Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turnieju Judo z okazji Dnia Niepodległo¶ci U-11 (2013-2014)
Warszawa, 11.11.2023
 

Turnieju Judo z okazji Dnia Niepodległo¶ci Dzieci U-11/U-13
Turnieju Judo z okazji Dnia Niepodległo¶ci U-13 (2011-2012)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -25 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg +55 kg
Kobiety -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

 kategoria: -33 kg
Grupa I
KLEPACZKA Antoni - Girndt Kamil 0:10
Gurniak Mikołaj - GO¬DZIK Mikołaj 10:0
KLEPACZKA Antoni - GO¬DZIK Mikołaj 10:0
Gurniak Mikołaj - Girndt Kamil 0:10
KLEPACZKA Antoni - Gurniak Mikołaj 0:10
GO¬DZIK Mikołaj - Girndt Kamil 0:10
 
Grupa II
Niedziałek Mieszko - KAŁUCKI Stanisław 10:0
Krasnodębski Kuba - KAŁUCKI Stanisław 10:0
Krasnodębski Kuba - Niedziałek Mieszko 10:0
Grupa I
1234PunktyZwycięstwaMiejsce
1. KLEPACZKA Antoni
ASW Tiger Skierniewice
 0100101 3
2. Gurniak Mikołaj
UKJ Yuko Józefów
10 100202 2
3. GO¬DZIK Mikołaj
ASW Tiger Skierniewice
00 000 4
4. Girndt Kamil
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
101010 303 1

Grupa II
123PunktyZwycięstwaMiejsce
1. Krasnodębski Kuba
UKJ Meiyo Warszawa
 1010202 1
2. Niedziałek Mieszko
UKS Spartakus Lublin
0 10101 2
3. KAŁUCKI Stanisław
ASW Tiger Skierniewice
00 00 3
Półfinały / Finał
 
Girndt K. 
Girndt K. 
Niedziałek M. 
Girndt K. 
Krasnodębski K. 
Krasnodębski K. 
Gurniak M. 


Polityka prywatności Judostat.pl