Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych
Suchy Las, 29.03.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -60 kg
Ćwiartka A
 
Kiziryn Boris ( Rosja)
Szatkowski Konrad (TSJ Gryf Słupsk) Szatkowski K. 
Szatkowski K. 
Prajzner Szymon (UKJ Lemur Warszawa) Prajzner S. 
 
Szatkowski K. 
Kubica Konrad (GKS Czarni Bytom)
Jesionek Jan (Klub Judo AZS Opole) Jesionek J. 
Jesionek J. 
GwóĽdĽ Kamil (TS Wisła Kraków) GwóĽdĽ K. 
 
Kozak K. 
Majewski Jan (AZS OŚ Poznań)
Polowczyk Kamil (UKS Narew Łapy) Majewski J. 
Majchrzak J. 
Majchrzak Jakub (UKS Judo Mysłowice) Majchrzak J. 
 
Kozak K. 
Pazdaj Oskar (UKS 3 Piła)
Kozak Krzysztof (3; MOSiR Bochnia) Kozak K. 
Kozak K. 
Potocki Jan (AZS-WSPiA Poznań) Potocki J. 
 


Ćwiartka B
 
Szymański Krystian (UMKS Żak Kielce)
Reneson Dawid (KS Błękitni Tarnów) Reneson D. 
Reneson D. 
Kubiak Nikodem (KS Akademia Judo Poznań) Kubiak N. 
 
Kaczor K. 
Haberka Kacper (UKS Judo Wolbrom)
Kaczor Kacper (GKS Czarni Bytom) Kaczor K. 
Kaczor K. 
Socha Piotr (KS Judo Czechowice-Dziedzice) Socha P. 
 
Kaczor K. 
Więcek Bartosz (MOSiR Bochnia)
Przybylski Szymon (21; UKS 10 Bydgoszcz) Przybylski S. 
Przybylski S. 
Gołojuch Łukasz (TSJ Gryf Słupsk) Gołojuch Ł. 
 
Makowski S. 
Makowski Sebastian (12; UKS Olimpia-Judo Elbląg)
Włodarski Hubert (Pałac Młodzieży Tarnów) Makowski S. 
Makowski S. 
Grabowski Mateusz (MKS Truso Elbląg) Grabowski M. 
 


Ćwiartka C
 
Chudzik Dominik (GKS Czarni Bytom)
Litwin Przemysław (KS MaKo Judo Wrocław) Litwin P. 
Litwin P. 
Żytniak Grzegorz (UKS MOSiR Jasło) Żytniak G. 
 
Litwin P. 
Plombon Aleksander (TSJ Gryf Słupsk)
Wilk Jakub (UKS Olimpia-Judo Elbląg) Plombon A. 
Plombon A. 
Korolewicz Mateusz (TS Gwardia Opole) Korolewicz M. 
 
Litwin P. 
Raputa Dawid (36; WKS Śląsk Wrocław)
Naumov Maxsim ( Rosja)  
¦wietlik P. 
¦wietlik Paweł (36; UKS 10 Bydgoszcz) ¦wietlik P. 
 
¦wietlik P. 
Gruszka Patryk (UKS Judo Mysłowice)
Biernat Albert (MOSiR Bochnia) Gruszka P. 
Pawlicki B. 
Pawlicki Bartosz (GKS Olimpia Grudziądz) Pawlicki B. 
 


Ćwiartka D
 
Pawłowski Filip (21; UMKS Żak Kielce)
Flejma Bolesław (UKS 15 Krosno) Flejma B. 
Serafin J. 
Serafin Jakub (TSJ Gryf Słupsk) Serafin J. 
 
Żbik G. 
Sieniawski Kacper (KS Błękitni Tarnów)
Żbik Gracjan (KJ Samuraj Koszalin) Żbik G. 
Żbik G. 
Szafrański Kacper (AZS-WSPiA Poznań) Szafrański K. 
 
Michalski M. 
Paj±k Mateusz (MMKS Wojownik Skierniewice)
Zamorowski Wiktor (UKS Ippon MDK Kutno) Zamorowski W. 
Kasprzyński S. 
Kasprzyński Szymon (GKS Czarni Bytom) Kasprzyński S. 
 
Michalski M. 
Michalski Michał (MKS Juvenia Wrocław)
Kumidor Wiktor (SGKS Wybrzeże Gdańsk) Michalski M. 
Michalski M. 
Kokosza Piotr (15; KS Budowlani Sosnowiec) Kokosza P. 
 


Repasaże
 
Pazdaj O. 
Pazdaj O. 
Potocki J.  Majchrzak J. 
Majchrzak J.  Majchrzak J. 
Szatkowski K. 
Haberka K.  Makowski S. 
Socha P. 
Socha P.  Reneson D. 
Reneson D.  Makowski S. 
Makowski S.  Makowski S. 
Michalski M. 
Chudzik D. 
Żytniak G. 
Żytniak G.  Plombon A. 
Plombon A.  ¦wietlik P. 
¦wietlik P. 
Kumidor W.  Kokosza P. 
Kokosza P. 
Kokosza P.  Kokosza P. 
Kasprzyński S.  Kokosza P. 
Żbik G.  Kokosza P. 
Kozak K. 


Półfinały / Finał
 
Kozak K. 
Kaczor K. 
Kaczor K. 
Kaczor K. 
Litwin P. 
Litwin P. 
Michalski M. 

Polityka prywatności Judostat.pl