Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
4 Międzynarodowy Turniej Judo U11
Sochaczew, 10.12.2017
 

4 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików
4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 4 Międzynarodowy Turniej Judo U15
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -24 kg
1
Maciej Olbiński
UKS Orkan Judo Sochaczew
2
Jakub Chrost
UKS Siódemka Sochaczew
mężczyĽni: -27 kg
1
Kajetan Byliniak
UKJ 82 Warszawa
2
Mikita Ladysiuk
Sdushor Brest
3
Łukasz Turek
Jusport Justynów
3
Antoni Owczarek
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Amir Toukhet
UKS Orkan Judo Sochaczew
5
Kajetan Ossoliński
KS Yawara Warszawa
7
Franciszek Tkacz
UKS Orkan Judo Sochaczew
mężczyĽni: -30 kg
1
Konrad Zdanowski
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
2
Jakub Wolski
UKS Sadyba Warszawa
3
Heorhi Maksimau
Sdushor Brest
3
Kacper Szulc
Jusport Justynów
5
Artur Szczutowski
UKS Judo Sensei Płock
5
Mateusz Szymański
KS Yawara Warszawa
7
Adam Małczak
UKS Siódemka Sochaczew
7
Kacper Grzejdak
UKS Judo Victoria Międzyborów
mężczyĽni: -33 kg
1
IVAN HORYSHUK
Nadvirna Ukraina Ukraina
2
Barys Aliakseyeu
Sdushor Brest
3
Franciszek Borsuk
UKJ 82 Warszawa
3
Aleksander Fabiańczyk
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
5
Dawid Nowakowski
MKS Zryw Łowicz
5
Igor Sierociński
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
7
Kirill Lamaka
Sdushor Brest
7
Adam Chmielewski
UKS Orkan Judo Sochaczew
mężczyĽni: -36 kg
1
Filip Zaremba
UKS Judo Victoria Międzyborów
2
Maciej Wolski
UKS Sadyba Warszawa
3
Maurycy Opiela
KS Yawara Warszawa
3
Marcin Kwiatkowski
Jusport Justynów
5
Jacek Bargieł
UKS Orkan Judo Sochaczew
5
Adrian Skopiński
MMKS Wojownik Skierniewice
7
Dawid Stobiecki
UKS Siódemka Sochaczew
7
Dawid Katarzyński
UKS Ippon MDK Kutno
mężczyĽni: -39 kg
1
Kacper Kacprzak
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
2
Mateusz Dudek
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Kacper Lesiewicz
MKS Zryw Łowicz
mężczyĽni: -42 kg
1
Aleksander Kowalczyk
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Gracjan Tomecki
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Krystian Rutkowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Krystian Dudkowski
MKS Zryw Łowicz
5
Jakub Bugaj
MKS Zryw Łowicz
5
Jakub KuĽmiński
UKS Orkan Judo Sochaczew
mężczyĽni: -46 kg
1
Hubert Pisera
UKS Ippon MDK Kutno
2
Marcel Marczewski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Dawid Krupa
Jusport Justynów
4
Marcel Wilamowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
mężczyĽni: -50 kg
1
Patryk Kutyłowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
2
Kamil Zdanowski
WTJ Włocławek
3
Ryszard Popławski
MKS Zryw Łowicz
4
Filip KaĽmierski
UKS Siódemka Sochaczew
mężczyĽni: +50 kg
1
Anton Khachatrian
UKS Chojrak Warszawa
2
Kacper ¦widerski
UKS Siódemka Sochaczew
3
Patryk Stobiecki
UKS Siódemka Sochaczew
kobiety: -28 kg
1
Iga Kowalczyk
KS Yawara Warszawa
2
Zuzanna Kwietniak
UKS Judo Victoria Międzyborów
kobiety: -31 kg
1
Julia Papaj
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Marta Mańkowska
GKS Olimpia Grudziądz
3
Zuzanna Ners
UKS Judo Sensei Płock
3
Gabriela Pełka
Jusport Justynów
5
Weronika Le¶ko
UKS Judo Rawa Mazowiecka
5
Magdalena Nawrocka
MMKS Wojownik Skierniewice
7
Nikola Brot
Jusport Justynów
7
Natalia Ciura
UKS Orkan Judo Sochaczew
kobiety: -37 kg
1
Julia Malowaniec
MKS Zryw Łowicz
2
Michalina Zalewska
UKS Judo Sensei Płock
3
Kornelia Strzelczyk
Jusport Justynów
4
Hanna Derda
MMKS Wojownik Skierniewice
kobiety: -40 kg
kobiety: -43 kg
kobiety: +46 kg
1
Agata Górka
KS Yawara Warszawa
2
Zofia Wilczewska
UKS Orkan Judo Sochaczew

Polityka prywatności Judostat.pl