Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
SameJudo Cup U10
Marki, 24.03.2018
 

SameJudo Cup
SameJudo Cup U8 SameJudo Cup U9 SameJudo Cup U11 SameJudo Cup U13 - dziewczęta SameJudo Cup U12 - chłopcy SameJudo Cup U13 - chłopcy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -23 kg
1
Tihomir Tsurkan
Club Badanova Bendery
2
Albert PAK
UKS SameJudo
3
DMYTRO KHOMENKO
UKR TRIUMF KIEV
3
Mateusz Mergner
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
5
Krzysztof Zabłocki
UKJ Lemur Warszawa
5
Jan Szczepański
KS AZS-AWF Warszawa
7
Mikołaj Korc
UKS SameJudo
7
Marcel Pasiuk
KS Gwardia Białystok
mężczyĽni: -25 kg
1
Damir Marcov
Moldova SSS MOLDOVA Moldova
2
Ovidiu GÎncescu
Moldova SSS MOLDOVA Moldova
3
Roman Kashtanov
Club Badanova Bendery
3
Szymon Kowalczyk
UKS SameJudo
5
Yaroslav Dombrovschi
Club Badanova Bendery
5
DMYTRO GROMYK
Luboml UKRAINE Luboml
7
Hubert Zoń
KS Gwardia Białystok
7
Antoni Jasiński
UKJ Ryś Warszawa
mężczyĽni: -27 kg
1
Dmitrii Egoshin
Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas
2
Daniels Zeps
RD SPORTS- LATVIA Ryga
3
NIKITA TATARYN
UKR TRIUMF KIEV
3
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
5
Muino Adrian
Judo Perrey Guerrier Le Havre
5
Vladimir KACHURIN
Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas
7
Maksymilian Matuszewski
UKS SameJudo
7
Jeremi Kajdana
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -29 kg
1
DANYLO LIASKOVYCH
UKR TRIUMF KIEV
2
IVAN PAVLOV
Koenig judo club Kaliningrad
3
Zoran Todorovic
Ippon Kiev
3
TIMAS CIMBOLAS
JUDO SIMBA ALYTUS
5
ALEXANDER ERISOV
Koenig judo club Kaliningrad
5
Leon Wodzyński
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Daniel Fomin-Menendez
Ippon Kiev
7
Filip Zawadzki
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -31 kg
1
Andrii Lazarchuk
JC Lion UKRAINE Lwów
2
Bohdan Yakymiv
JC Lion UKRAINE Lwów
3
Mikołaj Konieczny
Judo Legia Warszawa
3
Cyryl Tkaczow
Judo Legia Warszawa
5
TYMOFII TESNOVETS
UKR TRIUMF KIEV
5
Kirills Burakovs
RD SPORTS- LATVIA Ryga
7
Edgars Teicāns
RD SPORTS- LATVIA Ryga
7
Adam Mydlarski
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -33 kg
1
Sergey Nazarkin
judo Kaliningrad Kaliningrad
2
Krystian Kacprzak
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Artiom Marciuc
Club Badanova Bendery
3
Timofey Dolyan
judo Kaliningrad Kaliningrad
5
Raphael Mota
Ecole de Judo Ju-Jitsu Lemanique Borex
5
Marcel Go¶ciniak
LTS CSP Legionowo
7
Patryk Kanclerz
UKS SameJudo
7
Artur Karagazian
Sdushor Kaliningrad
mężczyĽni: -35 kg
1
Roman Fesan
UKR TRIUMF KIEV
2
Marks Brumermanis
RD SPORTS- LATVIA Ryga
3
Marcel Jasinski
Ecole de Judo Ju-Jitsu Lemanique Borex
3
Julian Brzozowski
UKS SameJudo
5
Aleksander Tokarczyk
Judo Legia Warszawa
5
Julian Fornal
UKS SameJudo
7
Artēmijs Paąkovs
RD SPORTS- LATVIA Ryga
7
Tymofii Gryshchenko
Ippon Kiev
mężczyĽni: -38 kg
1
TAJUS BABAICENKO
JUDO SIMBA ALYTUS
2
Gervais Felix
Judo Perrey Guerrier Le Havre
3
Oskars Zastupņevičs
RD SPORTS- LATVIA Ryga
4
Jan Miedziński
UKJ Ryś Warszawa
5
Alan Borucki
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -42 kg
1
Maksymilian Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
MATVII ZABRIANSKYI
UKR TRIUMF KIEV
3
ARSENIY ZABOLOTNII
Koenig judo club Kaliningrad
3
MATEUSZ REMPTER
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5
Jan Klukowski
UKS SameJudo
5
Tadeusz Borek
Klub Judo Boa Warszawa
7
Mateusz Węgrzynek
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -45 kg
1
Harijs Hahelis
RD SPORTS- LATVIA Ryga
2
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
mężczyĽni: +45 kg
1
Nojus Cernauskas
Ugnies aidas Kaunas /Lietuva
2
Bartosz Semp
UKJ 225 Warszawa
3
Petr Sokolov
Sdushor Kaliningrad
4
Jakub Duch
UKJ Lemur Warszawa
5
Jan Moczulski
UKJ 82 Warszawa
kobiety: -21 kg
1
Ania Gontarz
UKS SameJudo
2
Ola Kwolek
UKS SameJudo
3
Maria Marczak
UKS SameJudo
kobiety: -24 kg
1
Antonina Gleń
UKS SameJudo
2
Natasza Błachnio
WKS Gwardia Warszawa
3
Olga Rybicka
UKS SameJudo
4
Wiktoria Kolesnykowa
UKJ Lemur Warszawa
5
Liliana Jachymek
UKS SameJudo
kobiety: -27 kg
1
Ana Gliga
CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires
2
Karina Czerwińska - Kowar
Judo Legia Warszawa
3
ARINA VISANHIRIIEVA
UKR TRIUMF KIEV
3
Maja Dubkowska
BKS Judo Bydgoszcz
5
LENA DANELCZYK
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5
Julia Salamońska
LTS CSP Legionowo
7
Ola Krzeszowiec
UKS SameJudo
7
Anna Sarzyńska
Klub Judo Boa Warszawa
kobiety: -30 kg
1
Polina Viziryakina
judo Kaliningrad Kaliningrad
2
Kaja Tomaszewska
UKJ 225 Warszawa
3
Elza Gryshchenko
Ippon Kiev
3
Zofia Krajewska
UKJ 225 Warszawa
5
Paulina Perz
UKS SameJudo
5
Katarzyna Jarosz
UKJ Ryś Warszawa
7
Jekaterina Kuzņecova
RD SPORTS- LATVIA Ryga
kobiety: -33 kg
1
Julia Siemko
UKJ Ryś Warszawa
2
Adrianna Utrata
Judo Legia Warszawa
3
Pola Piwowar
UKJ Lemur Warszawa
4
Natalia Godlewska
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: -36 kg
1
Aleksandra Kostka
UKS Chojrak Warszawa
2
OTYLIA SOSNOWSKA
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
3
Agate Jančevska
RD SPORTS- LATVIA Ryga
kobiety: -59 kg
1
Kalina Dudek
UKJ Lemur Warszawa
2
Antonina Wtulich-Pargulska
UKJ Lemur Warszawa
3
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
3
Apolonia Adamczyk
UKJ Lemur Warszawa
5
KATIA ZODIAN
CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires
5
Magdalena Borzyszkowska
UKS Chojrak Warszawa
kobiety: +59 kg

Polityka prywatności Judostat.pl