Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U-12
Warszawa, 17.03.2019
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U-10 Turniej Małego Mistrza U-14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -26 kg
1
Filip Pacholak
UKJ Lemur Warszawa
2
Krzysztof Zabłocki
UKJ Lemur Warszawa
3
Franciszek Noszczak
Judo Legia Warszawa
3
Antoni Jasiński
UKJ Ryś Warszawa
5
Mateusz WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
5
Paweł Pawlak
UKJ 225 Warszawa
7
Filip Litwiński
Jigo-Tai Warszawa
mężczyĽni: -28 kg
1
Filip Wiłkomirski
Judo Legia Warszawa
2
Gabriel Kowalik
UKJ Lemur Warszawa
3
Antoni Grubek
Klub Judo Mizu Kobyłka
3
Iwanicki Marcin
KS Yawara Warszawa
5
Krystian Kurowski
UKJ Lemur Warszawa
5
Oliwier Kalata
UKJ Lemur Warszawa
7
Bortolomeusz Borowy
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
7
Oskar Kalata
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -29 kg
1
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Franciszek Plecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Adrian Koszyk
UKS Chojrak Warszawa
3
Kajetan Ossoliński
KS Yawara Warszawa
5
Adrian Gołębiewski
UKS Chojrak Warszawa
5
Janusz Barszczewski
UKJ Lemur Warszawa
7
Wincenty Korecki
KS Yawara Warszawa
7
Iwanicki Mateusz
KS Yawara Warszawa
mężczyĽni: -30 kg
1
Ryszard Sienkiewicz
Judo Legia Warszawa
2
Tomasz Wrobel
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Jeremi Kajdana
Judo Legia Warszawa
3
Kirill Egorov
RED STAR Guryevsk
5
Stanisław Chmielewski
Judo Legia Warszawa
5
Michał Hess
KS Yawara Warszawa
7
Robert Dębiec
UKS Ronin-Team Warszawa
7
Aleksander Biniszewski
UKJ 225 Warszawa
mężczyĽni: -32 kg
1
Aleksander Fryska
UKJ Lemur Warszawa
2
Ksawery Korzeń
Judo Legia Warszawa
3
Patryk Nalewajek
UKS Mokotovia Warszawa
3
Wiktor Maruszkin
UKJ 225 Warszawa
5
Filip Zawadzki
UKJ Lemur Warszawa
5
Łukasz Michalski
UKS Sakura Warszawa
7
Giorgi Mamulashvili
UKJ 225 Warszawa
7
Kostek Sobota
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
mężczyĽni: -33 kg
1
Ksawery Mosing
UKJ 225 Warszawa
2
Mateusz Szymański
KS Yawara Warszawa
3
Jason Karimov
KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
3
Rafał Sosiński
UKS Chojrak Warszawa
5
Szymon Rzepka
Kuma Judo Warszawa
5
Grzegorz Lubaszka
UKS Mokotovia Warszawa
7
Mateusz pawlak
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
GABRIEL SZMITKO
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
mężczyĽni: -36 kg
1
Cyryl Tkaczow
Judo Legia Warszawa
2
Wojciech Leszewski
UKS Safari 152 Warszawa
3
Marcel Jabłoński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Antoni Rydzewski
Kuma Judo Warszawa
5
Bartosz Maliszewski
UKJ Ryś Warszawa
5
Franciszek Rekowski
UKS Chojrak Warszawa
7
Aleksander Zasłonka
UKS Safari 152 Warszawa
7
Julian Więckowski
UKJ Ryś Warszawa
mężczyĽni: -39 kg
1
Bartosz Kowalski
UKS Chojrak Warszawa
2
Stanisław Ostyk-syrewicz
UKJ 82 Warszawa
3
Filip Mecner
UKS Chojrak Warszawa
3
Igor Krupa
UKS Judo Panda Warszawa
5
Maks Marks
Judo Legia Warszawa
5
Bartosz Kędroń
UKS Chojrak Warszawa
7
Aleksander Gutowski
UKS Ippon Kożuchów
7
Artem Zadorożny
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -42 kg
1
Jakub Borzęcki
UKJ Ryś Warszawa
2
Michał Bojanowski
Judo Legia Warszawa
3
Maksymilian Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Szymon Żyrek
KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
5
Oliver Gajowiec
UKS Ippon Kożuchów
5
Łukasz Bobiński
Judo Legia Warszawa
7
Karol Banasiewicz
Judo Legia Warszawa
7
Jan Gołuch
KS Akademia Judo Poznań
mężczyĽni: -46 kg
1
Karol Lenartowski
UKJ Lemur Warszawa
2
Michał Kuciński
UKJ Lemur Warszawa
3
Jerzy Kucharczyk
Judo Legia Warszawa
3
Tymon Pietrzak
UKJ Lemur Warszawa
5
Beniamin KuĽma
Klub Judo Saru Tuszyn
5
Grzegorz Jaworski
UKS Judo Panda Warszawa
7
Wojtek Mendel
UKS Ippon Kożuchów
7
Karol Wolak
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
mężczyĽni: -55 kg
1
Igor Glegoła
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Sebasian Niziński
Judo Legia Warszawa
3
Maciej Animucki
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Kacper Kubajek
UKJ Ryś Warszawa
5
Mateusz Plichta
Klub Judo Saru Tuszyn
5
Stanisław Gruszczyński
UKJ 82 Warszawa
7
Wojciech ¦wierczewski
Kuma Judo Warszawa
7
Adam Gołda
KS Yawara Warszawa
mężczyĽni: -64 kg
1
Mateusz Celi
UKS Chojrak Warszawa
2
Bartosz Zwoliński
UKJ 225 Warszawa
3
Jakub Duch
UKJ Lemur Warszawa
4
Filip Filipowicz
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Tomek Jaczyński
UKJ 82 Warszawa
mężczyĽni: +64 kg
kobiety: -23 kg
kobiety: -26 kg
1
Hanna Gondko
Judo Legia Warszawa
2
Maja Rejniak
Judo Legia Warszawa
3
Maja Trzykowska-rosiak
UKS Judo Panda Warszawa
4
Sara Osmańska
Judo Legia Warszawa
kobiety: -28 kg
1
Sandra Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
2
Karina Czerwińska - Kowar
Judo Legia Warszawa
kobiety: -30 kg
1
Pola Drywa
UKS Galeon Gdynia
2
Zuzia Mucha
UKJ Champion Warszawa
3
Ksenia Stemska
UKS 10 Bydgoszcz
3
Ala Bury
UKJ Lemur Warszawa
5
Aniela Celejewska
UKS Chojrak Warszawa
5
LENA DANELCZYK
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
7
Maja Kurant
UKJ Lemur Warszawa
7
Katarzyna Tauer
UKS Safari 152 Warszawa
kobiety: -33 kg
1
Marta Mańkowska
BKS Judo Bydgoszcz
2
Natalia Cieczkiewicz
UKJ Lemur Warszawa
3
Ina Zielińska
Klub Judo Mizu Kobyłka
3
Julia Wi¶niewska
UKJ Lemur Warszawa
5
Aleksandra Truszkowska
Judo Legia Warszawa
5
Hanna Wierzbicka
UKJ 82 Warszawa
7
Julia Bielecka
UKS Chojrak Warszawa
7
Zofia Krajewska
UKJ 225 Warszawa
kobiety: -36 kg
1
Barbara Twarowska
Judo Legia Warszawa
2
JULIA SIENKIEWICZ
KS Gwardia Koszalin Koszalin
3
Amelia Kwa¶niewska
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Martyna Laps
UKS Chojrak Warszawa
5
Łucja Bielecka
UKS Chojrak Warszawa
5
Kinga Lesiak
SKF Columbus Warszawa
7
Wiktoria Zboina
UKS Chojrak Warszawa
7
Zuzanna Miastowska
Judo Legia Warszawa
kobiety: -40 kg
1
Anna Sta¶kiewicz
UKS Chojrak Warszawa
2
Zuzanna Olszewska
Kuma Judo Warszawa
3
Aleksandra Kostka
UKS Chojrak Warszawa
3
Lena Kołodziejczyk
UKJ Ryś Warszawa
5
Magdalena Borzyszkowska
UKS Chojrak Warszawa
5
Jasmina Castro - nesteruk
UKJ Champion Warszawa
7
Adrianna Utrata
Judo Legia Warszawa
7
Danuta Orczykowska
Judo Legia Warszawa
kobiety: -46 kg
1
Olga Gołębiowska
Judo Legia Warszawa
2
Kalina Dudek
UKJ Lemur Warszawa
3
Kinga Jastrzębska
Judo Legia Warszawa
3
Weronika Arciszewska
UKS SIMBA Reda
5
Zofia Piłat
Judo Legia Warszawa
5
Natalia Rutkowska
UKS SIMBA Reda
7
Hania Mierzejewska
UKJ 225 Warszawa
7
Nadia Wasilkowska
KS Akademia Judo Poznań
kobiety: -57 kg
1
Konstancja Wi¶niewska
UKS Galeon Gdynia
2
Julia Zaborowska
UKJ Champion Warszawa
3
Antonina Wtulich-Pargulska
UKJ Lemur Warszawa
4
Pola Garbacz
UKS Chojrak Warszawa
kobiety: +57 kg
1
Nikola Zaręba
Kuma Judo Warszawa
2
Maria WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
3
Matylda Wesołowska
SKF Columbus Warszawa

Polityka prywatności Judostat.pl