Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U11
Warszawa, 25.02.2018
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U9 Turniej Małego Mistrza U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -26 kg -27 kg -28 kg -29 kg -30 kg -32 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg +46 kg
Kobiety -22 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -43 kg +43 kg

 kategoria: -46 kg
Ćwiartka A
 
KuĽma Beniamin (Klub Judo Saru Tuszyn)
KuĽma B. 
W±sik Tomasz (UKJ 225 Warszawa)
Dryka M. 
Dryka Maciej (MOS Zatoka Braniewo)
Dryka M. 
Szrajber Jeremi (Kuma Judo Warszawa)


Ćwiartka B
 
Warzęchowski Maciej (Kuma Judo Warszawa)
Bednarski S. 
Bednarski Stanisław (Judo Legia Warszawa)
Bednarski S. 
Cie¶lak Marcel (UKS Czerwone Smoki Nadarzyn)
Osowski J. 
Osowski Jakub (UKS Ippon MDK Kutno)


Ćwiartka C
 
Berkowski Eryk (UKJ 225 Warszawa)
Bryczek J. 
Bryczek Jan (Kuma Judo Warszawa)
Sikorski A. 
Tabarki Adam (UKJ 82 SP 306 Warszawa)
Sikorski A. 
Sikorski Antoni (UKS SameJudo )


Ćwiartka D
 
Niziński Sebastian (UMKS Dziatwa Warszawa)
Niziński S. 
Snopek Antoni (UKJ 82 Warszawa)
¦wierczewski W. 
Herman Antoni (KS Okami Łomianki)
¦wierczewski W. 
¦wierczewski Wojciech (Kuma Judo Warszawa)


Repasaże
 
Szrajber J. 
KuĽma B. 
KuĽma B. 
KuĽma B. 
Warzęchowski M. 
Warzęchowski M. 
Osowski J. 
KuĽma B. 
¦wierczewski W. 
Tabarki A. 
Tabarki A. 
Bryczek J. 
Niziński S. 
Herman A. 
Niziński S. 
Niziński S. 
Niziński S. 
Bednarski S. 


Półfinały / Finał
 
Dryka M. 
Dryka M. 
Bednarski S. 
Sikorski A. 
Sikorski A. 
Sikorski A. 
¦wierczewski W. 

Polityka prywatności Judostat.pl