Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U9
Warszawa, 25.02.2018
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U11 Turniej Małego Mistrza U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -20 kg -22 kg -23 kg -24 kg -25 kg -26 kg -27 kg -28 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg +40 kg
Kobiety -20 kg -22 kg -24 kg -26 kg -31 kg -34 kg +34 kg

 kategoria: -22 kg
Ćwiartka A
 
Sarnowski Mikołaj (UKJ Lemur Warszawa)
Sarnowski M. 
BAIPENOV EGOR (Koenig judo club Kaliningrad)
Sarnowski M. 
lipski stanisław (UKJ Lemur Warszawa)
TIKHONOV D. 
TIKHONOV DANIL (Koenig judo club Kaliningrad)


Ćwiartka B
 
Szkopiński Maciej (UKJ 82 Warszawa)
Szkopiński M. 
Sapogow Jeremi (UKS Czerwone Smoki Nadarzyn)
KALUGIN A. 
KALUGIN ARSENII (Koenig judo club Kaliningrad)
KALUGIN A. 
Bujko Adam (UKJ Lemur Warszawa)


Ćwiartka C
 
Sobieszczański-Szymański Maksymilian (UKJ Lemur Warszawa)
Sobieszczański-Szymański M. 
Nikodem Wojtek (UKJ 82 SP 306 Warszawa)
PRUTSKOY A. 
PRUTSKOY ARKADII (Koenig judo club Kaliningrad)
PRUTSKOY A. 
Romaniuk Kacper (UKJ Lemur Warszawa)


Ćwiartka D
 
BARANIUK ILYA (Koenig judo club Kaliningrad)
Fabiańczyk T. 
Fabiańczyk Tymek (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew)
Kurowski K. 
Kurowski Krystian (UKJ Lemur Warszawa)
Kurowski K. 
Ł±cki Filip (Kuma Judo Warszawa)


Repasaże
 
BAIPENOV E. 
BAIPENOV E. 
TIKHONOV D. 
BAIPENOV E. 
Bujko A. 
Bujko A. 
Szkopiński M. 
BAIPENOV E. 
Kurowski K. 
Romaniuk K. 
Romaniuk K. 
Sobieszczański-Szymański M. 
Fabiańczyk T. 
Ł±cki F. 
Fabiańczyk T. 
Fabiańczyk T. 
Fabiańczyk T. 
KALUGIN A. 


Półfinały / Finał
 
Sarnowski M. 
Sarnowski M. 
KALUGIN A. 
PRUTSKOY A. 
PRUTSKOY A. 
PRUTSKOY A. 
Kurowski K. 

Polityka prywatności Judostat.pl