Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12
Sochaczew, 16.11.2019
 

XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U10 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -30 kg
1
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Marcel Pasiuk
KS Gwardia Białystok
3
Kajetan Ossoliński
KS Yawara Warszawa
3
Maciej Olbiński
UKS Orkan Judo Sochaczew
5
Mateusz Mergner
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
5
Adrian Gołębiewski
UKS Chojrak Warszawa
7
Damian Lewandowski
UKS Siódemka Sochaczew
7
Korecki Wincenty
KS Yawara Warszawa
mężczyĽni: -33 kg
1
Krzysztof Leonczak
UKJ Bushido Piaseczno
2
Kacper Wierzbicki
KS Yawara Warszawa
3
Michał Hess
KS Yawara Warszawa
3
Łukasz Michalski
UKS Sakura Warszawa
5
Wojciech Lis
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Jakub Biertyta
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
7
Błażej G±siorowski
UKS Siódemka Sochaczew
mężczyĽni: -36 kg
1
Wiktor Arasimowicz
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Mateusz Szymański
KS Yawara Warszawa
3
Filip Zaidow
KS Gwardia Łódź
3
Michał Zajkowski
KS Gwardia Białystok
5
Krzysztof Zatke
KS Gwardia Łódź
5
Amir Takouchet
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Francziszek Tkacz
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Stanisław Jaworski
UKS Sakura Warszawa
mężczyĽni: -39 kg
1
Kacper Szulc
LUKS Jusport Justynów
2
Jeremiasz Bętkowski
KS Kuzushi Kielce
3
Bogdan Wozniuk
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
4
Artur Czyżewski
LUKS Jusport Justynów
5
Jakub Piwnik
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
mężczyĽni: -42 kg
1
Marcel Go¶ciniak
LTS CSP Legionowo
2
Krystian Kacprzak
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Tomasz Radwan
KS Gwardia Łódź
3
Maciej Jarosiński
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
5
Kuba Wiewióra
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
5
Franciszek Rekowski
UKS Chojrak Warszawa
7
Eryk Staniaszek
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Wiktor Wyleziński
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
mężczyĽni: -46 kg
1
Bartosz Kowalski
UKS Chojrak Warszawa
2
Filip Mecner
UKS Chojrak Warszawa
3
Marcel Feliksiowski
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
3
Bartosz Dużyński
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Jan JóĽwiak
KS Gwardia Łódź
5
Bartek Petruczynik
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7
Jacek Bargieł
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Antoni Bień
UKS Orkan Judo Sochaczew
mężczyĽni: -50 kg
1
Beniamin KuĽma
Klub Judo Saru Tuszyn
2
Olaf Mieszczyk
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
3
Michał Ziernik
UKS Siódemka Sochaczew
mężczyĽni: -55 kg
1
Sebasian Niziński
Judo Legia Warszawa
2
Adrian Ciechoński
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Adam Kochanowski
UKS Sakura Judo Płock
3
Mateusz Plichta
Klub Judo Saru Tuszyn
5
Szymon Ampulski
UKS Shizoku Ostróda
5
Kacper Kacprzak
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
7
Marek Lechowicz
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Olaf Ziętek
KS Gwardia Białystok
mężczyĽni: -60 kg
mężczyĽni: -66 kg
1
Mateusz Celi
UKS Chojrak Warszawa
2
Alan Zmysłowski
UKS judo Eljot Płock Płock
3
Adam Szewczyk
UKS Siódemka Sochaczew
mężczyĽni: +66 kg
kobiety: -30 kg
1
Gaja Sternik
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
2
Julia Pruszkowska
UKS Orkan Judo Sochaczew
kobiety: -33 kg
1
Julia Kużmicka
KS Gwardia Białystok
2
Zuzanna Kwietniak
UKS Judo Victoria Międzyborów
3
Hania Brzozowska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
4
Weronika Jeznach
UKS Orkan Judo Sochaczew
kobiety: -36 kg
1
Marika Piechocka
UKS Sakura Judo Płock
2
Aleksandra Sylwesttrzak
UKS Siódemka Sochaczew
3
Joanna Kisielewska
UKS Siódemka Sochaczew
kobiety: -40 kg
kobiety: -44 kg
1
Urszula Stachera
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
2
Natalia Walasek
KS Gwardia Białystok
3
Blanka Bluczak
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
4
Anna Wiktorowicz
LUKS Jusport Justynów
5
Sandra Maćkiewicz
UKJ Kobra Warszawa
kobiety: -48 kg
1
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
2
Marcelina Mi±żek
KS Gwardia Łódź
3
Zuzia Parkot
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
4
Łucja Wojciechowska
KS Yawara Warszawa
kobiety: -52 kg
kobiety: -57 kg
kobiety: +57 kg

Polityka prywatności Judostat.pl