Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych
Suchy Las, 29.03.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -90 kg
Ćwiartka A
 
Nozdryukhin Alexander ( Rosja)
Jaworski Dominik (29; Klub Judo AZS Opole) Jaworski D. 
Grodecki A. 
Grodecki Artur (4; GKS Czarni Bytom) Grodecki A. 
 
Korzeniowski J. 
Doda Jakub (KS Akademia Judo Poznań)
  Doda J. 
Korzeniowski J. 
Korzeniowski Jakub (UKS Galeon Gdynia) Korzeniowski J. 
 


Ćwiartka B
 
Popko Piotr (UKS Tomita Elbląg)
Kordyalik Grzegorz (WKS Śląsk Wrocław) Popko P. 
Surma P. 
Surma Przemysław (UKS Sparta Sława) Surma P. 
 
Ryciak E. 
NiedĽwiedzki Dominik (UKS Olimpia-Judo Elbląg)
  NiedĽwiedzki D. 
Ryciak E. 
Ryciak Eryk (8; AZS UW Warszawa) Ryciak E. 
 


Ćwiartka C
 
Wawrzyński Łukasz (UKS Ippon Kożuchów)
Sadło Kacper (29; KS MaKo Judo Wrocław) Sadło K. 
Sadło K. 
Salachna Damian (WSS Winner Wrocław) Salachna D. 
 
Sadło K. 
Moliński Tomasz (MKS Juvenia Wrocław)
  Moliński T. 
Moliński T. 
Rybiński Mariusz (UKS Junior Lipno) Rybiński M. 
 


Ćwiartka D
 
Domański Damian (GKS Olimpia Grudziądz)
Kejza Paweł (2; KS Polonia Rybnik) Kejza P. 
Kejza P. 
Kołodziej Jakub (UKS Dwójka Tarnowskie Góry) Kołodziej J. 
 
Kejza P. 
Fr±ckowiak Patryk (24; UKS Conrad Gdańsk)
  Fr±ckowiak P. 
Fr±ckowiak P. 
Majewski Mateusz (AZS-WSPiA Poznań) Majewski M. 
 


Repasaże
 
 
Doda J. 
Doda J.  Grodecki A. 
Grodecki A. 
Grodecki A. 
 
NiedĽwiedzki D. 
NiedĽwiedzki D.  Surma P. 
Surma P.  Sadło K. 
Sadło K. 
Wawrzyński Ł. 
Salachna D. 
Salachna D.  Moliński T. 
Moliński T. 
Fr±ckowiak P. 
Domański D. 
Domański D. 
Kołodziej J.  Fr±ckowiak P. 
Fr±ckowiak P.  Fr±ckowiak P. 
Korzeniowski J. 


Półfinały / Finał
 
Korzeniowski J. 
Ryciak E. 
Ryciak E. 
Ryciak E. 
Sadło K. 
Kejza P. 
Kejza P. 

Polityka prywatności Judostat.pl