Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Memoriał im. P. Szwedziaka U14
Lipno, 28.05.2022
 

XVI Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lipno - II Memoriał im. Pawła Szwedziaka
II Memoriał im. P. Szwedziaka U8 II Memoriał im. P. Szwedziaka U10 II Memoriał im. P. Szwedziaka U12 II Memoriał im. P. Szwedziaka U16
WYNIKI NA ŻYWO LISTA ZAWODNIKÓW KLUBY STATYSTKA OGÓLNA WYNIKI ZAWODÓW

Dostępna jest statystyka szczegółowa z tych zawodów

Statystyka

Liczba startujących klubów 18 -> (M) 15 (K) 11
Liczba startujących zawodników 50 -> (M) 28 (K) 22
Liczba walk 63 -> (M) 36 (K) 27
Średnia wieku zawodników 12 lat 171 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 152 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 159 dni
Najliczniejsza kategoria -44 kg (6 zawodników)
Najmniej liczna kategoria -36 kg (1 zawodników)
Liczba klubów z medalami 15 (57.69% ogólnej liczby klubów)
Liczba klubów z miejscami 1-7 17 (65.38% ogólnej liczby klubów)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Junior Lipno (8 zawodników)
UKS Sparta Sława (7 zawodników)
UKS 3 Piła (4 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Junior Lipno (13 walk)
Victoria Judo Poznań (9 walk)
UKS 3 Piła (8 walk)
Kluby z największą efektywnością Victoria Judo Poznań (2.25 => 9 wygr. / 4 zaw.)
UKS Junior Lipno (2.17 => 13 wygr. / 6 zaw.)
UKS Judo Tuliszków (2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
Kluby z największą efektywnością punktową JUDO TEAM Białośliwie Białośliwie (7 => 7.0 pkt / 1 zaw.)
UKS Junior Lipno (4.33 => 26.0 pkt / 6 zaw.)
Victoria Judo Poznań (3.75 => 15.0 pkt / 4 zaw.)
Wyniki

KategoriaZawodnicyKlubyWalkiLista walk
-32 kg 0 0 0 ---
-35 kg 1 1 0 ---
-38 kg 3 3 3
-42 kg 4 3 6
-46 kg 4 4 6
-50 kg 4 4 6
-55 kg 4 3 6
-60 kg 4 4 6
-73 kg 3 3 3
+73 kg 1 1 0 ---
-30 kg 0 0 0 ---
-33 kg 0 0 0 ---
-36 kg 1 1 0 ---
-40 kg 4 3 6
-44 kg 6 6 9
-48 kg 3 3 3
-52 kg 4 3 6
-57 kg 3 3 3
-63 kg 1 1 0 ---
+63 kg 0 0 0 ---
Statystyka szczegółowa
Najdłuższa walka00:00:00, -44 kg Natalia Hewusz - Dominika Gmerek
Najkrótsza walka, - kg. -
Długość zawodów / średni czas walk:: /
ippon / waza-ari / yuko (shido / hansokumake)58 / 2 / 0 (0 / 0)
ilość dogrywek0
walki zakończone przez IPPON58 (92.06%)
walki zakończone przez WAZA-ARI2 (3.17%)
walki zakończone przez YUKO0 (0%)
walki zakończone przez SHIDO3 (4.76%)
Najlepsi zawodnicy
ZawodnikKategoriaŚredni czas walkWalkiPunkty zdobytePunkty stracone
IpponWaza-ariYukoShidoIpponWaza-ariYukoShidoHansokumake
Igor Fedan -46 kg 00:00:00 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Aleksandra Pawlikowska -63 kg 00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jagoda Chudak -36 kg 00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wiktor Glanc +73 kg 00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Matyas Akstejn -35 kg 00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zuzanna Wojciech -48 kg 00:00:00 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Piotr Tuczyński -73 kg 00:00:00 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Brayan Eliasz -42 kg 00:00:00 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0
Mateusz Szwemin -38 kg 00:00:00 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Amelia Jurdeczka -57 kg 00:00:00 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0

Polityka prywatności Judostat.pl