Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009)
Piaseczno, 14.03.2021
 

Ikizama Judo Cup IV
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -30 kg
1
Franciszek Noszczak
Judo Legia Warszawa
2
Igor Dromowicz
GKS Czarni Bytom
3
Tomasz Jopek
AZS OŚ Poznań
mężczyĽni: -33 kg
1
Gabriel Kowalik
UKJ Lemur Warszawa
2
Maciej Pec
UKJ Yuko Józefów
3
Jan Płecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Mateusz WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
5
DAMIAN PASZKOWSKI
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5
Antoni Jasiński
UKJ Ryś Warszawa
7
Bartłomiej Ostrowski
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -36 kg
1
Franciszek Plecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Piotr Kowalczuk
KS Gwardia Białystok
3
Marcel Pasiuk
KS Gwardia Białystok
3
Filip Skrajny
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Adrian Styczyński
UKJ Champion Warszawa
5
Jakub Wenzel
GKS Czarni Bytom
7
Jakub Biertyta
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
7
Filip Kieszkiewicz
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
mężczyĽni: -39 kg
1
Filip Bronzel
GKS Czarni Bytom
2
Jeremi Kajdana
Judo Legia Warszawa
3
Maksym Kłoszewski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Grzegorz Lubaszka
UKS Mokotovia Warszawa
5
Filip Zawadzki
UKJ Lemur Warszawa
5
Wojciech Swołkowicz
GKS Czarni Bytom
7
Artur Wojas
GKS Olimpia Grudziądz
7
Jan Jankowski
UKJ 225 Warszawa
mężczyĽni: -42 kg
1
Ryszard Sienkiewicz
Judo Legia Warszawa
2
Mateusz Komińczuk
UKJ Meiyo Warszawa
3
Jakub Muniz Acosta
GKS Czarni Bytom
3
Ksawery Mosing
UKJ 225 Warszawa
5
Adam Kołodziejczyk
GKS Czarni Bytom
5
Karol Podpora
Judo Legia Warszawa
7
Maciej Parulski
UKS Judo Panda Warszawa
7
Krzysztof Leonczak
UKJ Bushido Piaseczno
mężczyĽni: -46 kg
1
Bruno Michalski-stępkowski
Judo Legia Warszawa
2
Antoni Jakóbczyk
Kuma Judo Warszawa
3
Borys Błachnio
TS Gwardia Warszawa Warszawa
3
Szymon Gmaj
UKJ Champion Warszawa
5
Michał Małota
GKS Czarni Bytom
5
Marcin Błażejczyk
UKJ Ryś Warszawa
7
Mikołaj Komoń
UKS Judo Panda Warszawa
7
Olgierd Ryba
AZS OŚ Poznań
mężczyĽni: -50 kg
1
Jakub Borzęcki
UKJ Ryś Warszawa
2
Igor Krupa
UKS Judo Panda Warszawa
3
Cyryl Tkaczow
Judo Legia Warszawa
3
Szymon Konior
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
5
Antoni Rydzewski
Kuma Judo Warszawa
5
Eryk Roszczyński
UKS Mokotovia Warszawa
7
Jan Kozyra
UKS Judo Panda Warszawa
7
Dominik Brela
GKS Czarni Bytom
mężczyĽni: -55 kg
1
Tymon Pietrzak
UKJ Lemur Warszawa
2
Artur Zadrożny
UKJ Lemur Warszawa
3
Aleksander Kleniewski
UKJ 82 Warszawa
3
Dawid Sarkisyan
Poziom 303 Wroclaw
5
Bartosz Dużyński
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Filip Rzeszotek
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
7
Krzysztof Rybarczyk
UKJ Lemur Warszawa
7
Marcin Bursin
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
mężczyĽni: -60 kg
1
Maciej Warzęchowski
Kuma Judo Warszawa
2
Maksymilian Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Grzegorz Jaworski
UKS Judo Panda Warszawa
3
Filip Poręba
MKS Truso Elbląg
5
Milan Ładosz
UKJ 82 Warszawa
5
Wiktor Woł±sewicz
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
7
Julian Raczyński
UKJ Ryś Warszawa
7
Gabriel Grodek
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -66 kg
1
Michał Kuciński
UKJ Lemur Warszawa
2
Łukasz Bobiński
Judo Legia Warszawa
3
Oliwier Dzięcioł
GKS Czarni Bytom
5
Jakub Wójtowicz
Kuma Judo Warszawa
5
Igor Glegoła
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Wojciech ¦wierczewski
Kuma Judo Warszawa
7
Stanisław Gruszczyński
Kuma Judo Warszawa
mężczyĽni: +66 kg
1
Jakub Duch
UKJ Lemur Warszawa
2
Antoni Snopek
UKJ 82 Warszawa
3
Konstanty Kwieciński
UKJ Lemur Warszawa
3
Bartosz Zwoliński
Judo Legia Warszawa
5
Michał Piłka
UKJ 225 Warszawa
5
Michał Jeremin
UKJ Meiyo Warszawa
7
Kacper Polski
GKS Czarni Bytom
7
Kacper Krasuski
Judo Legia Warszawa
kobiety: -27 kg
kobiety: -33 kg
1
Stefania Lorek
UKJ Yuko Józefów
2
Hanna Gondko
Judo Legia Warszawa
3
Oliwia Rusztecka
UKS Judo Panda Warszawa
3
Zuzanna Kruża
GKS Czarni Bytom
5
Agata Kamińska
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Liliana Warzyńska
MKS Olimpijczyk Włocławek
kobiety: -36 kg
1
Sandra Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
2
Zuzanna Ujma
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3
Anna Borowicz
GKS Czarni Bytom
3
Magdalena Jaksy
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
5
Michalina Kowalska
Judo Legia Warszawa
5
Nicola Spychalska
MKS Olimpijczyk Włocławek
7
Marta Ziora
GKS Czarni Bytom
7
Natasza Błachnio
TS Gwardia Warszawa Warszawa
kobiety: -40 kg
1
Julia Wi¶niewska
UKJ Lemur Warszawa
2
Zuzia Mucha
UKJ Champion Warszawa
3
Ala Bury
UKJ Lemur Warszawa
3
Julia Siemko
UKJ Ryś Warszawa
5
Ula Żółtowska
Kuma Judo Warszawa
5
Blanka Borcz
UKJ Yuko Józefów
7
Julia Kużmicka
KS Gwardia Białystok
7
Oliwia Gawłowska
UKJ Yuko Józefów
kobiety: -44 kg
1
Julia Duda
GKS Czarni Bytom
2
Wiktoria Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
3
Alicja Kaniewska
Kuma Judo Warszawa
3
Maja Dubkowska
UKS 2 JUDO Nakło Nakło
5
Emilia Wasińska
UKS Judo Panda Warszawa
5
Agata Prymas
GKS Czarni Bytom
7
Maja Kurant
UKJ Lemur Warszawa
7
LENA DANELCZYK
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
kobiety: -48 kg
1
Marta Mańkowska
BKS Judo Bydgoszcz
3
OTYLIA SOSNOWSKA
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
3
Karolina Głodek
UKJ Ryś Warszawa
5
Julia Zaborowska
GKS Czarni Bytom
5
Emilia Niwergol
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
5
Roksana Sobucka
MKS Olimpijczyk Włocławek
7
Gaja Stalewska
UKS Judo Panda Warszawa
kobiety: -52 kg
1
Alicja Dudek
UKJ Lemur Warszawa
2
Nadia WoĽniczko
UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom
3
Julia Majewska
UKS Judo Fight Club Warszawa
3
Zofia Piłat
Judo Legia Warszawa
5
Zuzanna Olszewska
Kuma Judo Warszawa
5
Emilia Niewińska
GKS Czarni Bytom
7
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
7
Lena Swęd
Judo Legia Warszawa
kobiety: -57 kg
1
Olga Gołębiowska
Judo Legia Warszawa
2
Emilia Łuczak
GKS Czarni Bytom
3
Emilia Pochopień
Kuma Judo Warszawa
3
Roksana Zy¶
UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom
5
Natalia Walasek
KS Gwardia Białystok
5
Nikol Wenerska
UKJ Arcus Warszawa
7
Kalina Dudek
UKJ Lemur Warszawa
7
Maja Misiun
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: +57 kg
1
Oktawia Kolny
GKS Czarni Bytom
2
Nikola Zaręba
Kuma Judo Warszawa
3
Antonina Wtulich-Pargólska
UKJ Lemur Warszawa
3
Maria WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
5
Zuzanna Kruszewska
Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5
Aleksandra Żyła
UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom

Polityka prywatności Judostat.pl