Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10
Warszawa, 07.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -45 kg +45 kg
Kobiety -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg +37 kg

 kategoria: -39 kg
Ćwiartka A
 
Pietraszewski Jędrzej (UKS Chojrak Warszawa)
Szatkowski Kacper (UKJ Lemur Warszawa) Szatkowski K. 
Szatkowski K. 
Rybicki Adam (UKJ Lemur Warszawa) Rybicki A. 
 
Waćko M. 
Waćko Mateusz (UKJ Kobra Warszawa)
  Waćko M. 
Waćko M. 
Wierzchowski Mateusz (Klub Judo Boa Warszawa ) Wierzchowski M. 
 


Ćwiartka B
 
Kowalewski Karol (UKJ Lemur Warszawa)
  Kowalewski K. 
Kowalewski K. 
Witkowski Jarosław (UKS Czerwone Smoki Nadarzyn) Witkowski J. 
 
Kowalewski K. 
Andrulewicz Piotr (UKS Czerwone Smoki Nadarzyn)
  Andrulewicz P. 
Koblak K. 
Koblak Krzysztof (UKS Ronin-Team Warszawa) Koblak K. 
 


Ćwiartka C
 
Rokosz Sylwester (Klub Judo Boa Warszawa )
  Rokosz S. 
Giszczak P. 
Giszczak Piotr (UKS Judo Sensei Płock) Giszczak P. 
 
Rybarczyk W. 
Raubens Renars ( Łotwa)
  Raubens R. 
Rybarczyk W. 
Rybarczyk Witold (UKJ Lemur Warszawa) Rybarczyk W. 
 


Ćwiartka D
 
Sowulewski Patryk (UKJ Lemur Warszawa)
  Sowulewski P. 
Sowulewski P. 
Pisklak Karol (UKJ Lemur Warszawa) Pisklak K. 
 
Ludzia J. 
Ludzia Jan kanty (UKS Judo Fight Club Warszawa)
  Ludzia J. 
Ludzia J. 
Perliński Igor (UKS Judo Panda Warszawa) Perliński I. 
 


Repasaże
 
 
Wierzchowski M. 
Wierzchowski M.  Szatkowski K. 
Szatkowski K. 
Koblak K. 
 
Witkowski J. 
Witkowski J.  Koblak K. 
Koblak K.  Koblak K. 
Ludzia J. 
 
Raubens R. 
Raubens R.  Raubens R. 
Giszczak P. 
Perliński I. 
 
Perliński I. 
Perliński I.  Perliński I. 
Sowulewski P.  Kowalewski K. 
Kowalewski K. 


Półfinały / Finał
 
Waćko M. 
Waćko M. 
Kowalewski K. 
Waćko M. 
Rybarczyk W. 
Rybarczyk W. 
Ludzia J. 

Polityka prywatności Judostat.pl