Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OTK Seniorek i Seniorów
Jastrzębie - Zdrój, 27-28.09.2003
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

 kategoria: -73 kg
Ćwiartka A
 
Liszek Łukasz (KS AZS AWFiS Gdańsk)
Zajkowski Adam (WOSW KS Warszawa) Zajkowski A. 
Zajkowski A. 
Toboła Marek (KS Judo Czechowice-Dziedzice) Toboła M. 
 
Zajkowski A. 
Wasilewski Wojciech (KS AZS-AWF Warszawa)
Gadacz Krzysztof (GKS Czarni Bytom) Gadacz K. 
Gadacz K. 
Warth Michał (KŚ AZS Gliwice) Warth M. 
 


Ćwiartka B
 
Kostrzewa Maciej (GKS Czarni Bytom)
Bagiński Krzysztof (KS AZS-AWF Warszawa) Kostrzewa M. 
Trędowski G. 
Trędowski Grzegorz (WKS Gwardia Warszawa) Trędowski G. 
 
Bałanda T. 
Jabłoński Marcin (WKS Śląsk Wrocław)
Maszota Michał (WKS Flota Gdynia) Maszota M. 
Bałanda T. 
Bałanda Tomasz (AZS UW Warszawa) Bałanda T. 
 


Ćwiartka C
 
Piekarczyk Wojciech (KS Gwardia Opole)
Janociński Arkadiusz (KS Lublinianka Lublin) Piekarczyk W. 
Piekarczyk W. 
Garsztecki Bartosz (KŚ AZS Gliwice) Garsztecki B. 
 
Piekarczyk W. 
Zajkowski Wojciech (WOSW KS Warszawa)
Kołodziej Marcin (KS AZS AWFiS Gdańsk) Kołodziej M. 
Kołodziej M. 
Adamczyk Michał (KS Gwardia Bielsko-Biała) Adamczyk M. 
 


Ćwiartka D
 
Remiarz Adam (KS AZS-AWF Wrocław)
Ciniewski Łukasz (WTJ Włocławek) Remiarz A. 
Remiarz A. 
Czajka Grzegorz (GKS Czarni Bytom) Czajka G. 
 
Trędowski R. 
Białas Paweł (KS AZS-AWF Warszawa)
Trędowski Robert (WKS Gwardia Warszawa) Trędowski R. 
Trędowski R. 
PoĽdzik Adam (WKS Flota Gdynia) PoĽdzik A. 
 


Repasaże
 
Liszek Ł. 
Liszek Ł. 
Toboła M.  Liszek Ł. 
Gadacz K. 
Liszek Ł. 
 
Maszota M. 
Maszota M.  Trędowski G. 
Trędowski G.  Liszek Ł. 
Piekarczyk W. 
Janociński A. 
Garsztecki B. 
Garsztecki B.  Garsztecki B. 
Kołodziej M. 
Garsztecki B. 
Białas P. 
Białas P. 
PoĽdzik A.  Remiarz A. 
Remiarz A.  Garsztecki B. 
Bałanda T. 


Półfinały / Finał
 
Zajkowski A. 
Zajkowski A. 
Bałanda T. 
Trędowski R. 
Piekarczyk W. 
Trędowski R. 
Trędowski R. 

Polityka prywatności Judostat.pl