Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10
Józefów, 17.12.2016
 

X Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2016
X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -32 kg -34 kg -36 kg -40 kg -43 kg -46 kg -50 kg +50 kg
Kobiety -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -35 kg -38 kg -41 kg +41 kg

 kategoria: -36 kg
Grupa I
Wakuliński Hubert - Skoczek Kacper 100:0
Paszek Damian - ¦widwa Robert 100:0
Wakuliński Hubert - ¦widwa Robert 0:100
Skoczek Kacper - Paszek Damian 0:100
Wakuliński Hubert - Paszek Damian 0:100
¦widwa Robert - Skoczek Kacper 100:0
 
Grupa II
Jarocki Jakub - Tomecki Gracjan 0:100
Jurczuk Jan - Wilk Jakub 100:0
Jarocki Jakub - Wilk Jakub 0:100
Tomecki Gracjan - Jurczuk Jan 0:100
Jarocki Jakub - Jurczuk Jan 0:100
Wilk Jakub - Tomecki Gracjan 0:100
Grupa I
1234PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Wakuliński Hubert
HKS Żubr Hajnówka
 001001001 3
2. Paszek Damian
UKJ Ryś Warszawa
100 1001003003 1
3. ¦widwa Robert
UKJ Lemur Warszawa
1000 1002002 2
4. Skoczek Kacper
UKJ 225 Warszawa
000 00 4

Grupa II
1234PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Jarocki Jakub
Klub Judo Boa Warszawa
 00000 4
2. Jurczuk Jan
UKJ 225 Warszawa
100 1001003003 1
3. Wilk Jakub
UKJ Yuko Józefów
1000 01001 3
4. Tomecki Gracjan
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
1000100 2002 2
Półfinały / Finał
 
Paszek D. 
Paszek D. 
Tomecki G. 
Paszek D. 
Jurczuk J. 
¦widwa R. 
¦widwa R. 


Polityka prywatności Judostat.pl