Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10
Warszawa, 14.10.2018
 

III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U11
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -45 kg -48 kg +48 kg
Kobiety -23 kg -25 kg -27 kg -29 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -43 kg -48 kg +48 kg

 kategoria: -33 kg
Ćwiartka A
 
Piasecki Tomasz (Judo Legia Warszawa)
Ossowski Aleks (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) Piasecki T. 
Parulski M. 
Parulski Maciej (UKS Judo Panda Warszawa) Parulski M. 
Barchwit Piotr (Kuma Judo Warszawa)
Józwiak T. 
Krajęta Jakub (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa)
Łowicki Damian (Kuma Judo Warszawa) Krajęta J. 
Józwiak T. 
Józwiak Tymon (UKS Safari 152 Warszawa) Józwiak T. 
 


Ćwiartka B
 
Sawicki Jakub (Kuma Judo Warszawa)
Jakubiec Jan (UKS Chojrak Warszawa) Sawicki J. 
Fryska A. 
Fryska Aleksander (UKJ Lemur Warszawa) Fryska A. 
Duplicki Szymon (Judo Legia Warszawa)
Fryska A. 
Krawicki Nathaniel (UKJ Ryś Warszawa)
Konieczny Mikołaj (Judo Legia Warszawa) Konieczny M. 
Konieczny M. 
Kostrzewa Konrad (UKS Judo Panda Warszawa) Kostrzewa K. 
 


Ćwiartka C
 
Rosiak Adam (UKJ Ryś Warszawa)
Warowny Krzysztof (UKS Judo Panda Warszawa) Warowny K. 
Warowny K. 
Gwizdała Piotr (UKJ Lemur Warszawa) Gwizdała P. 
Hadj-Henni Nizar (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa)
Tkaczow C. 
Wodzyński Leon (UKS Judo Fight Club Warszawa)
Gocman Tomasz (Kuma Judo Warszawa) Wodzyński L. 
Tkaczow C. 
Tkaczow Cyryl (Judo Legia Warszawa) Tkaczow C. 
 


Ćwiartka D
 
Wiertlewski Maciek (Kuma Judo Warszawa)
Sumiński Patryk (UKJ Meiyo Warszawa) Sumiński P. 
Sumiński P. 
Zalecki Antoni (UKJ 82 Warszawa) Zalecki A. 
 
Sumiński P. 
Domiński Jan (Kuma Judo Warszawa)
Marks Maks (Judo Legia Warszawa) Marks M. 
Go¶ciniak M. 
Go¶ciniak Marcel (LTS CSP Legionowo) Go¶ciniak M. 
 


Repasaże
 
 
Krajęta J. 
Krajęta J.  Parulski M. 
Parulski M. 
Konieczny M. 
Duplicki S. 
Sawicki J. 
Sawicki J.  Konieczny M. 
Konieczny M.  Sumiński P. 
Sumiński P. 
 
Wodzyński L. 
Wodzyński L.  Wodzyński L. 
Warowny K. 
Wodzyński L. 
Wiertlewski M. 
Wiertlewski M. 
Zalecki A.  Go¶ciniak M. 
Go¶ciniak M.  Wodzyński L. 
Józwiak T. 


Półfinały / Finał
 
Józwiak T. 
Fryska A. 
Fryska A. 
Tkaczow C. 
Tkaczow C. 
Tkaczow C. 
Sumiński P. 

Polityka prywatności Judostat.pl