Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Wrocław, 12-14.05.1995
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -50 kg -55 kg -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

 kategoria: -56 kg
Ćwiartka A
 
Ozga Katarzyna (STS Gryf-3 Słupsk)
Szczepaniak Iwona (ULKS Ippon Jarocin) Szczepaniak I. 
Rainczuk M. 
Rainczuk Magdalena (GKS Czarni Bytom) Rainczuk M. 
 
Rainczuk M. 
Formicka Andżelika (MKS CM Jordan Kraków)
Adamczyk Dominika (MKS Żak Kielce) Formicka A. 
Dubiec I. 
Dubiec Izabela (KS AZS-AWF Wrocław) Dubiec I. 
 


Ćwiartka B
 
Danilczuk Beata (BKS Hetman Białystok)
Malarska Dorota (UKS 15 Krosno) Danilczuk B. 
Klaczko H. 
Klaczko Hanna (KS Gwardia Piła) Klaczko H. 
 
Pielużek J. 
Pielużek Joanna (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój)
  Pielużek J. 
Pielużek J. 
Sikora Dorota (UKJ Orzeł Warszawa) Sikora D. 
 


Ćwiartka C
 
Paciorkowska Małgorzata (PKS Olimpia Poznań)
Błudzin Karolina (Z¦ AZS Opole) Błudzin K. 
Błudzin K. 
Turek Justyna (Pałac Młodzieży Tarnów) Turek J. 
 
Błudzin K. 
Sobczak Anna (WKS Flota Gdynia)
Sobon Ewelina (UKS 15 Krosno) Sobczak A. 
Sobczak A. 
Gałka Justyna (KŚ AZS Gliwice) Gałka J. 
 


Ćwiartka D
 
Małachowska Oriana (KS Gwardia Piła)
Stryjek Urszula (AKS Strzegom) Małachowska O. 
Małachowska O. 
WoĽniak Aleksandra (MDK Ippon Kutno) WoĽniak A. 
 
Małachowska O. 
Boberska Monika (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój)
Okienko Dorota (KS AZS-AWF Wrocław) Boberska M. 
Wasik S. 
Wasik Sylwia (KSZO Ostrowiec Św.) Wasik S. 
 


Repasaże
 
 
Szczepaniak I. 
Szczepaniak I.  Dubiec I. 
Dubiec I. 
Sikora D. 
 
Sikora D. 
Sikora D.  Sikora D. 
Klaczko H.  Błudzin K. 
Błudzin K. 
Paciorkowska M. 
Paciorkowska M. 
Turek J.  Paciorkowska M. 
Sobczak A. 
Paciorkowska M. 
Stryjek U. 
Stryjek U. 
WoĽniak A.  Stryjek U. 
Wasik S.  Rainczuk M. 
Rainczuk M. 


Półfinały / Finał
 
Rainczuk M. 
Pielużek J. 
Pielużek J. 
Małachowska O. 
Błudzin K. 
Małachowska O. 
Małachowska O. 

Polityka prywatności Judostat.pl