Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12
Warszawa, 03.11.2018
 

V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -56 kg +56 kg
Kobiety -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -56 kg +56 kg

 kategoria: -30 kg
Ćwiartka A
 
Zawadzki Filip (UKJ Lemur Warszawa)
Samborski Olgierd (Judo Legia Warszawa) Zawadzki F. 
Wrobel T. 
Wrobel Tomasz (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) Wrobel T. 
 
Ievins M. 
Lalaian Mark (Ukraine Kiev)
Ievins Martins (JC Kyodai Riga) Ievins M. 
Ievins M. 
Khmelev Artem (Sdushor KALININGRAD) Khmelev A. 
 


Ćwiartka B
 
Khatchatourian Michael (Judo Team International Roeselare)
Michalak Wojciech (UKJ Champion Warszawa) Khatchatourian M. 
Khatchatourian M. 
Priadko Denys (Ukraine Kiev) Priadko D. 
 
Khatchatourian M. 
Dedyka Artem (Sport Club Sloboganec Kharkiv)
  Dedyka A. 
Plecha F. 
Plecha Franciszek (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) Plecha F. 
 


Ćwiartka C
 
Kłoszewski Maksym (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno)
Zugickis Markuss (JC Kyodai Riga) Zugickis M. 
Kobenda O. 
Kobenda Oleh (Ukraine Kiev) Kobenda O. 
 
Kobenda O. 
Masalitin Pavlo (Sport Club Sloboganec Kharkiv)
Sienkiewicz Ryszard (Judo Legia Warszawa) Sienkiewicz R. 
Sienkiewicz R. 
Ohanian Armais (Ukraine Kiev) Ohanian A. 
 


Ćwiartka D
 
Starck Piotr (UKJ Ryś Warszawa)
Karpiński Camillus (UKJ Lemur Warszawa) Starck P. 
Pohiba P. 
Pohiba Pavlo (Ukraine Kiev) Pohiba P. 
 
Pohiba P. 
Mednikov Roman (Sdushor KALININGRAD)
  Mednikov R. 
Podpora K. 
Podpora Karol (Judo Legia Warszawa) Podpora K. 
 


Repasaże
 
Lalaian M. 
Lalaian M. 
Khmelev A.  Wrobel T. 
Wrobel T. 
Wrobel T. 
 
Priadko D. 
Priadko D.  Plecha F. 
Plecha F.  Kobenda O. 
Kobenda O. 
 
Zugickis M. 
Zugickis M.  Zugickis M. 
Sienkiewicz R. 
Zugickis M. 
 
Starck P. 
Starck P.  Podpora K. 
Podpora K.  Zugickis M. 
Ievins M. 


Półfinały / Finał
 
Ievins M. 
Khatchatourian M. 
Khatchatourian M. 
Khatchatourian M. 
Kobenda O. 
Pohiba P. 
Pohiba P. 

Polityka prywatności Judostat.pl