Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OTK Seniorek i Seniorów
Jastrzębie - Zdrój, 27-28.09.2003
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

 kategoria: -90 kg
Ćwiartka A
 
Gnitecki Maciej (KS AZS AWFiS Gdańsk)
Strasburger Jakub (KS Gwardia Wrocław) Gnitecki M. 
Gnitecki M. 
Zieliński Artur (UKJ Ryś Warszawa) Zieliński A. 
¦mieszny Artur (KS Polonia Rybnik)
Matyjaszek P. 
Janik Patryk (WKS Śląsk Wrocław)
Błach Grzegorz (KS Gwardia Opole) Janik P. 
Matyjaszek P. 
Matyjaszek Przemysław (GKS Czarni Bytom) Matyjaszek P. 
 


Ćwiartka B
 
Orzeł Michał (KS AZS-AWF Wrocław)
Mozer Wojciech (WOSW KS Warszawa) Mozer W. 
Mozer W. 
Tokarz Jakub (WKS Śląsk Wrocław) Tokarz J. 
Panek Kamil (KS AZS AWFiS Gdańsk)
Mozer W. 
Kuczyński Daniel (WTJ Włocławek)
¦ledziewski Paweł (MKS Juvenia Wrocław) Kuczyński D. 
Kuczyński D. 
Kunert Krzysztof (GKS Czarni Bytom) Kunert K. 
 


Ćwiartka C
 
Nyklarz Przemysław (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój)
KuĽmiński Jacek (KS Gwardia Opole) KuĽmiński J. 
KuĽmiński J. 
PrzeĽdziecki Marcin (WOSW KS Warszawa) PrzeĽdziecki M. 
Kozielewski Rafał (WKS Śląsk Wrocław)
Haber M. 
Lewandowski Artur (GKS Olimpia Grudziądz)
Trzebiatowski Krzysztof (TS Gwardia Warszawa) Trzebiatowski K. 
Haber M. 
Haber Miłosz (KS AZS-AWF Wrocław) Haber M. 
 


Ćwiartka D
 
Bicz Tomasz (KS AZS-AWF Warszawa)
Jocz Robert (WOSW KS Warszawa) Bicz T. 
Wesołowski Ł. 
Wesołowski Łukasz (KS AZS AWFiS Gdańsk) Wesołowski Ł. 
 
Stańczak P. 
Michalik Marcin (GKS Czarni Bytom)
Górnicki Maciej (KS AZS-AWF Wrocław) Michalik M. 
Stańczak P. 
Stańczak Piotr (UKJ Ryś Warszawa) Stańczak P. 
 


Repasaże
 
 
Janik P. 
Janik P.  Janik P. 
Gnitecki M. 
Janik P. 
Orzeł M. 
Tokarz J. 
Tokarz J.  Tokarz J. 
Kuczyński D.  Janik P. 
Stańczak P. 
 
Trzebiatowski K. 
Trzebiatowski K.  KuĽmiński J. 
KuĽmiński J. 
KuĽmiński J. 
 
Michalik M. 
Michalik M.  Wesołowski Ł. 
Wesołowski Ł.  KuĽmiński J. 
Mozer W. 


Półfinały / Finał
 
Matyjaszek P. 
Matyjaszek P. 
Mozer W. 
Haber M. 
Haber M. 
Haber M. 
Stańczak P. 

Polityka prywatności Judostat.pl