Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa, 10.10.2020
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczyĽni
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1MUKS Kokoro Łódź201
2KS Gwardia Łódź121
3UKJ Ryś Warszawa111
4UKJ Lemur Warszawa110
5UKS SameJudo 104
6UKJ Arcus Warszawa100
7UKS Czerwone Smoki Nadarzyn100
8UKS Halinów Team Halinów100
9KJ Politechniki Białostockiej Białystok012
10KS Start Radom010
11UKS Judo Panda Warszawa010
12UKS Sakura Warszawa010
13UKS Ulisses Team Pruszków010
14Klub Judo Boa Warszawa 001
15KS Yawara Warszawa001
16MKS Pałac Młodzieży Łódź001
17MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski001
18UKJ Yuko Józefów001
19UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001
20UKS Orkan Judo Sochaczew001
21UKS Safari 152 Warszawa001
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1UKJ Lemur Warszawa200
2UKS Safari 152 Warszawa110
3Judo Legia Warszawa101
4UKS SameJudo 101
5UKJ 225 Warszawa100
6UKS Orkan Judo Sochaczew100
7UKS Judo Panda Warszawa020
8UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice011
9UKJ Legion Zamość010
10UKS Judo Fight Club Warszawa010
11UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa010
12HKS Żubr Hajnówka001
13KS Start Radom001
14Kuma Judo Warszawa001
15UKJ Ryś Warszawa001
16UKS Judo Team Modliborzyce001
17UKS Sakura Judo Płock001
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1UKJ Lemur Warszawa310
2UKS SameJudo 205
3MUKS Kokoro Łódź201
4KS Gwardia Łódź121
5UKJ Ryś Warszawa112
6UKS Safari 152 Warszawa111
7Judo Legia Warszawa101
8UKS Orkan Judo Sochaczew101
9UKJ 225 Warszawa100
10UKJ Arcus Warszawa100
11UKS Czerwone Smoki Nadarzyn100
12UKS Halinów Team Halinów100
13UKS Judo Panda Warszawa030
14KJ Politechniki Białostockiej Białystok012
15UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice012
16KS Start Radom011
17UKJ Legion Zamość010
18UKS Judo Fight Club Warszawa010
19UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa010
20UKS Sakura Warszawa010
21UKS Ulisses Team Pruszków010
22HKS Żubr Hajnówka001
23Klub Judo Boa Warszawa 001
24KS Yawara Warszawa001
25Kuma Judo Warszawa001
26MKS Pałac Młodzieży Łódź001
27MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski001
28UKJ Yuko Józefów001
29UKS Judo Team Modliborzyce001
30UKS Sakura Judo Płock001
Klasyfikacja punktowa - mężczyĽni
Lp Klub Punkty
1KS Gwardia Łódź33.0
2UKS SameJudo 31.0
3MUKS Kokoro Łódź27.0
4UKJ Ryś Warszawa23.0
5KJ Politechniki Białostockiej Białystok21.0
6UKJ Lemur Warszawa21.0
7UKS Czerwone Smoki Nadarzyn10.5
8MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski9.0
9UKJ Arcus Warszawa9.0
10UKS Orkan Judo Sochaczew9.0
11UKS Safari 152 Warszawa9.0
12AZS UW Warszawa8.5
13KS Start Radom8.5
14UKS Judo Panda Warszawa7.0
15UKS Sakura Warszawa7.0
16UKS Ulisses Team Pruszków7.0
17UKS Halinów Team Halinów6.5
18Klub Judo Boa Warszawa 5.5
19KS Yawara Warszawa5.5
20MKS Pałac Młodzieży Łódź5.5
21UKJ Yuko Józefów5.5
22UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice5.5
23Judo Legia Warszawa3.5
24UKJ 225 Warszawa3.5
25UKJ Legion Zamość3.5
26WKS Gwardia Warszawa3.5
27UKS Siódemka Sochaczew1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa18.5
2UKS Judo Panda Warszawa14.0
3UKS Safari 152 Warszawa11.0
4UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice9.5
5Judo Legia Warszawa9.0
6UKS SameJudo 8.5
7UKS Sakura Judo Płock7.5
8UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa7.0
9KS Start Radom5.5
10Kuma Judo Warszawa5.5
11UKJ Ryś Warszawa5.5
12UKJ 225 Warszawa4.0
13UKS Orkan Judo Sochaczew4.0
14KS Akademia Judo Łódź3.5
15KS Gwardia Łódź3.5
16UKS Halinów Team Halinów3.5
17HKS Żubr Hajnówka3.0
18UKS Judo Fight Club Warszawa2.0
19UKS Siódemka Sochaczew1.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa39.5
2UKS SameJudo 39.5
3KS Gwardia Łódź36.5
4UKJ Ryś Warszawa28.5
5MUKS Kokoro Łódź27.0
6KJ Politechniki Białostockiej Białystok21.0
7UKS Judo Panda Warszawa21.0
8UKS Safari 152 Warszawa20.0
9UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice15.0
10KS Start Radom14.0
11UKS Orkan Judo Sochaczew13.0
12Judo Legia Warszawa12.5
13UKS Czerwone Smoki Nadarzyn10.5
14UKS Halinów Team Halinów10.0
15MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski9.0
16UKJ Arcus Warszawa9.0
17AZS UW Warszawa8.5
18UKJ 225 Warszawa7.5
19UKS Sakura Judo Płock7.5
20UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa7.0
21UKS Sakura Warszawa7.0
22UKS Ulisses Team Pruszków7.0
23Klub Judo Boa Warszawa 5.5
24KS Yawara Warszawa5.5
25Kuma Judo Warszawa5.5
26MKS Pałac Młodzieży Łódź5.5
27UKJ Yuko Józefów5.5
28KS Akademia Judo Łódź3.5
29UKJ Legion Zamość3.5
30WKS Gwardia Warszawa3.5
31HKS Żubr Hajnówka3.0
32UKS Siódemka Sochaczew3.0
33UKS Judo Fight Club Warszawa2.0

Polityka prywatności Judostat.pl