Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolski Turniej Judo-U12
Kowala, 21.09.2019
 

Ogólnopolski Turniej Judo
Ogólnopolski Turniej Judo-U8 Ogólnopolski Turniej Judo-U10 Ogólnopolski Turniej Judo-U14 Ogólnopolski Turniej Judo-U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -30 kg
1
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Iwanicki Marcin
KS Yawara Warszawa
3
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
3
Kajetan Ossoliński
KS Yawara Warszawa
5
Marcel Pasiuk
KS Gwardia Białystok
5
Iwanicki Mateusz
KS Yawara Warszawa
7
Hubert Zoń
KS Gwardia Białystok
7
Albert PAK
UKS SameJudo
mężczyĽni: -34 kg
1
Mateusz Komińczuk
UKJ Meiyo Warszawa
2
Maksym Kłoszewski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Franciszek Plecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Krystian Szewczyk
UKJ Meiyo Warszawa
5
Eryk Rak
ULKS Judo Kowala
5
Antoni Janowski
AZS UŁ Łódź
7
Olaf Ja¶kowski
UKJ Champion Warszawa
7
Maciej Sulikowski
KS Gwardia Białystok
mężczyĽni: -38 kg
1
Kacper Szulc
LUKS Jusport Justynów
2
Kamil Karcz
UKS SameJudo
3
Jeremiasz Bętkowski
KS Kuzushi Kielce
3
Jakub Pisarek
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Michał Zajkowski
KS Gwardia Białystok
5
Marcel Jabłoński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Kuba Chojnecki
UKSN FUKUTENJIN Kowala 51b
7
Szymon Mędrzejewski
UKS SameJudo
mężczyĽni: -42 kg
1
Aleksy Wi¶niewski
UKS SameJudo
2
Bartosz Kowalski
UKS Chojrak Warszawa
3
Szymon Rybicki
UKS SameJudo
3
Igor Borowski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Hubert Stawczyk
ULKS Judo Kowala
5
Tautgirdas Juknevicius
Kaunas JC Asahi Kovno
7
Antoni Rzepecki
AZS UŁ Łódź
7
Jurek Trzosiński
UKJ Meiyo Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
1
Maksymilian Pieńkosz
UKS SameJudo
2
Bartek Petruczynik
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
3
Marcel Feliksiowski
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
3
Jakub Harasimiuk
LUKS Jusport Justynów
5
Franciszek Nikonowicz
KS Gwardia Białystok
5
Karol Zięba
LUKS Jusport Justynów
7
Julian Fornal
UKS SameJudo
7
Mateusz Albinowski
UKJ Meiyo Warszawa
mężczyĽni: -50 kg
1
Maksymilian Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Filip Staszewski
UKJ Meiyo Warszawa
3
Filip Modzelewski
KS Gwardia Białystok
4
Michał Łupiński
KS Gwardia Białystok
mężczyĽni: -55 kg
1
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
2
Marek Lechowicz
UKS Judo Fight Club Warszawa
mężczyĽni: +55 kg
1
Julian Przepióra
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Jakub Waćko
UKS SameJudo
3
Michał Jeremin
UKJ Meiyo Warszawa
4
Olaf Ziętek
KS Gwardia Białystok
kobiety: -27 kg
kobiety: -30 kg
1
Antonina Gleń
UKS SameJudo
2
Zuzia Mucha
UKJ Champion Warszawa
3
Zofia Przybylska
UKS Judo Fight Club Warszawa
3
Amelia Guzewicz
UKJ Meiyo Warszawa
5
Patrycja Jakubowska
UKJ Champion Warszawa
5
Liliana Jachymek
UKS SameJudo
kobiety: -33 kg
1
Iga Ramus
UMKS ŻAK Kielce
2
Olga Rybicka
UKS SameJudo
3
Julia Kużmicka
KS Gwardia Białystok
3
Zuzanna Kwietniak
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Pola Wojciechowska
UKS SameJudo
5
Marika Piechocka
UKS Sakura Judo Płock
7
Beata Kaleta
UKJ Champion Warszawa
7
Maja Rosłon
UKS SameJudo
kobiety: -40 kg
1
Martyna Laps
UKS Chojrak Warszawa
2
Aleksandra Kostka
UKS Chojrak Warszawa
3
Nadia Przytulska
AZS UŁ Łódź
3
Patrycja Albinowska
UKJ Meiyo Warszawa
5
Paulina Perz
UKS SameJudo
5
Ola Krzeszowiec
UKS SameJudo
7
Wiktoria Zboina
UKS Chojrak Warszawa
kobiety: -44 kg
1
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
2
Anna Sta¶kiewicz
UKS Chojrak Warszawa
3
Natalia Walasek
KS Gwardia Białystok
4
Anna Wiktorowicz
LUKS Jusport Justynów
kobiety: -52 kg
1
Hannah Hankova
Judo Club Bardejov Bardejov
2
Gabriela Wojcieska
UKJ Meiyo Warszawa
3
Pola Garbacz
UKS Chojrak Warszawa
kobiety: +52 kg
1
Maria Tobera
UMKS ŻAK Kielce
2
Julia Zaborowska
UKJ Champion Warszawa
3
Antonina Zawadzka
UKS Judo Rawa Mazowiecka

Polityka prywatności Judostat.pl