 Warszawa
mężczyĽni: -28 kg
1
Miłosz Sławek
UKJ Ryś Warszawa
2
Jeremi Zalewski
WKS Gwardia Warszawa
3
Kamil Karcz
UKS SameJudo
3
Jan Koperwas
UKJ Ryś Warszawa
5
Tadeusz Szulejewski
UKJ Yuko Józefów
5
Kryspin Młynarczyk
Klub Judo Boa Warszawa
7
Ksawery Mosing
UKJ 225 Warszawa
7
Piotr Szczepaniak
UKJ 225 Warszawa
mężczyĽni: -30 kg
1
Filip Zaremba
UKS Judo Victoria Międzyborów
2
Aleksander Fabiańczyk
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Mateusz D±browski
UMKS Dziatwa Warszawa
3
Franciszek Borsuk
UKJ 82 Warszawa
5
Jakub Skup
UKS Judo Panda Warszawa
5
Jan Gruszczyński
UKS Judo Rawa Mazowiecka
7
Artur Wójtowicz
UKJ Champion Warszawa
7
Timur Komarewski
HKS Żubr Hajnówka
mężczyĽni: -32 kg
1
Szymon Szarowicz
UKS Judo Panda Warszawa
2
Jan Pielak
UKJ Yuko Józefów
3
Bartosz Kostrzewa
UKS Judo Panda Warszawa
3
Jakub Miszczak
Klub Judo Boa Warszawa
5
Jakub Borkowicz
UKJ Ookami Warszawa
5
Tomasz Masalski
HKS Żubr Hajnówka
7
Tobiasz Surma
UKJ Yuko Józefów
7
Dominik Małek
Klub Judo Boa Warszawa
mężczyĽni: -34 kg
1
Mateusz Zwi±zek
UKJ Yuko Józefów
2
Jan Kownacki
UKS Judo Panda Warszawa
3
Stanisław Fafiński
UKJ Ryś Warszawa
3
Miłosz Zaborowski
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Tobiasz Duda
UKJ Yuko Józefów
5
Mateusz Birycki
HKS Żubr Hajnówka
7
Franciszek Kamiński
UKJ Yuko Józefów
7
Oskar Makowski
UKJ Yuko Józefów
mężczyĽni: -36 kg
1
Damian Paszek
UKJ Ryś Warszawa
2
Robert ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
3
Gracjan Tomecki
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Jan Jurczuk
UKJ 225 Warszawa
5
Jakub Wilk
UKJ Yuko Józefów
5
Hubert Wakuliński
HKS Żubr Hajnówka
7
Kacper Skoczek
UKJ 225 Warszawa
7
Jakub Jarocki
Klub Judo Boa Warszawa
mężczyĽni: -40 kg
1
Aleksander Kowalczyk
UKJ AON Rembertów
2
Ksawery Bonder
UKJ 225 Warszawa
3
Marcin Gontarz
UKS SameJudo
3
Bernard Grabarczyk
UKJ Ookami Warszawa
5
Tomasz W±sik
UKJ 225 Warszawa
5
Maksymilian Wester
Klub Judo Boa Warszawa
7
Jan Zakrzewski
UMKS Dziatwa Warszawa
7
Adam Wichrowski
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -43 kg
1
Adam Marcinkowski
UKJ 225 Warszawa
2
Wojciech Jasiewicz
UKS Safari 152 Warszawa
3
Jan Grzybowski
LTS CSP Legionowo
3
Kacper Dominowski
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Hubert Pisera
UKS Ippon MDK Kutno
5
Piotr Brzozowski
UKJ Yuko Józefów
7
Igor Kulisz
UKJ Yuko Józefów
mężczyĽni: -46 kg
1
Paweł Turski
UKJ 225 Warszawa
2
Piotr Szeluga
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Filip Żwinis
UKJ 225 Warszawa
4
Mateusz Chłopik
UKJ Yuko Józefów
mężczyĽni: -50 kg
1
Jakub Waćko
UKS SameJudo
2
Maciej Kowalski
UKJ Ookami Warszawa
3
Aleksander Glanc
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
mężczyĽni: +50 kg
1
Jakub Witkowski
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
2
Wiktor Michalak
UKS Judo Rawa Mazowiecka
kobiety: -22 kg
1
Julia Kuc
UKJ Ookami Warszawa
2
Stefania Lorek
UKJ Yuko Józefów
kobiety: -25 kg
1
Marta Mańkowska
GKS Olimpia Grudziądz
2
Liliana Lipińska
UKS SameJudo
3
Sandra Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
4
Julia Podgórska
UKS Neko Warszawa
5
Maja Witczak
Klub Judo Papaj Warszawa
kobiety: -28 kg
1
Ninja Mamot
UKJ Lemur Warszawa
2
Barbara Twarowska
Judo Legia Warszawa
3
Inez Brodowska
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Antonina Siennicka
UKS Safari 152 Warszawa
5
Julia Kępska
Judo Legia Warszawa
5
Weronika Le¶ko
UKS Judo Rawa Mazowiecka
kobiety: -31 kg
1
Zuzanna Kołakowska
UKS Judo Panda Warszawa
2
Emilia Bielawska
UKJ Champion Warszawa
3
Dominika Majewska
UKJ Yuko Józefów
3
Zuzanna Przewłocka
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Lila Pawłowska
UKJ Yuko Józefów
5
Julia Małecka
UKJ 225 Warszawa
7
Zoja Kupczyk
UKJ 225 Warszawa
kobiety: -35 kg
1
Natalia Bartnicka
UKS Safari 152 Warszawa
2
Greta Józwiak
UKS Safari 152 Warszawa
3
Iga Kołaczyńska
UKS Ippon MDK Kutno
3
Alicja Tomaszewska
UKJ 225 Warszawa
5
Zofia Zawadzka
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Julia Żaglewska
UKS Safari 152 Warszawa
7
Marysia Giez
Klub Judo Papaj Warszawa
kobiety: -38 kg
1
Oliwia KuĽmińska
LTS CSP Legionowo
2
Zuzanna Michalczyk
UKJ Ookami Warszawa
kobiety: -41 kg
1
Kinga Olszewska
UKS Ronin-Team Warszawa
2
Maria Wysocka
UKJ Champion Warszawa
kobiety: +41 kg
1
Roksana Wysocka
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew

Polityka prywatności Judostat.pl