Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Gorzów Wielkopolski, 05-06.05.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -66 kg
Ćwiartka A
 
Włodarski Hubert (21; Pałac Młodzieży Tarnów)
Buczkowski Stanisław (UKS Gimnazjon Suchy Las) Włodarski H. 
Włodarski H. 
Pełka Adrian (6; TS Gwardia Warszawa) Pełka A. 
Herrman Mateusz (11; UKS Nakano Pogwizdów)
Pankowski J. 
Pankowski Jakub (3; Klub Judo AZS Opole)
Przybylski Szymon (30; UKS 10 Bydgoszcz) Pankowski J. 
Pankowski J. 
Janczylik Dymitr (12; TSJ Gryf Słupsk) Janczylik D. 
 


Ćwiartka B
 
Pawlicki Bartosz (30; GKS Olimpia Grudziądz)
Prajzner Szymon (21; UKJ Lemur Warszawa) Pawlicki B. 
Pawlicki B. 
Mikszta Maciej (17; KS Polonia Rybnik) Mikszta M. 
 
Reneson D. 
Reneson Dawid (4; KS Błękitni Tarnów)
Król Dominik (UKS Judo Wolbrom) Reneson D. 
Reneson D. 
KuĽmiński Dominik (KS MaKo Judo Wrocław) KuĽmiński D. 
 


Ćwiartka C
 
Poł±carz Juliusz (9; Klub Judo AZS Opole)
Sujkowski Oskar (12; TS Gwardia Warszawa) Sujkowski O. 
Borzęcki B. 
Borzęcki Bartosz (2; UKJ Ryś Warszawa) Borzęcki B. 
 
Makowski S. 
Smentek Jakub (30; UKS Judo Wolbrom)
Makowski Sebastian (1; UKS Olimpia-Judo Elbląg) Makowski S. 
Makowski S. 
Kotwicki Cezary (MKS Juvenia Wrocław) Kotwicki C. 
 


Ćwiartka D
 
Plombon Aleksander (6; TSJ Gryf Słupsk)
¦mietana Sławomir (30; UKS Judo Team Modliborzyce) Plombon A. 
Plombon A. 
Bednarek Leon (21; TS Gwardia Warszawa) Bednarek L. 
 
Binek J. 
Andrzejewski Bartosz (37; KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik)
Binek Jakub (12; GKS Czarni Bytom) Binek J. 
Binek J. 
Szota Maciej (26; UKS Olimp Nowa Sól) Szota M. 
 


Repasaże
 
Przybylski S. 
Przybylski S. 
Janczylik D.  Włodarski H. 
Włodarski H. 
Włodarski H. 
Król D. 
Król D. 
KuĽmiński D.  Król D. 
Pawlicki B.  Makowski S. 
Makowski S. 
Smentek J. 
Smentek J. 
Kotwicki C.  Borzęcki B. 
Borzęcki B. 
Borzęcki B. 
Andrzejewski B. 
Andrzejewski B. 
Szota M.  Plombon A. 
Plombon A.  Borzęcki B. 
Reneson D. 


Półfinały / Finał
 
Pankowski J. 
Pankowski J. 
Reneson D. 
Pankowski J. 
Makowski S. 
Binek J. 
Binek J. 

Polityka prywatności Judostat.pl