Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych
Suchy Las, 29.03.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczyĽni
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1GKS Czarni Bytom300
2SGKS Wybrzeże Gdańsk110
3UKJ 225 Warszawa110
4TKS Judo Toruń101
5UKS Conrad Gdańsk101
6AZS UW Warszawa100
7KS AZS-AWF Warszawa100
8KS Polonia Rybnik020
9KS MaKo Judo Wrocław011
10UKS Galeon Gdynia011
11AKS Strzegom010
12TS Gwardia Olsztyn010
13UKS 3 Piła010
14KS Błękitni Tarnów001
15KS Budowlani Sosnowiec001
16KS Gwardia Łódź001
17MKS Olimpijczyk Włocławek001
18MKS Truso Elbląg001
19Pałac Młodzieży Tarnów001
20TS Wisła Kraków001
21UKJ AON Rembertów001
22UKS 10 Bydgoszcz001
23UKS Dwunastka Leszno001
24UKS Górnik Judo Konin001
25UKS Judo Mysłowice001
26UKS Olimpia-Judo Elbląg001
27UKS-GKJ Głogów001
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1KS Akademia Judo Poznań200
2TS Wisła Kraków200
3GKS Czarni Bytom113
4MKS Olimpijczyk Włocławek101
5KS Budowlani Sosnowiec100
6UKS MOSiR Jasło100
7UKS Judo Wolbrom021
8UKS Feniks Bytom011
9UKS Olimp Nowa Sól011
10MKS Juvenia Wrocław010
11UKJ Lemur Warszawa010
12UKS Grot Kraków010
13KJ Samuraj Koszalin001
14KS AZS AWFiS Gdańsk001
15TS Gwardia Opole001
16UKJ 225 Warszawa001
17UKS ASW-Judo Jasło001
18UKS Drako 79 Warszawa001
19UKS Galeon Gdynia001
20UKS Judo Mysłowice001
21UKS Judo Pawłowice001
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1GKS Czarni Bytom413
2TS Wisła Kraków201
3KS Akademia Judo Poznań200
4UKJ 225 Warszawa111
5SGKS Wybrzeże Gdańsk110
6MKS Olimpijczyk Włocławek102
7KS Budowlani Sosnowiec101
8TKS Judo Toruń101
9UKS Conrad Gdańsk101
10AZS UW Warszawa100
11KS AZS-AWF Warszawa100
12UKS MOSiR Jasło100
13UKS Judo Wolbrom021
14KS Polonia Rybnik020
15UKS Galeon Gdynia012
16KS MaKo Judo Wrocław011
17UKS Feniks Bytom011
18UKS Olimp Nowa Sól011
19AKS Strzegom010
20MKS Juvenia Wrocław010
21TS Gwardia Olsztyn010
22UKJ Lemur Warszawa010
23UKS 3 Piła010
24UKS Grot Kraków010
25UKS Judo Mysłowice002
26KJ Samuraj Koszalin001
27KS AZS AWFiS Gdańsk001
28KS Błękitni Tarnów001
29KS Gwardia Łódź001
30MKS Truso Elbląg001
31Pałac Młodzieży Tarnów001
32TS Gwardia Opole001
33UKJ AON Rembertów001
34UKS 10 Bydgoszcz001
35UKS ASW-Judo Jasło001
36UKS Drako 79 Warszawa001
37UKS Dwunastka Leszno001
38UKS Górnik Judo Konin001
39UKS Judo Pawłowice001
40UKS Olimpia-Judo Elbląg001
41UKS-GKJ Głogów001
Klasyfikacja punktowa - mężczyĽni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom35.5
2KS Polonia Rybnik17.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
4UKJ 225 Warszawa16.0
5UKS Conrad Gdańsk16.0
6UKS Galeon Gdynia16.0
7TKS Judo Toruń14.5
8KS MaKo Judo Wrocław12.5
9UKJ AON Rembertów12.5
10KSJ Gwardia Koszalin10.5
11AZS UW Warszawa9.0
12KS AZS-AWF Warszawa9.0
13MKS Truso Elbląg9.0
14TS Wisła Kraków9.0
15UKS-GKJ Głogów9.0
16MKS Juvenia Wrocław8.5
17AKS Strzegom7.0
18KS Budowlani Sosnowiec7.0
19TS Gwardia Olsztyn7.0
20UKS 10 Bydgoszcz7.0
21UKS 3 Piła7.0
22UKS Judo Mysłowice7.0
23KS Błękitni Tarnów5.5
24KS Gwardia Łódź5.5
25MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
26Pałac Młodzieży Tarnów5.5
27UKS Dwunastka Leszno5.5
28UKS Górnik Judo Konin5.5
29UKS Olimpia-Judo Elbląg5.5
30GKS Olimpia Grudziądz3.5
31KJ Koka Jastrzębie-Zdrój3.5
32Klub Judo AZS Opole3.5
33MOSiR Bochnia3.5
34 Ukraina1.5
35KJ Samuraj Koszalin1.5
36KS Start Radom1.5
37TSJ Gryf Słupsk1.5
38UKJ Lemur Warszawa1.5
39UKS Drako 79 Warszawa1.5
40UKS Grot Kraków1.5
41UKS Judo Wolbrom1.5
42UKS Junior Lipno1.5
43UKS Sparta Sława1.5
44UKS Spartakus Lublin1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom42.0
2KS Akademia Judo Poznań21.5
3UKS Judo Wolbrom19.5
4TS Wisła Kraków18.0
5UKS Olimp Nowa Sól16.0
6MKS Olimpijczyk Włocławek14.5
7UKS Feniks Bytom12.5
8UKS MOSiR Jasło12.5
9KS Budowlani Sosnowiec9.0
10MKS Juvenia Wrocław8.5
11UKJ 225 Warszawa7.0
12UKJ Lemur Warszawa7.0
13UKS Drako 79 Warszawa7.0
14UKS Grot Kraków7.0
15KJ Samuraj Koszalin5.5
16KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
17TS Gwardia Opole5.5
18UKS ASW-Judo Jasło5.5
19UKS Galeon Gdynia5.5
20UKS Judo Mysłowice5.5
21UKS Judo Pawłowice5.5
22UKJ AON Rembertów5.0
23 Niemcy3.5
24KS Judo Czechowice-Dziedzice3.5
25MOSiR Bochnia3.5
26Pałac Młodzieży Tarnów3.5
27TS Gwardia Warszawa3.5
28UKS 15 Krosno3.5
29UKS Junior Lipno3.5
30UKS Narew Łapy3.5
31SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
32UKS 10 Bydgoszcz1.5
33UKS Akademia Judo Rzeszów1.5
34UKS Ósemka Nowa Sól1.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom77.5
2TS Wisła Kraków27.0
3UKJ 225 Warszawa23.0
4KS Akademia Judo Poznań21.5
5UKS Galeon Gdynia21.5
6UKS Judo Wolbrom21.0
7MKS Olimpijczyk Włocławek20.0
8KS Polonia Rybnik17.5
9SGKS Wybrzeże Gdańsk17.5
10UKJ AON Rembertów17.5
11MKS Juvenia Wrocław17.0
12KS Budowlani Sosnowiec16.0
13UKS Conrad Gdańsk16.0
14UKS Olimp Nowa Sól16.0
15TKS Judo Toruń14.5
16KS MaKo Judo Wrocław12.5
17UKS Feniks Bytom12.5
18UKS Judo Mysłowice12.5
19UKS MOSiR Jasło12.5
20KSJ Gwardia Koszalin10.5
21AZS UW Warszawa9.0
22KS AZS-AWF Warszawa9.0
23MKS Truso Elbląg9.0
24Pałac Młodzieży Tarnów9.0
25UKS-GKJ Głogów9.0
26UKJ Lemur Warszawa8.5
27UKS 10 Bydgoszcz8.5
28UKS Drako 79 Warszawa8.5
29UKS Grot Kraków8.5
30AKS Strzegom7.0
31KJ Samuraj Koszalin7.0
32MOSiR Bochnia7.0
33TS Gwardia Olsztyn7.0
34UKS 3 Piła7.0
35KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
36KS Błękitni Tarnów5.5
37KS Gwardia Łódź5.5
38TS Gwardia Opole5.5
39UKS ASW-Judo Jasło5.5
40UKS Dwunastka Leszno5.5
41UKS Górnik Judo Konin5.5
42UKS Judo Pawłowice5.5
43UKS Olimpia-Judo Elbląg5.5
44UKS Junior Lipno5.0
45 Niemcy3.5
46GKS Olimpia Grudziądz3.5
47KJ Koka Jastrzębie-Zdrój3.5
48Klub Judo AZS Opole3.5
49KS Judo Czechowice-Dziedzice3.5
50TS Gwardia Warszawa3.5
51UKS 15 Krosno3.5
52UKS Narew Łapy3.5
53 Ukraina1.5
54KS Start Radom1.5
55TSJ Gryf Słupsk1.5
56UKS Akademia Judo Rzeszów1.5
57UKS Ósemka Nowa Sól1.5
58UKS Sparta Sława1.5
59UKS Spartakus Lublin1.5

Polityka prywatności Judostat.pl