Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Bytom, 16-17.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczyĽni
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1GKS Czarni Bytom300
2UKJ ASzWoj Warszawa200
3KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
4KS AZS AWF Katowice100
5TKS Judo Toruń100
6KS AZS-AWF Wrocław011
7AZS UW Warszawa010
8KS Błękitni Tarnów010
9MKS Truso Elbląg010
10TS Gwardia Olsztyn010
11UKJ Arcus Warszawa010
12UKS Conrad Gdańsk010
13UKS Leśnik Kaczory010
14AZS OŚ Łódź001
15GKS Olimpia Grudziądz001
16KS Gwardia Wrocław001
17KSJ Gwardia Koszalin001
18LKS Szubinianka Szubin001
19MOSiR Bochnia001
20PKS Olimpia Poznań001
21UKJ 225 Warszawa001
22UKS 3 Piła001
23UKS Arashi Łódź001
24UKS Górnik Judo Konin001
25UKS Olimpia-Judo Elbląg001
26UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa001
27UMKS Żak Kielce001
28WKS Gwardia Warszawa001
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1GKS Czarni Bytom213
2KS Akademia Judo Poznań210
3UKS Judo Wolbrom201
4MKS Juvenia Wrocław110
5MKS Olimpijczyk Włocławek100
6KS AZS AWFiS Gdańsk011
7SGKS Wybrzeże Gdańsk011
8TS Wisła Kraków010
9UKS Narew Łapy010
10UKS Olimp Nowa Sól010
11KJ Koka Jastrzębie-Zdrój001
12KS Budowlani Sosnowiec001
13KS Start Radom001
14MUKS Kokoro Łódź001
15TKS Judo Toruń001
16UKJ Arcus Warszawa001
17UKJ Yuko Józefów001
18UKS ASW-Judo Jasło001
19UKS Halinów Team Halinów001
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1GKS Czarni Bytom513
2KS Akademia Judo Poznań210
3UKS Judo Wolbrom201
4UKJ ASzWoj Warszawa200
5MKS Juvenia Wrocław110
6TKS Judo Toruń101
7KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
8KS AZS AWF Katowice100
9MKS Olimpijczyk Włocławek100
10KS AZS AWFiS Gdańsk011
11KS AZS-AWF Wrocław011
12SGKS Wybrzeże Gdańsk011
13UKJ Arcus Warszawa011
14AZS UW Warszawa010
15KS Błękitni Tarnów010
16MKS Truso Elbląg010
17TS Gwardia Olsztyn010
18TS Wisła Kraków010
19UKS Conrad Gdańsk010
20UKS Leśnik Kaczory010
21UKS Narew Łapy010
22UKS Olimp Nowa Sól010
23AZS OŚ Łódź001
24GKS Olimpia Grudziądz001
25KJ Koka Jastrzębie-Zdrój001
26KS Budowlani Sosnowiec001
27KS Gwardia Wrocław001
28KS Start Radom001
29KSJ Gwardia Koszalin001
30LKS Szubinianka Szubin001
31MOSiR Bochnia001
32MUKS Kokoro Łódź001
33PKS Olimpia Poznań001
34UKJ 225 Warszawa001
35UKJ Yuko Józefów001
36UKS 3 Piła001
37UKS Arashi Łódź001
38UKS ASW-Judo Jasło001
39UKS Górnik Judo Konin001
40UKS Halinów Team Halinów001
41UKS Olimpia-Judo Elbląg001
42UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa001
43UMKS Żak Kielce001
44WKS Gwardia Warszawa001
Klasyfikacja punktowa - mężczyĽni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom35.5
2UKJ ASzWoj Warszawa18.0
3KS AZS-AWF Wrocław16.0
4KS AZS AWF Katowice10.5
5MKS Truso Elbląg10.5
6KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
7KSJ Gwardia Koszalin9.0
8TKS Judo Toruń9.0
9UKJ 225 Warszawa9.0
10UKS 3 Piła9.0
11TS Gwardia Olsztyn8.5
12AZS UW Warszawa7.0
13GKS Olimpia Grudziądz7.0
14KS Błękitni Tarnów7.0
15KS Gwardia Wrocław7.0
16UKJ Arcus Warszawa7.0
17UKS Conrad Gdańsk7.0
18UKS Leśnik Kaczory7.0
19AZS OŚ Łódź5.5
20LKS Szubinianka Szubin5.5
21MOSiR Bochnia5.5
22PKS Olimpia Poznań5.5
23UKS Arashi Łódź5.5
24UKS Górnik Judo Konin5.5
25UKS Olimpia-Judo Elbląg5.5
26UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa5.5
27UMKS Żak Kielce5.5
28WKS Gwardia Warszawa5.5
29Klub Judo AZS Opole5.0
30TS Wisła Kraków5.0
31TSJ Gryf Słupsk5.0
32KS Polonia Rybnik3.5
33PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
34SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
35UKJ Yuko Józefów3.5
36UKS Judo Sensei Płock3.5
37UKS Spartakus Lublin3.5
38KS Gwardia Łódź1.5
39MMKS Wojownik Skierniewice1.5
40UKS Sparta Sława1.5
41WKS Śląsk Wrocław1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom50.0
2UKS Judo Wolbrom25.0
3KS Akademia Judo Poznań21.0
4MKS Juvenia Wrocław15.5
5SGKS Wybrzeże Gdańsk15.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
7KS Budowlani Sosnowiec9.0
8MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
9UKJ Arcus Warszawa9.0
10TS Wisła Kraków7.0
11UKS Narew Łapy7.0
12UKS Olimp Nowa Sól7.0
13KJ Koka Jastrzębie-Zdrój5.5
14KS Start Radom5.5
15MUKS Kokoro Łódź5.5
16TKS Judo Toruń5.5
17UKJ Yuko Józefów5.5
18UKS Halinów Team Halinów5.5
19KJ Politechniki Białostockiej Białystok3.5
20KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik3.5
21UKJ ASzWoj Warszawa3.5
22UKJ Legion Zamość3.5
23UKS Drako 79 Warszawa3.5
24UKS Judo Mysłowice3.5
25UKS ASW-Judo Jasło2.0
26MKS Zryw Łowicz1.5
27TS Gwardia Opole1.5
28UKJ 225 Warszawa1.5
29UKS Ronin-Team Warszawa1.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom85.5
2UKS Judo Wolbrom25.0
3UKJ ASzWoj Warszawa21.5
4KS Akademia Judo Poznań21.0
5SGKS Wybrzeże Gdańsk19.0
6KS AZS-AWF Wrocław16.0
7UKJ Arcus Warszawa16.0
8MKS Juvenia Wrocław15.5
9TKS Judo Toruń14.5
10KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik12.5
11KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
12TS Wisła Kraków12.0
13KS AZS AWF Katowice10.5
14MKS Truso Elbląg10.5
15UKJ 225 Warszawa10.5
16KS Budowlani Sosnowiec9.0
17KSJ Gwardia Koszalin9.0
18MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
19UKJ Yuko Józefów9.0
20UKS 3 Piła9.0
21TS Gwardia Olsztyn8.5
22AZS UW Warszawa7.0
23GKS Olimpia Grudziądz7.0
24KS Błękitni Tarnów7.0
25KS Gwardia Wrocław7.0
26UKS Conrad Gdańsk7.0
27UKS Leśnik Kaczory7.0
28UKS Narew Łapy7.0
29UKS Olimp Nowa Sól7.0
30AZS OŚ Łódź5.5
31KJ Koka Jastrzębie-Zdrój5.5
32KS Start Radom5.5
33LKS Szubinianka Szubin5.5
34MOSiR Bochnia5.5
35MUKS Kokoro Łódź5.5
36PKS Olimpia Poznań5.5
37UKS Arashi Łódź5.5
38UKS Górnik Judo Konin5.5
39UKS Halinów Team Halinów5.5
40UKS Olimpia-Judo Elbląg5.5
41UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa5.5
42UMKS Żak Kielce5.5
43WKS Gwardia Warszawa5.5
44Klub Judo AZS Opole5.0
45TSJ Gryf Słupsk5.0
46KJ Politechniki Białostockiej Białystok3.5
47KS Polonia Rybnik3.5
48PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
49UKJ Legion Zamość3.5
50UKS Drako 79 Warszawa3.5
51UKS Judo Mysłowice3.5
52UKS Judo Sensei Płock3.5
53UKS Spartakus Lublin3.5
54UKS ASW-Judo Jasło2.0
55KS Gwardia Łódź1.5
56MKS Zryw Łowicz1.5
57MMKS Wojownik Skierniewice1.5
58TS Gwardia Opole1.5
59UKS Ronin-Team Warszawa1.5
60UKS Sparta Sława1.5
61WKS Śląsk Wrocław1.5

Polityka prywatności Judostat.pl