Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11
Warszawa, 05.11.2016
 

III Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczyĽni
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1Sdushor Kaliningrad210
2UKJ Lemur Warszawa113
3UKJ Champion Warszawa111
4UKS Judo Fight Club Warszawa110
5Sdushor Kaliningrad102
6Sdushor Brześć100
7Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew100
8UKJ Ryś Warszawa100
9UKS Judo Panda Warszawa011
10Judo Club Bardejov010
11UKJ Meiyo Warszawa010
12UKS Ronin-Team Warszawa010
13UKS SameJudo 010
14JC Kyodai Riga004
15FSC Ogoniok Molodechno001
16IKIZAMA Judo Klub Piaseczno001
17Judo Legia Warszawa001
18UKJ AON Rembertów001
19UKJ Yuko Józefów001
20UKS Chojrak Warszawa001
21UKS Judo Victoria Międzyborów001
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1JC Kyodai Riga210
2UKJ Lemur Warszawa153
3Judo Legia Warszawa112
4UKS Judo Panda Warszawa102
5UKJ Champion Warszawa101
6Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew100
7UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa100
8MKS Pałac Młodzieży Łódź010
9Sdushor Brześć001
10UKJ AON Rembertów001
11UKJ Ryś Warszawa001
12UKS Feniks Bytom001
13UKS SameJudo 001
14UKS Ulisses Team Pruszków001
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1UKJ Lemur Warszawa266
2JC Kyodai Riga214
3UKJ Champion Warszawa212
4Sdushor Kaliningrad210
5Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew200
6Judo Legia Warszawa113
7UKS Judo Panda Warszawa113
8UKS Judo Fight Club Warszawa110
9Sdushor Kaliningrad102
10Sdushor Brześć101
11UKJ Ryś Warszawa101
12UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa100
13UKS SameJudo 011
14Judo Club Bardejov010
15MKS Pałac Młodzieży Łódź010
16UKJ Meiyo Warszawa010
17UKS Ronin-Team Warszawa010
18UKJ AON Rembertów002
19FSC Ogoniok Molodechno001
20IKIZAMA Judo Klub Piaseczno001
21UKJ Yuko Józefów001
22UKS Chojrak Warszawa001
23UKS Feniks Bytom001
24UKS Judo Victoria Międzyborów001
25UKS Ulisses Team Pruszków001
Klasyfikacja punktowa - mężczyĽni
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa43.0
2Sdushor Kaliningrad33.5
3Sdushor Kaliningrad28.5
4JC Kyodai Riga25.5
5UKJ Champion Warszawa21.5
6UKS Judo Panda Warszawa19.0
7UKJ Ryś Warszawa17.5
8UKS Judo Fight Club Warszawa16.0
9Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew14.0
10Sdushor Brześć10.5
11UKS SameJudo 10.5
12Judo Legia Warszawa9.0
13UKS Chojrak Warszawa9.0
14Judo Club Bardejov7.0
15UKJ Meiyo Warszawa7.0
16UKS Ronin-Team Warszawa7.0
17FSC Ogoniok Molodechno5.5
18IKIZAMA Judo Klub Piaseczno5.5
19UKJ AON Rembertów5.5
20UKJ Yuko Józefów5.5
21UKS Judo Victoria Międzyborów5.5
22Klub Judo Mizu Kobyłka1.5
23UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa63.5
2JC Kyodai Riga28.5
3Judo Legia Warszawa23.0
4UKS Judo Panda Warszawa20.0
5UKJ Champion Warszawa14.5
6Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew9.0
7UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa9.0
8MKS Pałac Młodzieży Łódź7.0
9UKS Ronin-Team Warszawa7.0
10Sdushor Brześć5.5
11UKJ AON Rembertów5.5
12UKJ Ryś Warszawa5.5
13UKS Feniks Bytom5.5
14UKS Ulisses Team Pruszków5.5
15Judo Club Bardejov3.5
16UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
17Sdushor Kaliningrad3.0
18UKS SameJudo 2.0
19UKS Sadyba Warszawa1.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa106.5
2JC Kyodai Riga54.0
3UKS Judo Panda Warszawa39.0
4UKJ Champion Warszawa36.0
5Sdushor Kaliningrad33.5
6Judo Legia Warszawa32.0
7Sdushor Kaliningrad31.5
8Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew23.0
9UKJ Ryś Warszawa23.0
10UKS Judo Fight Club Warszawa19.5
11Sdushor Brześć16.0
12UKS Ronin-Team Warszawa14.0
13UKS SameJudo 12.5
14UKJ AON Rembertów11.0
15Judo Club Bardejov10.5
16UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa10.5
17UKS Chojrak Warszawa9.0
18MKS Pałac Młodzieży Łódź7.0
19UKJ Meiyo Warszawa7.0
20FSC Ogoniok Molodechno5.5
21IKIZAMA Judo Klub Piaseczno5.5
22UKJ Yuko Józefów5.5
23UKS Feniks Bytom5.5
24UKS Judo Victoria Międzyborów5.5
25UKS Ulisses Team Pruszków5.5
26Klub Judo Mizu Kobyłka1.5
27UKS Sadyba Warszawa1.5

Polityka prywatności Judostat.pl