Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
SameJudo Cup U11
Marki, 25.03.2018
 

SameJudo Cup
SameJudo Cup U8 SameJudo Cup U9 SameJudo Cup U10 SameJudo Cup U13 - dziewczęta SameJudo Cup U12 - chłopcy SameJudo Cup U13 - chłopcy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -25 kg
1
Roman Murzac
Club Badanova Bendery
2
Szymek Kowalczyk
UKS SameJudo
3
Albert Pak
UKS SameJudo
mężczyĽni: -27 kg
1
Bartosz Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Ryszard Sienkiewicz
Judo Legia Warszawa
3
Gleb Novikov
Sdushor Kaliningrad
3
RUSTAM MOKHNIUK
Luboml UKRAINE Luboml
5
Kajetan Ossoliński
KS Yawara Warszawa
5
Roman Mednikov
Sdushor Kaliningrad
7
Kacper Nikodem
UKJ 82 Warszawa
7
Aleksander Biniszewski
UKJ 225 Warszawa
mężczyĽni: -29 kg
1
Dániel Lövei
Tordas SE Tordas
2
Anton Podduev
Sdushor Kaliningrad
3
ILLIA FIALKOV
UKR TRIUMF KIEV
3
Kacper Pydzik
UKS SameJudo
5
Maksym Kłoszewski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Aleksander Fryska
UKJ Lemur Warszawa
7
Vilmos Lövei
Tordas SE HUNGARY Tordas
7
Leonid Ivlev
judo Kaliningrad Kaliningrad
mężczyĽni: -32 kg
1
DANYL MYKYTIUK
UKR TRIUMF KIEV
2
BOHDAN KOROLOV
UKR TRIUMF KIEV
3
Nelu Popa
Moldova SSS MOLDOVA Moldova
3
Mikhail Rymsha
Sdushor Brest
5
Jeremi Zalewski
WKS Gwardia Warszawa
5
NN Ostrovskyi
JC Lion UKRAINE Lwów
7
Andrey Gorokhov
Sdushor Kaliningrad
7
Bruno Michalski-stępkowski
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -35 kg
1
ARTEM PIVNIUK
Luboml UKRAINE Luboml
2
DAVYD BEZPALENKO
UKR TRIUMF KIEV
3
Reinis Dauksts
RD SPORTS- LATVIA Ryga
3
Borys Błachnio
WKS Gwardia Warszawa
5
Antoni Jakóbczyk
Kuma Judo Warszawa
5
Barys Aliakseyeu
Sdushor Brest
7
Julek Brzozowski
UKS SameJudo
7
Artur Pustokhin
Judo Club "SOKOLYA" UKRAINE Ukraine
mężczyĽni: -38 kg
1
ADRIS JAKUBAUSKAS
JUDO SIMBA ALYTUS
2
Karol Lenartowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Maksymilian Pieńkosz
UKS SameJudo
3
Jakub Borzęcki
UKJ Ryś Warszawa
5
Ugnius Bubelis
Alytus SRC LITHUANIA LITHUANIA
5
PAWEŁ JABŁOŃSKI
MKS Żak Ełk
7
Maxim Cebotarean
Moldova SSS MOLDOVA Moldova
7
LUCA ZAHAN
CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires
mężczyĽni: -42 kg
1
Pylyp Marachev
JC Lion UKRAINE Lwów
2
Jakub Tomaszewski
UKS 10 Bydgoszcz
3
TITAS NEDZINSKAS
JUDO SIMBA ALYTUS
3
Iwan Kobyliński
UKS 10 Bydgoszcz
5
Jerzy Kucharczyk
Judo Legia Warszawa
5
Dawid Nowogórski
UKJ Ryś Warszawa
7
Danila Kozhevnikov
Sdushor Kaliningrad
7
Kamil Trembowelski
Klub Judo Boa Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
1
Antek Sikorski
UKS SameJudo
2
Adam Tabarki
UKJ 82 Warszawa
3
Filip Zaj±c
UKJ Bushido Piaseczno
mężczyĽni: -50 kg
1
Marcel Fors
Gwardia Tychy
2
Julian Przepióra
UKJ Champion Warszawa
3
Gustaw Rozłucki
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -55 kg
1
Nojus Nutautas
Budoka Kaunas - Jonava
2
Ernetas Matusyavichus
Sdushor Kaliningrad
3
Jakub Waćko
UKS SameJudo
4
Juras Morkevičius
Alytus SRC LITHUANIA LITHUANIA
mężczyĽni: +55 kg
kobiety: -21 kg
1
Ania Gontarz
UKS SameJudo
2
Ola Kwolek
UKS SameJudo
3
Maria Marczak
UKS SameJudo
kobiety: -24 kg
1
Tosia Gleń
UKS SameJudo
2
Lila Jachymek
UKS SameJudo
kobiety: -27 kg
1
Sandra Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
2
Elizaveta Pavlenko
Club Badanova Bendery
3
NINA BORYSENKO
UKR TRIUMF KIEV
3
Hania Brzozowska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
5
Zuzanna Kwietniak
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Natalia Szustek
UKJ 82 Warszawa
7
Aleksandra Kubychkina
judo Kaliningrad Kaliningrad
kobiety: -30 kg
1
Alicja Kaniewska
Kuma Judo Warszawa
2
Barbara Twarowska
Judo Legia Warszawa
3
IDA KULIKOWSKA
MKS Żak Ełk
4
Hanna Wierzbicka
UKJ 82 Warszawa
5
Laura Iglik
MKS Kalina Lublin
kobiety: -33 kg
1
Alicja Dudek
UKJ Lemur Warszawa
2
Julia Majewska
UKS Judo Fight Club Warszawa
3
Julia Papaj
UKJ ASzWoj Warszawa
3
Urszula Stachera
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
5
Zuzanna Jesionek
UKJ Lemur Warszawa
5
Wiktoria Wojdak
UKJ Lemur Warszawa
7
Alicja Stempnowska
Klub Judo Boa Warszawa
7
Maria Gawrońska
UKJ Meiyo Warszawa
kobiety: -36 kg
1
Marija Aksenova
RD SPORTS- LATVIA Ryga
2
Diana Makarenko
Ippon Kiev
3
Sofiia Stryzhova
Ippon Kiev
kobiety: -46 kg
1
ANNA SAMOLIUK
SC TORNADO SHATSK
2
Zofia Piłat
Judo Legia Warszawa
3
Estere Kočkina
RD SPORTS- LATVIA Ryga
3
Antonina Wtulich-Pargulska
UKJ Lemur Warszawa
5
Milena Marek
UKS 10 Bydgoszcz
5
Olga Gołębiowska
Judo Legia Warszawa
7
Wiktoria Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
7
Kinga Jastrzębska
Judo Legia Warszawa
kobiety: +46 kg
1
Julia Troka
UKS 10 Bydgoszcz
2
Antonina JaĽwińska
UKJ Meiyo Warszawa

Polityka prywatności Judostat.pl