Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci)
Bytom, 11-12.05.1996
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -50 kg -55 kg -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg

 kategoria: -55 kg
Ćwiartka A
 
Boguszewski Dariusz (KS AZS-AWF Warszawa)
Nycz Paweł (UKS 15 Krosno) Boguszewski D. 
Boguszewski D. 
Nowak Łukasz (MMKS Start Skierniewice) Nowak Ł. 
 
Boguszewski D. 
Kostrzewa Maciej (KS AZS-AWF Wrocław)
Ostafin Krzysztof (KKS Hejnał Kęty) Ostafin K. 
Pędziwiatr P. 
Pędziwiatr Przemysław (KS Gwardia Koszalin) Pędziwiatr P. 
 


Ćwiartka B
 
Wysocki Wojciech (GKS Czarni Bytom)
Znamirowski Michał (MKS CM Jordan Kraków) Wysocki W. 
Wysocki W. 
Kopeć Andrzej (UKS Ósemka Nowa Sól) Kopeć A. 
 
Wysocki W. 
Ratajczyk Bogdan (KS AZS-AWF Warszawa)
Kiergielewicz Andrzej (PTS Siedlce) Kiergielewicz A. 
Sienkiewicz A. 
Sienkiewicz Adam (GKS Wybrzeże Gdańsk) Sienkiewicz A. 
 


Ćwiartka C
 
Paciorek Tomasz (KS Gwardia Bielsko-Biała)
Chrzanowski Konrad (MMKS Start Skierniewice) Paciorek T. 
Wróblewski E. 
Wróblewski Emil (KS Start Radom) Wróblewski E. 
 
Mróz J. 
Mróz Jacek (KS Błękitni Tarnów)
Gole¶niewski Dawid (AZS OŚ Poznań) Mróz J. 
Mróz J. 
Pi±tek Bartłomiej (KS Polonia Rybnik) Pi±tek B. 
 


Ćwiartka D
 
Kracik Mirosław (GKS Czarni Bytom)
Kurczyn Bartosz (UWKS Polonia Jelenia Góra) Kracik M. 
Kracik M. 
Szlassa Adam (KS AZS-AWF Warszawa) Szlassa A. 
 
Pyrzewski B. 
Zapiec Marcin (KU AZS WAT Warszawa)
  Zapiec M. 
Pyrzewski B. 
Pyrzewski Bartosz (GKS Olimpia Grudziądz) Pyrzewski B. 
 


Repasaże
 
Nycz P. 
Nowak Ł. 
Nowak Ł.  Nowak Ł. 
Pędziwiatr P. 
Nowak Ł. 
Znamirowski M. 
Znamirowski M. 
Kopeć A.  Sienkiewicz A. 
Sienkiewicz A.  Pyrzewski B. 
Pyrzewski B. 
Gole¶niewski D. 
Pi±tek B. 
Pi±tek B.  Pi±tek B. 
Wróblewski E. 
Kracik M. 
 
Zapiec M. 
Zapiec M.  Kracik M. 
Kracik M.  Wysocki W. 
Wysocki W. 


Półfinały / Finał
 
Boguszewski D. 
Boguszewski D. 
Wysocki W. 
Mróz J. 
Mróz J. 
Mróz J. 
Pyrzewski B. 

Polityka prywatności Judostat.pl