Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolski Turniej Judo-U10
Kowala, 21.09.2019
 

Ogólnopolski Turniej Judo
Ogólnopolski Turniej Judo-U8 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Ogólnopolski Turniej Judo-U14 Ogólnopolski Turniej Judo-U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -27 kg -30 kg -34 kg -38 kg -42 kg -50 kg +50 kg
Kobiety -21 kg -24 kg -27 kg -30 kg -36 kg -44 kg +44 kg

 kategoria: -34 kg
Ćwiartka A
 
Padzik Bartek (UKJ Meiyo Warszawa)
Grzymek Kacper (UKS Chojrak Warszawa) Grzymek K. 
Grzymek K. 
Malicki Dominik  (KS AZS-AWF Warszawa) Malicki D. 
 
Kowalczuk P. 
Kalisz Piotr (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno)
Kowalczuk Piotr (KS Gwardia Białystok) Kowalczuk P. 
Kowalczuk P. 
Kożuchowski Kacper (UKS SameJudo ) Kożuchowski K. 
 


Ćwiartka B
 
Żołnierowicz Gustaw (UKS SameJudo )
¦widerski Leon (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) Żołnierowicz G. 
Żołnierowicz G. 
Gdula Marcin (UKS Spartakus Lublin) Gdula M. 
 
Żołnierowicz G. 
Petrulionis Rejus (Kaunas JC Asahi Kovno)
  Petrulionis R. 
Petrulionis R. 
Zdanowicz Dawid (KS Gwardia Białystok) Zdanowicz D. 
 


Ćwiartka C
 
Kobyliński Igor (UKS Chojrak Warszawa)
Wojciechowski Antek (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) Kobyliński I. 
Kobyliński I. 
Niczyporowicz Igor (KS Gwardia Białystok) Niczyporowicz I. 
 
Kobyliński I. 
Kulesza Kacper (UKS SameJudo )
Krasnodębski Michał (UKJ Meiyo Warszawa) Krasnodębski M. 
Wojnarowicz K. 
Wojnarowicz Krzysztof (KS Yawara Warszawa) Wojnarowicz K. 
 


Ćwiartka D
 
Szydłowski Jan (UKSN FUKUTENJIN Kowala 51b)
Rosłon Jakub (UKS SameJudo ) Rosłon J. 
Nyc A. 
Nyc Adrian (UKS Judo Victoria Międzyborów) Nyc A. 
 
Brysiak R. 
Brysiak Rafał (UKS SameJudo )
  Brysiak R. 
Brysiak R. 
Topolewicz Rafał (KS Gwardia Białystok) Topolewicz R. 
 


Repasaże
 
Kalisz P. 
Kalisz P. 
Kożuchowski K.  Grzymek K. 
Grzymek K. 
Grzymek K. 
¦widerski L. 
¦widerski L. 
Gdula M.  ¦widerski L. 
Petrulionis R.  Grzymek K. 
Kobyliński I. 
Wojciechowski A. 
Wojciechowski A. 
Niczyporowicz I.  Wojnarowicz K. 
Wojnarowicz K. 
Wojnarowicz K. 
 
Topolewicz R. 
Topolewicz R.  Nyc A. 
Nyc A.  Petrulionis R. 
Żołnierowicz G. 


Półfinały / Finał
 
Kowalczuk P. 
Kowalczuk P. 
Żołnierowicz G. 
Brysiak R. 
Kobyliński I. 
Brysiak R. 
Brysiak R. 

Polityka prywatności Judostat.pl