Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12
Sochaczew, 16.11.2019
 

XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U10 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczyĽni
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1UKS Chojrak Warszawa210
2Klub Judo Saru Tuszyn101
3UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa101
4Judo Legia Warszawa100
5LTS CSP Legionowo100
6LUKS Jusport Justynów100
7UKJ Bushido Piaseczno100
8UKJ Champion Warszawa100
9KS Yawara Warszawa022
10Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew020
11KS Gwardia Białystok011
12UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.011
13KS Kuzushi Kielce010
14UKS judo Eljot Płock Płock010
15KS Gwardia Łódź002
16UKS Siódemka Sochaczew002
17UKS Czerwone Smoki Nadarzyn001
18UKS Orkan Judo Sochaczew001
19UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki001
20UKS Sakura Warszawa001
21UKS Sakura Judo Płock001
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1KS Gwardia Białystok210
2UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki102
3UKS Sakura Judo Płock100
4UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.100
5UKS Siódemka Sochaczew011
6KS Gwardia Łódź010
7UKS Judo Victoria Międzyborów010
8UKS Orkan Judo Sochaczew010
9Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew001
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1KS Gwardia Białystok221
2UKS Chojrak Warszawa210
3UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.111
4UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki103
5Klub Judo Saru Tuszyn101
6UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa101
7UKS Sakura Judo Płock101
8Judo Legia Warszawa100
9LTS CSP Legionowo100
10LUKS Jusport Justynów100
11UKJ Bushido Piaseczno100
12UKJ Champion Warszawa100
13KS Yawara Warszawa022
14Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew021
15UKS Siódemka Sochaczew013
16KS Gwardia Łódź012
17UKS Orkan Judo Sochaczew011
18KS Kuzushi Kielce010
19UKS judo Eljot Płock Płock010
20UKS Judo Victoria Międzyborów010
21UKS Czerwone Smoki Nadarzyn001
22UKS Sakura Warszawa001
Klasyfikacja punktowa - mężczyĽni
Lp Klub Punkty
1UKS Chojrak Warszawa27.0
2KS Yawara Warszawa25.0
3Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew21.0
4KS Gwardia Łódź18.0
5UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa18.0
6UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.14.5
7KS Gwardia Białystok12.5
8UKS Orkan Judo Sochaczew10.5
9Klub Judo Saru Tuszyn9.5
10Judo Legia Warszawa9.0
11LTS CSP Legionowo9.0
12UKJ Bushido Piaseczno9.0
13UKJ Champion Warszawa9.0
14LUKS Jusport Justynów8.0
15UKS Sakura Warszawa7.0
16UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki5.5
17UKS Sakura Judo Płock5.5
18KS Kuzushi Kielce4.0
19UKS Shizoku Ostróda3.5
20UKS Czerwone Smoki Nadarzyn3.0
21UKS judo Eljot Płock Płock2.0
22UKS Siódemka Sochaczew1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS Gwardia Białystok14.0
2UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki10.0
3UKS Sakura Judo Płock4.0
4KS Gwardia Łódź3.0
5Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew3.0
6UKS Judo Victoria Międzyborów3.0
7UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.3.0
8LUKS Jusport Justynów2.0
9UKS Siódemka Sochaczew2.0
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1UKS Chojrak Warszawa27.0
2KS Gwardia Białystok26.5
3KS Yawara Warszawa25.0
4Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew24.0
5KS Gwardia Łódź21.0
6UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa18.0
7UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.17.5
8UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki15.5
9UKS Orkan Judo Sochaczew10.5
10LUKS Jusport Justynów10.0
11Klub Judo Saru Tuszyn9.5
12UKS Sakura Judo Płock9.5
13Judo Legia Warszawa9.0
14LTS CSP Legionowo9.0
15UKJ Bushido Piaseczno9.0
16UKJ Champion Warszawa9.0
17UKS Sakura Warszawa7.0
18KS Kuzushi Kielce4.0
19UKS Shizoku Ostróda3.5
20UKS Siódemka Sochaczew3.5
21UKS Czerwone Smoki Nadarzyn3.0
22UKS Judo Victoria Międzyborów3.0
23UKS judo Eljot Płock Płock2.0

Polityka prywatności Judostat.pl