Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Bytom, 16-17.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -55 kg
1
Piotr Zaborowski
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Gracjan Szleja
MKS Truso Elbląg
3
Beniamin Podemski
UKS 3 Piła
3
Hubert Pieczyński
UKS Górnik Judo Konin
5
Michał Wójcik
UKS Spartakus Lublin
5
Omar Alwaqedi
MKS Truso Elbląg
7
Michał Fr±czyk
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Konrad Lis
UKJ Legion Zamość
mężczyĽni: -60 kg
1
Patryk Łoziak
GKS Czarni Bytom
2
Jakub Biedrzycki
UKS Conrad Gdańsk
3
Szymon ¦miegel
LKS Szubinianka Szubin
3
Krzysztof Kozak
MOSiR Bochnia
5
Igor Matusiak
UKJ Yuko Józefów
5
Paweł Tylek
TS Wisła Kraków
7
Szymon Przybyłowicz
TS Gwardia Olsztyn
7
Jan Jesionek
Klub Judo AZS Opole
mężczyĽni: -66 kg
1
Kacper Kaczor
GKS Czarni Bytom
2
Przemysław Litwin
KS AZS-AWF Wrocław
3
Bartosz Pawlicki
GKS Olimpia Grudziądz
3
Sebastian Makowski
UKS Olimpia-Judo Elbląg
5
Oskar Pazdaj
UKS 3 Piła
5
Przemysław Papke
PTS Gwardia Bydgoszcz
7
Bolesław Flejma
GKS Czarni Bytom
7
Filip Kocima
KS AZS AWF Katowice
mężczyĽni: -73 kg
1
Cezary Tchórzewski
KS AZS AWF Katowice
2
Adam Stodolski
UKS Leśnik Kaczory
3
Wojciech Bukojemski
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Radosław Stroka
KS Gwardia Wrocław
5
Mateusz Bugaj
UKS Judo Sensei Płock
5
Wiktor Kumidor
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Jakub Nawrot
TSJ Gryf Słupsk
7
Bartosz Kara¶
TS Wisła Kraków
mężczyĽni: -81 kg
1
Paweł Drzymał
GKS Czarni Bytom
2
Arkadiusz Dziarmaga
KS Błękitni Tarnów
3
Aleks Hoppe
KSJ Gwardia Koszalin
3
Konrad Jewtuch
PKS Olimpia Poznań
5
Bartosz Szaniawski
TSJ Gryf Słupsk
5
Kacper Widuch
KS Polonia Rybnik
7
Patryk Le¶niak
KS Gwardia Łódź
7
Konrad Szatkowski
KS Gwardia Wrocław
mężczyĽni: -90 kg
1
Michał Jackiewicz
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Eryk Ryciak
AZS UW Warszawa
3
Wojciech Punda
KS AZS-AWF Wrocław
3
Łukasz Zaj±czkowski
TS Gwardia Warszawa
5
Michał Gniady
KSJ Gwardia Koszalin
5
Bartosz Maćkowski
UKJ 225 Warszawa
7
Jakub Węsierski
GKS Olimpia Grudziądz
7
Mateusz Bolimowski
MMKS Wojownik Skierniewice
mężczyĽni: -100 kg
1
Paweł Kejza
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2
Sebastian Ołdak
UKJ Arcus Warszawa
3
Mateusz Resztak
AZS OŚ Łódź
3
Iwo Baraniewski
UKJ 225 Warszawa
5
Mateusz Szewczyk
GKS Czarni Bytom
5
Kacper Sadło
KS AZS-AWF Wrocław
7
Przemysław Surma
UKS Sparta Sława
7
Michał Szczepaniak
WKS Śląsk Wrocław
mężczyĽni: +100 kg
1
Krzysztof Załęczny
TKS Judo Toruń
2
Bartosz Sawiniec
TS Gwardia Olsztyn
3
Wiktor Mazurczak
UMKS Żak Kielce
3
Michał Pietras
UKS Arashi Łódź
5
Artur Grodecki
GKS Czarni Bytom
5
Dominik Jaworski
Klub Judo AZS Opole
7
Krystian Tomczak
KS Akademia Judo Łódź
7
Arkadiusz Stachowski
UKS Szóstka Rawicz
kobiety: -44 kg
1
Izabela Olejnik
KS Akademia Judo Poznań
2
Katarzyna Brzezińska
MKS Juvenia Wrocław
3
Oliwia Br±giel
UKS ASW-Judo Jasło
4
Beata Re¶kiewicz
UKS Górnik Judo Konin
kobiety: -48 kg
1
Marta Kura¶
UKS Judo Wolbrom
2
Danuta Majcher
TS Wisła Kraków
3
Aleksandra Janeczko
UKJ Arcus Warszawa
3
Paulina Szlachta
UKS Judo Wolbrom
5
Martyna Apraksin
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
5
Natalia Walkiewicz
KS Wataha FC Sosnowiec
7
Adriana Gajecka
UKS MOSiR Jasło
kobiety: -52 kg
1
Aleksandra Kaleta
UKS Judo Wolbrom
2
Maryla Kostyra
UKS Narew Łapy
3
Jagoda T±ta
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3
Klaudia Wróblewska
KS Start Radom
5
Dominika Nowicka
UKS Judo Mysłowice
5
Agnieszka Uku¶
GKS Czarni Bytom
7
Klaudia Kobierzycka
MKS Zryw Łowicz
7
Alicja Bielecka
MKS Zryw Łowicz
kobiety: -57 kg
1
Anna D±browska
MKS Juvenia Wrocław
2
Vanessa Machnicka
KS Akademia Judo Poznań
3
Łucja Obal
UKS Halinów Team Halinów
3
Wiktoria Walczyk
GKS Czarni Bytom
5
Joanna Janeczko
UKJ Arcus Warszawa
5
Katarzyna ¦mietana
MKS Juvenia Wrocław
7
Katarzyna Kolbusz
GKS Czarni Bytom
7
Marta Gęsikowska
TS Gwardia Opole
kobiety: -63 kg
1
Natalia Kropska
GKS Czarni Bytom
2
Aleksandra Butlewska
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Magdalena Jarkowska
MUKS Kokoro Łódź
3
Barbara Fałtynowicz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
5
Wioletta Kuczera
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
5
Agata Zygmunt
UKJ Legion Zamość
7
Marta Aniszewska
UKJ 225 Warszawa
7
Anna Kaleta
UKS Judo Wolbrom
kobiety: -70 kg
1
Eliza Wróblewska
KS Akademia Judo Poznań
2
Patrycja Szota
UKS Olimp Nowa Sól
3
Wiktoria Marciniak
GKS Czarni Bytom
3
Karolina Miller
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Justyna ¦liwa
UKJ ASzWoj Warszawa
5
Klaudia Kabata
GKS Czarni Bytom
7
Alicja Dudek
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Julia Ja¶kiewicz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
kobiety: -78 kg
1
Wiktoria Tomczak
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Oliwia WoĽniak
GKS Czarni Bytom
3
Aleksandra Gaj
GKS Czarni Bytom
3
Aleksandra Kędzierska
TKS Judo Toruń
5
Julia Chojnowska
UKS Drako 79 Warszawa
5
Kaja Orzechowska
KS Budowlani Sosnowiec
7
Alicja Pietraszewska
UKS Ronin-Team Warszawa
7
Weronika Sydor
UKS Olimp Nowa Sól
kobiety: +78 kg
1
Paulina Dziopa
GKS Czarni Bytom
2
Katarzyna Madajewska
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
Alicja Sokołowska
UKJ Yuko Józefów
3
Wiktoria LIS
KS Budowlani Sosnowiec
5
Julia ¦wi±tkiewicz
UKJ Lemur Warszawa
5
Julia Księżyk
KS AZS AWF Katowice

Polityka prywatności Judostat.pl