Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Grand Prix Seniorów
Gdańsk, 01-02.04.2000
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

 kategoria: -66 kg
Ćwiartka A
 
Żdan Siergiej (WKS Śląsk Wrocław)
Janociński Arkadiusz (KS Lublinianka Lublin) Żdan S. 
Żdan S. 
Usi±dek Piotr (TS Wisła Kraków) Kopeć A. 
Kopeć Andrzej (ZKS Gwardia Zielona Góra)
Żdan S. 
¬ródło Przemysław (UKS Tomita Elbląg)
Cyran Jacek (GKS Czarni Bytom) Cyran J. 
Cyran J. 
Kołodziej Marcin (AZS AWF Gdańsk) Kołodziej M. 
Rejniak Marcin (AZS UW Warszawa)


Ćwiartka B
 
Tabisz Dariusz (WKS Śląsk Wrocław)
Staszkiewicz Piotr (AZS AWF Gdańsk) Tabisz D. 
Tabisz D. 
Fuks Szymon (TS Gwardia Warszawa) Wieliczko G. 
Wieliczko Grzegorz (UKJ Ryś Warszawa)
Tabisz D. 
Maciejewski Paweł (WKS Flota Gdynia)
Tyryłło Mariusz (OPKS Gwardia Olsztyn) Tyryłło M. 
Wojdan T. 
Vajna Margidas (KU AZS PW Warszawa) Wojdan T. 
Wojdan Tomasz (TS Wisła Kraków)


Ćwiartka C
 
Piekarczyk Wojciech (KS Gwardia Bielsko-Biała)
Ławniczek Remigiusz (ZKS Gwardia Zielona Góra) Piekarczyk W. 
Zaczkiewicz R. 
Zaczkiewicz Robert (TS Wisła Kraków) Zaczkiewicz R. 
Białow±s Dawid (SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik)
Zaczkiewicz R. 
Arabasz Tomasz (OPKS Gwardia Olsztyn)
Adamiec Tomasz (UKJ Ryś Warszawa) Adamiec T. 
Żaczek A. 
Żaczek Arkadiusz (WKS Śląsk Wrocław) Żaczek A. 
Wi¶niewski Krzysztof (MKS Żak Ełk)


Ćwiartka D
 
Hajdus Bartłomiej (TS Wisła Kraków)
Krzyszczak Wojciech (KS AZS-AWF Warszawa) Hajdus B. 
Hajdus B. 
Trędowski Grzegorz (TS Gwardia Warszawa) Trędowski G. 
Kamiński Jacek (WKS Śląsk Wrocław)
Kuczyński Ł. 
Krzyżanowski Sławomir (WKS Śląsk Wrocław)
Kuczyński Łukasz (AZS AWF Gdańsk) Kuczyński Ł. 
Kuczyński Ł. 
Kostrzewa Maciej (GKS Czarni Bytom) Jurkiewicz D. 
Jurkiewicz Dawid (Pałac Młodzieży Katowice)


Repasaże
 
Janociński A. 
Janociński A. 
Kopeć A.  Cyran J. 
Cyran J. 
Cyran J. 
Staszkiewicz P. 
Wieliczko G. 
Wieliczko G.  Wojdan T. 
Wojdan T.  Zaczkiewicz R. 
Zaczkiewicz R. 
Białow±s D. 
Piekarczyk W. 
Piekarczyk W.  Żaczek A. 
Żaczek A. 
Żaczek A. 
Krzyżanowski S. 
Krzyżanowski S. 
Jurkiewicz D.  Hajdus B. 
Hajdus B.  Tabisz D. 
Tabisz D. 


Półfinały / Finał
 
Żdan S. 
Żdan S. 
Tabisz D. 
Żdan S. 
Zaczkiewicz R. 
Kuczyński Ł. 
Kuczyński Ł. 

Polityka prywatności Judostat.pl