Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Włocławek, 29-30.05.1993
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg

 kategoria: -53 kg
Ćwiartka A
 
Krzemiński Marcin (KS Błękitni Tarnów)
Pa¶ko Marcin (PTS Walter Rzeszów) Pa¶ko M. 
¦wiech H. 
Wawrzynkiewicz Grzegorz (PKS Olimpia Poznań) ¦wiech H. 
¦wiech Hubert (GKS Czarni Bytom)
¦wiech H. 
Chaciński Marek (AKS Strzegom)
Ogórek Krzysztof (KS Lublinianka Lublin) Ogórek K. 
Ogórek K. 
Kuchta Marek (GKS Olimpia Grudziądz) Kuchta M. 
 


Ćwiartka B
 
Składowski Tomasz (KS Gwardia Koszalin)
¦lubowski Paweł (KS AZS-AWF Warszawa) Składowski T. 
Składowski T. 
Kubiak Piotr (GKS Wybrzeże Gdańsk) Kubiak P. 
 
Bernasiewicz M. 
Kuraszkiewicz Tomasz (UKJ Legion Zamość)
Krajewski Tomasz (OPKS Gwardia Olsztyn) Krajewski T. 
Bernasiewicz M. 
Bernasiewicz Maciej (WTJ Włocławek) Bernasiewicz M. 
 


Ćwiartka C
 
Wiliński Marcin (KS Gwardia Koszalin)
Gałkowski Michał (MKS Judo Chełm) Gałkowski M. 
Gałkowski M. 
Andrzejewski Ryszard (PKS Olimpia Poznań) Andrzejewski R. 
 
Sikorski M. 
Machej Przemysław (TS Piast Cieszyn)
Sikorski Mariusz (Pałac Młodzieży Tarnów) Sikorski M. 
Sikorski M. 
Ambroziak Tomasz (PKS Olimpia Poznań) Ambroziak T. 
 


Ćwiartka D
 
Zajkowski Adam (KS AZS-AWF Warszawa)
Kosiński Krzysztof (MKS Pałac Młodzieży Łódź) Zajkowski A. 
Zieliński B. 
Zieliński Bartosz (WTJ Włocławek) Zieliński B. 
 
Zieliński B. 
Grendys Bartłomiej (PTS Walter Rzeszów)
Urban Adam (KS AZS-AWF Wrocław) Grendys B. 
Grendys B. 
Biegański Grzegorz (KS AZS AWF Gorzów Wlk.) Biegański G. 
 


Repasaże
 
Wawrzynkiewicz G. 
Pa¶ko M. 
Pa¶ko M.  Ogórek K. 
Ogórek K. 
Krajewski T. 
 
Krajewski T. 
Krajewski T.  Krajewski T. 
Składowski T.  Krajewski T. 
Sikorski M. 
Machej P. 
Machej P. 
Ambroziak T.  Machej P. 
Gałkowski M. 
Zajkowski A. 
 
Zajkowski A. 
Zajkowski A.  Zajkowski A. 
Grendys B.  ¦wiech H. 
¦wiech H. 


Półfinały / Finał
 
¦wiech H. 
Bernasiewicz M. 
Bernasiewicz M. 
Bernasiewicz M. 
Sikorski M. 
Zieliński B. 
Zieliński B. 

Polityka prywatności Judostat.pl