Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM Młodzicy
Warszawa, 19.05.2019
 

WOM Juniorzy
WOM Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -35 kg
mężczyĽni: -38 kg
mężczyĽni: -42 kg
1
Franciszek Lipiński
UKS SameJudo
2
Marcel Derkacz
UKJ Ryś Warszawa
3
Jakub Rzeniewicz
UKJ Lemur Warszawa
3
Franciszek Gepner
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski
5
Ignacy Czechowski
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Jakub Zreda
LTS CSP Legionowo
mężczyĽni: -46 kg
1
Stanisław Piechota
UKS Judo Panda Warszawa
2
Mateusz Kalwas
UKS Judo Sensei Płock
3
Nikodem Gajcy
UKJ Meiyo Warszawa
mężczyĽni: -50 kg
1
Jakub Golędzinowski
UKJ Lemur Warszawa
2
Batłomiej Lis
UKJ Lemur Warszawa
3
Maksymilian Dobrowolski
UKS Safari 152 Warszawa
3
Eryk Zdanowski
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
5
Stanisław Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Andrzej Kowalik
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski
7
Kornel Dobek
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Kilas Passhaev
KS Start Radom
mężczyĽni: -55 kg
1
Marcin ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
2
Adam Kazimierczak
KS Yawara Warszawa
3
Tymoteusz Baranowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Jakub Wawrzonek
UKJ Lemur Warszawa
5
Paweł Jakubowski
UKJ Champion Warszawa
5
Eryk Osiński
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Konrad Mamiński
UKS Safari 152 Warszawa
7
Wiktor Wi¶niewski
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -60 kg
1
Bartosz Lepianka
UKJ Lemur Warszawa
2
Jan Jesiołowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Maciej Filipek
Kuma Judo Warszawa
3
Miłosz Myszkowski
UKS Ippon MDK Kutno
5
Georgi Zviadauri
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
5
Tymoteusz Wieczorek
UKS Siódemka Sochaczew
7
Jan Polkowski
Judo Legia Warszawa
7
Andrzej Wolski
KS AZS-AWF Warszawa
mężczyĽni: -66 kg
1
Miłosz Siemoński
KS Yawara Warszawa
2
Bartosz Bartnicki
UKS Safari 152 Warszawa
3
Maksymilian Żakowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Sebastian Rybicki
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5
Stanisław Dr±g
UKJ Ryś Warszawa
5
Jakub Szuba
UKJ Arcus Warszawa
7
Bartosz Arkuszewski
Kuma Judo Warszawa
7
Tomasz Jaskuła
UKJ ASzWoj Warszawa
mężczyĽni: -73 kg
1
Michał W±sikowski
Judo Legia Warszawa
2
Adam Kli¶
UKJ Ryś Warszawa
3
Adam Białucha
UKJ Arcus Warszawa
3
Hubert Pruszkowski
UKS Ulisses Team Pruszków
5
Dawid Wi¶niewski
Judo Legia Warszawa
5
Witold Rybarczyk
UKJ Lemur Warszawa
7
Filip Romanik
Kuma Judo Warszawa
7
Juliusz Zieliński
UKJ 225 Warszawa
mężczyĽni: -81 kg
1
Jakub Kielesiński
Judo Legia Warszawa
2
Maciej Lutomski
UKJ Yuko Józefów
3
Jakub Żurawek
UKS SameJudo
3
Jan Kurowski
UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna
5
Szymon Dzi±g
UKS Mokotovia Warszawa
5
Jan Gzik
WKS Gwardia Warszawa
7
YEVGEN BARAN
UKS Sadyba Warszawa
7
Kacper Brach
Kuma Judo Warszawa
mężczyĽni: +81 kg
1
Dawid Pękacki
UKJ Lemur Warszawa
2
Jakub Karasiewicz
UKJ Lemur Warszawa
3
Antoni Nojek
UKJ Champion Warszawa
3
Julian Majewski
UKJ 225 Warszawa
5
Adam Kosmowski
UKS Sakura Judo Płock
5
Kuba Le¶niewski
UKJ Arcus Warszawa
kobiety: -32 kg
kobiety: -36 kg
kobiety: -44 kg
1
Karolina Siennicka
UKS Safari 152 Warszawa
2
Lidia Jędrzejek
UKJ Lemur Warszawa
3
Barbara Glen
UKJ Bushido Piaseczno
4
Julia Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
5
WIKTORIA MOŻDŻONEK
UKS Sadyba Warszawa
kobiety: -48 kg
1
Zuzanna Lisiak
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Alicja Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
3
Aleksandra Klajn-broszkiewicz
UKS Ronin-Team Warszawa
4
Dominika Markiewicz
UKS Siódemka Sochaczew
kobiety: -52 kg
1
Martyna Gałek
KS Start Radom
2
Jadwiga Dryjańska
UKJ Lemur Warszawa
3
Milena Iwaniec
UKJ Lemur Warszawa
4
Klara Jezierska-suwińska
WKS Gwardia Warszawa
kobiety: -57 kg
kobiety: -63 kg
1
Marta PrzeĽdziecka
UKS Safari 152 Warszawa
2
Hanna Czajkowska
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Joanna Krupa
UKS Judo Panda Warszawa
3
Zuzanna Chodorowska
UKS Sakura Judo Płock
kobiety: -70 kg
1
Aleksandra Kowalewska
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2
Zuzanna Buż
UKS Safari 152 Warszawa
3
Barbara Lubaszka
UKS Mokotovia Warszawa
kobiety: +70 kg
1
Maja Wileńska
UKJ Yuko Józefów
2
Julia Janiszowska
UKJ Bushido Piaseczno

Polityka prywatności Judostat.pl