Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego
Bytom, 07.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -46 kg
1
Maciej Rombel
UKJ AON Rembertów
2
Olaf Loska
PTS Janosik Bielsko-Biała
3
Piotr Zaborowski
UKJ AON Rembertów
3
Bartosz Duszak
AKS Strzegom
5
Szymon Jaszczołt
UKS Galeon Gdynia
5
Jakub Kubicki
UKS Olimp Nowa Sól
7
Oliver Tero
Wielka Brytania
7
Maksymilian Hajduk
Pałac Młodzieży Tarnów
mężczyĽni: -50 kg
1
Hubert Pieczyński
UKS Górnik Judo Konin
2
Jakub Biedrzycki
UKS Conrad Gdańsk
3
Dawid Lewandowski
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Szymon Ję¶ko-białek
UKS 3 Piła
5
Dawid Graca
GKS Czarni Bytom
5
Dominik DuĽ
Pałac Młodzieży Tarnów
7
Szymon Górka
UKS Siódemka Sochaczew
7
Kamil W±sowski
KS Start Strzegom
mężczyĽni: -55 kg
1
Tomasz Zielski
UKS Galeon Gdynia
2
Henry Wakes
Wielka Brytania
3
Emil Cwek
MKS Juvenia Wrocław
3
Dominik Król
UKS Judo Wolbrom
5
Krzysztof Klimentowski
MKS Juvenia Wrocław
5
Jakub Binek
GKS Czarni Bytom
7
Damian Gurbiel
MKS CM Jordan Kraków
7
Krzysztof Gruchała
Pałac Młodzieży Tarnów
mężczyĽni: -60 kg
1
Krzysztof Kozak
MOSiR Bochnia
2
Michał Michalski
MKS Juvenia Wrocław
3
Jakub Wójcik
KS Judo Czechowice-Dziedzice
3
Mateusz Osiak
KS Budowlani Sosnowiec
5
Kacper Sieniawski
KS Błękitni Tarnów
5
Maciej Mikszta
KS Polonia Rybnik
7
Bartosz Więcek
MOSiR Bochnia
7
Oskar Pazdaj
UKS 3 Piła
mężczyĽni: -66 kg
1
Przemysław Litwin
KS MaKo Judo Wrocław
2
Wiktor Kumidor
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Jakub Nosalski
MOSiR Bochnia
3
Jakub Nawrot
TSJ Gryf Słupsk
5
Patryk Kostuniak
MKS Olimpijczyk Włocławek
5
Piotr Kokosza
KS Budowlani Sosnowiec
7
Marcel Rek
KS Gwardia Łódź
7
Konrad Szatkowski
MKS Juvenia Wrocław
mężczyĽni: -73 kg
1
Jakub Korgol
TS Wisła Kraków
2
Adam Stodolski
UKS Leśnik Kaczory
3
Dawid Zaj±czkowski
MOSiR Bochnia
3
Łukasz Wala
KS Polonia Rybnik
5
Konrad Stanuszek
MOSiR Bochnia
5
Mateusz Bolimowski
MMKS Wojownik Skierniewice
7
Patryk Le¶niak
KS Gwardia Łódź
7
Kacper Widuch
KS Polonia Rybnik
mężczyĽni: -81 kg
1
Łukasz Zaj±czkowski
AKS Strzegom
2
Jakub Sokół
UKS Judo Wolbrom
3
Sambor Dyr
GKS Czarni Bytom
3
Jakub Kozak
UKS Drako 79 Warszawa
5
Bartosz Szaniawski
TSJ Gryf Słupsk
5
Dawid Dziuba
TG Sokół Myślenice
7
Wiktor Żyro
KS AZS-AWF Warszawa
7
Szymon Strojec
MKS Juvenia Wrocław
mężczyĽni: -90 kg
1
Kacper Sadło
KS MaKo Judo Wrocław
2
Fabian Kowalski
KS AZS AWF Katowice
3
Dawid Głownia
KS Judo Czechowice-Dziedzice
3
Mateusz Majewski
AZS-WSPiA Poznań
5
Jakub Łukasik
GKS Czarni Bytom
5
Piotr Popko
UKS Tomita Elbląg
7
Dominik Jaworski
Klub Judo AZS Opole
7
Jakub Kołodziej
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
mężczyĽni: +90 kg
1
Arkadiusz Cie¶lak
MKS Truso Elbląg
2
Marcin Altansukh
GKS Czarni Bytom
3
Artur Grodecki
GKS Czarni Bytom
3
Wojciech Kordyalik
WKS Śląsk Wrocław
5
Adam Kućmierz
UKS Okay Opole
5
Szymon Szefer
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7
Szymon Raszewski
ULKS Ippon Jarocin
7
Wiktor Mazurczak
UMKS Żak Kielce
kobiety: -40 kg
1
Alicja Gowarzewska
UKS Judo Mysłowice
2
Andżelika Kicek
UKS Olimp Nowa Sól
3
Oliwia Nosek
Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice
4
Martyna Ihas
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec
5
Zuzanna Pietrzak
UKS Olimp Nowa Sól
kobiety: -44 kg
1
Marta Kura¶
UKS Judo Wolbrom
2
Natalia Nocula
UKS ASW-Judo Jasło
3
Nikola Szlachta
TS Wisła Kraków
3
Aleksandra Polkowska
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Miriam Malcharczyk
UKS Feniks Bytom
5
Izabela Wszołek
MOSiR Bochnia
7
Natalia Mohr
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec
7
Ewelina ¦migiel
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec
kobiety: -48 kg
1
Jagoda T±ta
UKS Judo Pawłowice
2
Agata Binek
UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry
3
Aleksandra Kawecka
MKS Juvenia Wrocław
3
Paulina Żemła
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5
Katarzyna Kolbusz
UKS ASW-Judo Jasło
5
Anna Bober
KS Polonia Rybnik
7
Karolina Potrykus
UKS Galeon Gdynia
7
Paulina Szlachta
TS Wisła Kraków
kobiety: -52 kg
1
Natalia Kropska
GKS Czarni Bytom
2
Katarzyna Przyczyna
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
3
Wiktoria Walczyk
GKS Czarni Bytom
3
Zuzanna Łogożna
KS Polonia Rybnik
5
Aleksandra Matuszek
WKS Śląsk Wrocław
5
Gabriela Grzegórzek
Pałac Młodzieży Tarnów
7
Julia Gawron
KS Judo Hejnał Kęty
7
Julia Kowcz
KS MaKo Judo Wrocław
kobiety: -57 kg
1
Andżelika Szymańska
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Aleksandra Butlewska
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Chloe Jones
Wielka Brytania
3
Izabela Socha
KS Judo Czechowice-Dziedzice
5
Wioletta Kuczera
KS Polonia Rybnik
5
Anna Kaleta
UKS Judo Wolbrom
7
Martyna Żurek
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7
Wiktoria Bandura
UKS Judo Pawłowice
kobiety: -63 kg
1
Wiktoria Tomczak
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Barbara Fałtynowicz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Holly Jones
Wielka Brytania
3
Magdalena Jarkowska
MUKS Kokoro Łódź
5
Klaudia Dziarmaga
KS Błękitni Tarnów
5
Patrycja Duszak
AKS Strzegom
7
Marcelina Palow
MKS Juvenia Wrocław
7
Anna Pa¶
UKS Judo Wolbrom
kobiety: -70 kg
1
Wiktoria Marciniak
GKS Czarni Bytom
2
Maria B±czek
TS Gwardia Warszawa
3
Magdalena Górska
Pałac Młodzieży Tarnów
3
Patrycja Wojtelewicz
UKJ 225 Warszawa
5
Oliwia WoĽniak
GKS Czarni Bytom
5
Małgorzata Pracka
MMKS Wojownik Skierniewice
7
Martyna Nolewajka
GKS Czarni Bytom
7
Viktoria Perić
KSJ Gwardia Koszalin
kobiety: +70 kg
1
Anna Rutkowska
UKS Sakura Judo Płock
2
Aleksandra Gaj
UKS 15 Krosno
3
Kinga Wolszczak
WKS Śląsk Wrocław
3
Julia ¦wi±tkiewicz
UKJ Lemur Warszawa
5
Julia Księżyk
Pałac Młodzieży Katowice
5
Julia Chojnowska
UKS Drako 79 Warszawa
7
Agnieszka Zawidzka
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Oliwia Cebieniak
UKS 3 Piła

Polityka prywatności Judostat.pl