Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009)
Piaseczno, 14.03.2021
 

Ikizama Judo Cup IV
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg +66 kg
Kobiety -27 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

 kategoria: -33 kg
Grupa I
Lorek Stefania - Kamińska Agata 10:0
Rusztecka Oliwia - Kamińska Agata 10:0
Rusztecka Oliwia - Lorek Stefania 0:10
 
Grupa II
Warzyńska Liliana - Gondko Hanna 0:0.5
Kruża Zuzanna - Gondko Hanna 0:0.5
Kruża Zuzanna - Warzyńska Liliana 10:0
Grupa I
123PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Rusztecka Oliwia
UKS Judo Panda Warszawa
 010101 2
2. Lorek Stefania
UKJ Yuko Józefów
10 10202 1
3. Kamińska Agata
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
00 00 3

Grupa II
123PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Kruża Zuzanna
GKS Czarni Bytom
 100101 2
2. Warzyńska Liliana
MKS Olimpijczyk Włocławek
0 000 3
3. Gondko Hanna
Judo Legia Warszawa
0.50.5 12 1
Półfinały / Finał
 
Lorek S. 
Lorek S. 
Kruża Z. 
Lorek S. 
Gondko H. 
Gondko H. 
Rusztecka O. 


Polityka prywatności Judostat.pl