Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12
Warszawa, 09.11.2019
 

VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -57 kg -65 kg +65 kg
Kobiety -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg +59 kg

 kategoria: -37 kg
Grupa I
Perz Paulina - Prymas Agata 10:0
Polewka Zuzanna - Bondarenko Myroslava 0:10
Perz Paulina - Bondarenko Myroslava 0:10
Polewka Zuzanna - Prymas Agata 0:10
Perz Paulina - Polewka Zuzanna 10:0
Bondarenko Myroslava - Prymas Agata 10:0
 
Grupa II
Twarowska Barbara - Majchrzak Wiktoria 10:0
Janele Justine - Grzesiak Magdalena 10:0
Twarowska Barbara - Grzesiak Magdalena 10:0
Janele Justine - Majchrzak Wiktoria 10:0
Twarowska Barbara - Janele Justine 0:1
Grzesiak Magdalena - Majchrzak Wiktoria 1:0
Grupa I
1234PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Perz Paulina
UKS SameJudo
 10010202 2
2. Polewka Zuzanna
GKS Czarni Bytom
0 0000 4
3. Bondarenko Myroslava
JudoClub Makarenko Kharkiv
1010 10303 1
4. Prymas Agata
GKS Czarni Bytom
0100 101 3

Grupa II
1234PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Twarowska Barbara
Judo Legia Warszawa
 01010202 2
2. Janele Justine
JC Kyodai Riga
1 1010213 1
3. Grzesiak Magdalena
GKS Czarni Bytom
00 111 3
4. Majchrzak Wiktoria
UKJ Lemur Warszawa
000 00 4
Półfinały / Finał
 
Bondarenko M. 
Twarowska B. 
Twarowska B. 
Twarowska B. 
Janele J. 
Janele J. 
Perz P. 


Polityka prywatności Judostat.pl