Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U-12
Warszawa, 17.03.2019
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U-10 Turniej Małego Mistrza U-14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -26 kg -28 kg -29 kg -30 kg -32 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -55 kg -64 kg +64 kg
Kobiety -23 kg -26 kg -28 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -46 kg -57 kg +57 kg

 kategoria: -29 kg
Ćwiartka A
 
Tytiurka Jan (UKS Ronin-Team Warszawa)
Tytiurka J. 
Mańturzyk Stanisław (UKJ Yuko Józefów)
Ossoliński K. 
Gołębiewski Adrian (UKS Chojrak Warszawa)
Ossoliński K. 
Ossoliński Kajetan (KS Yawara Warszawa)


Ćwiartka B
 
Wnorowski Jan (Kuma Judo Warszawa)
Korecki W. 
Korecki Wincenty (KS Yawara Warszawa)
Plecha F. 
Plecha Franciszek (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno)
Plecha F. 
 


Ćwiartka C
 
Lesiński Piotr (UKS Ronin-Team Warszawa)
Mateusz I. 
Mateusz Iwanicki (KS Yawara Warszawa)
Michalak W. 
Michalak Wojciech (UKJ Champion Warszawa)
Michalak W. 
 


Ćwiartka D
 
Barszczewski Janusz (UKJ Lemur Warszawa)
Barszczewski J. 
Pawliszyn Maciej (Klub Judo Mizu Kobyłka)
Koszyk A. 
Koszyk Adrian (UKS Chojrak Warszawa)
Koszyk A. 
 


Repasaże
 
Gołębiewski A. 
Gołębiewski A. 
Tytiurka J. 
Gołębiewski A. 
 
Korecki W. 
Korecki W. 
Koszyk A. 
Koszyk A. 
 
Mateusz I. 
Mateusz I. 
Barszczewski J. 
 
Barszczewski J. 
Barszczewski J. 
Ossoliński K. 
Ossoliński K. 


Półfinały / Finał
 
Ossoliński K. 
Plecha F. 
Plecha F. 
Michalak W. 
Michalak W. 
Michalak W. 
Koszyk A. 

Polityka prywatności Judostat.pl