Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U14 (2010-2011)
Skierniewice, 18.11.2023
 

Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U10 (2014-2015) Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U12 (2012-2013)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -36 kg
1
Borys Górski
KS JUDO TUREK Turek
2
Karol Burba
UKJ Bushido Piaseczno
3
Stanislav Tkachenko
UKS SameJudo
4
Leon Szporek
UKJ Bushido Piaseczno
5
Borys Łapot
KS Start Radom
mężczyĽni: -39 kg
mężczyĽni: -42 kg
1
Marcel Molenda
UKJ Lemur Warszawa
2
Krzysztof Łukasik
UKJ Lemur Warszawa
3
Piotr Kubiak
UKJ Lemur Warszawa
3
Angelo Doliński
wloclawskie towarzystwo judo wloclawek
5
Igor Opach
Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź
5
Saveli Miranenka
UKS SameJudo
7
Dawid Kujawski
UKS SameJudo
7
Szymon Rek
UKS SameJudo
mężczyĽni: -46 kg
1
Franciszek Zaidow
KS Gwardia Łódź
2
Adam Giziński
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
3
Maciek Owczarek
Kuma Judo Warszawa
3
Antoni Szwarc
UKJ Lemur Warszawa
5
Wojciech Tomaszewski
UKS SameJudo
5
Jakub Adamczewski
KS Akademia Judo Łódź
7
Szymon Czech
UKJ Lemur Warszawa
7
Szymon Sacewicz
KS JUDO TUREK Turek
mężczyĽni: -50 kg
1
Davyd Pilevych
KS Gwardia Łódź
2
Szymon Ryplewicz
KS Akademia Judo Łódź
3
Jakub BRUDKA
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Artur Girndt
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Maciej Wyszomierski
UKJ Lemur Warszawa
5
Michał Jagieło
Klub Judo Saru Tuszyn
7
Ryszard Wojtczuk
UKS SameJudo
7
Julian Kopania
LUKS Jusport Justynów
mężczyĽni: -55 kg
1
Maciej Łukasik
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Bartłomiej Jędrzejewski
MKS Pałac Młodzieży Łódź
3
Manuel Jukowski
wloclawskie towarzystwo judo wloclawek
5
Stanislaw Szczapa
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5
Franek Pałyska
UKS SameJudo
7
Jan Barański
UKJ Bushido Piaseczno
7
Szymon Stolarz
LUKS Jusport Justynów
mężczyĽni: -60 kg
1
Tomasz Potaczek
MMKS Wojownik Skierniewice
2
Ksawery Błaszczyński
UKJ Lemur Warszawa
3
Fabian Pilas
UKJ Bushido Piaseczno
4
Dawid Żaba
UKS Judo Sensei Płock
mężczyĽni: -66 kg
1
Maksymilian Wierzbicki
UKJ Bushido Piaseczno
2
KRYSTIAN STYCZYŃSKI
MMKS Wojownik Skierniewice
mężczyĽni: -73 kg
1
Alan Filipek
UKJ Lemur Warszawa
2
Michał Bański
UKS SameJudo
3
Piotr Pastuszka
KS Start Radom
4
Wojciech Strzelecki
KS Nowe Grabie Nowe Grabie
5
Rafał Lewandowski
UKS Yamori Kowiesy
mężczyĽni: +73 kg
kobiety: -36 kg
1
Jagoda Bieniek
KS Start Radom
2
Wiktoria Papierzyńska
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
3
Milena ¦wiesiulska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
4
Patrycja Baranowska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: -40 kg
1
Patrycja Papierzyńska
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
2
Maja Borowiec
Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź
3
Zuzanna GRÓDECKA
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Blanka Cieciuch
UKJ Lemur Warszawa
5
Myesha Jerzak vel Dobosz
UKS SameJudo
5
Antonina MARKOWSKA
MMKS Wojownik Skierniewice
kobiety: -44 kg
1
Natalia Bladosz
UKJ Lemur Warszawa
2
Sandra Gujszczak
UKS Yamori Kowiesy
3
Zofia Zielińska
KS Nowe Grabie Nowe Grabie
4
Joanna Gromek
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: -48 kg
1
Julia ¦więcicka
Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź
2
Nikola Malesa
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Oliwia Rasińska
UKJ Lemur Warszawa
3
Marta Nowik
KS Akademia Judo Łódź
5
Sabina Brzozowska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
5
Antonina Ejsmont
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: -52 kg
1
Oliwia Wyszkowska
UKS SameJudo
2
Maja Grochulska
Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź
3
Judyta Truszkowska
UKS Judo Sensei Płock
3
Zosia Łachowska
UKS SameJudo
5
Kaja KA¬MIERCZAK
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Daria Wrzecionowska
UKS SameJudo
7
Maria Sałagacka
UKJ Lemur Warszawa
7
Ala Kulig
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: -57 kg
1
Lena Modliszewska
UKS SameJudo
2
Natalia Sandomierska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
3
Emilia Porada
UKS SameJudo
3
Zofia Piziorska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
5
Wiktoria Bitel
KS Akademia Judo Łódź
5
Natasza Wlazło
Klub Judo Saru Tuszyn
7
Julia Ko¶cińska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: -63 kg
1
Emilia Byszuk
UKS SameJudo
2
Natalia Karpińska
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
3
Amelia Oleszczuk
UKS SameJudo
kobiety: +63 kg

Polityka prywatności Judostat.pl