Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Warszawa, 14-15.03.2009
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

 kategoria: -60 kg
Ćwiartka A
 
Witu¶ Rafał (KS Gwardia Wrocław)
Rawiak Andrzej (UKS Judo Pawłowice) Rawiak A. 
Rawiak A. 
Chlebik Sebastian (GKS Czarni Bytom) Chlebik S. 
 
Maciołowski A. 
Maciołowski Antoni (TS Wisła Kraków)
  Maciołowski A. 
Maciołowski A. 
Pintara Marcin (WKS Gwardia Warszawa) Pintara M. 
 


Ćwiartka B
 
Janicki Sebastian (WKS Śląsk Wrocław)
Wydrzyński Marcin (GKS Czarni Bytom) Wydrzyński M. 
Zięć J. 
Zięć Jakub (AZS UW Warszawa) Zięć J. 
 
Irek M. 
Pudłowski Maciej (UKJ AON Rembertów)
  Pudłowski M. 
Irek M. 
Irek Maciej (UKJ Ryś Warszawa) Irek M. 
 


Ćwiartka C
 
Wandor Robert (Z¦ AZS Opole)
Ku¶ka Ariel (KS Polonia Rybnik) Wandor R. 
Wieczorek G. 
Wieczorek Grzegorz (GKS Czarni Bytom) Wieczorek G. 
 
Wieczorek G. 
Kiełbasiński Łukasz (UKJ Ryś Warszawa)
  Kiełbasiński Ł. 
Kiełbasiński Ł. 
Garbacik Bartłomiej (TS Wisła Kraków) Garbacik B. 
 


Ćwiartka D
 
Chełminiak Dariusz (MKS Olimpijczyk Włocławek)
  Chełminiak D. 
Chełminiak D. 
Zacheja Maciej (WKS Gwardia Warszawa) Zacheja M. 
 
Irek M. 
Mazurkiewicz Mateusz (AZS-WSPiA Poznań)
  Mazurkiewicz M. 
Irek M. 
Irek Marcin (UKJ Ryś Warszawa) Irek M. 
 


Repasaże
 
 
Pintara M. 
Pintara M.  Pintara M. 
Rawiak A. 
Zięć J. 
 
Pudłowski M. 
Pudłowski M.  Zięć J. 
Zięć J.  Zięć J. 
Irek M. 
 
Wandor R. 
Wandor R.  Wandor R. 
Kiełbasiński Ł. 
Wandor R. 
 
Mazurkiewicz M. 
Mazurkiewicz M.  Chełminiak D. 
Chełminiak D.  Wandor R. 
Maciołowski A. 


Półfinały / Finał
 
Maciołowski A. 
Irek M. 
Irek M. 
Wieczorek G. 
Wieczorek G. 
Wieczorek G. 
Irek M. 

Polityka prywatności Judostat.pl