Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Memoriał im. P. Szwedziaka U10
Lipno, 28.05.2022
 

XVI Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lipno - II Memoriał im. Pawła Szwedziaka
II Memoriał im. P. Szwedziaka U8 II Memoriał im. P. Szwedziaka U12 II Memoriał im. P. Szwedziaka U14 II Memoriał im. P. Szwedziaka U16
WYNIKI NA ŻYWO LISTA ZAWODNIKÓW KLUBY STATYSTKA OGÓLNA WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów
mężczyĽni: M-01
1
Bartosz Janicki
UKS Judo Tuliszków
2
Norbert Kubicki
UKS JUDO-KANO Lusówko Lusowo
3
Eryk Kuberski
UKS Junior Lipno
mężczyĽni: M-02
1
Jakub ZAWADZKI
KLUB SPORTOWY JUDO SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
2
Adam Bekała
KS AZS-AWF Poznań
3
Filip Gaj
UKS Judo Tuliszków
mężczyĽni: M-03
1
Marcel Herman
UKS Szóstka Rawicz
2
Paweł Hewusz
UKS Sparta Sława
3
Proba Karol
Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław Wrocław
4
Szymon Dondajewski
UKS Sparta Sława
mężczyĽni: M-04
1
Tymoteusz Szynalski
UKS Szóstka Rawicz
2
Borys KABZA
KLUB SPORTOWY JUDO SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
3
Mikołaj Radkiewicz
UKS Junior Lipno
4
Albert KRAWCZYK
KLUB SPORTOWY JUDO SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
mężczyĽni: M-05
1
Tymon Junik
UKS Pohl Judo Przemęt
2
Bogdan Januchowski
UKS Dębiec Poznań
3
Jan Rożek
Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław Wrocław
4
Stanisław Gręda
UKS Dębiec Poznań
mężczyĽni: M-06
1
Nikodem Lewicki
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.
2
Miłosz Atrachimowicz
KS Triumphator Naratów
3
Nikodem Malinowski
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.
mężczyĽni: M-07
1
Mirmił BŁOCHOWICZ
KLUB SPORTOWY JUDO SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
2
EMIL HEWCZUK
UKS JUDO COBRA NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
3
Mateusz Pakuła
KS Triumphator Naratów
mężczyĽni: M-08
1
Vaclav Hornych
Lokomotiva Trutnow Trutnov
2
Jaroslaw Bolshev
PKS Olimpia Poznań
3
MARCEL PASZKE
UKS JUDO COBRA NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
mężczyĽni: M-09
1
JAKUB ADAMSKI
UKS JUDO COBRA NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
2
Eryk Bereszyński
PKS Olimpia Poznań
3
Lucjan Stasicki
Victoria Judo Poznań
mężczyĽni: M-10
1
Kacper Majewski
KS Triumphator Naratów
2
Maksymilian Pawlikowski
UKS Junior Lipno
3
Franciszek Gromada
UKS JUDO-KANO Lusówko Lusowo
mężczyĽni: M-11
1
Mykhailo Krywych
PKS Olimpia Poznań
2
Alois Juklicek
Lokomotiva Trutnow Trutnov
3
Adam Popelka
Lokomotiva Trutnow Trutnov
mężczyĽni: M-12
1
Marcel Plesz
KS Triumphator Naratów
2
Konrad KONIECZNY
KLUB SPORTOWY JUDO SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
3
Jan puchała
UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka
mężczyĽni: M-13
1
Jakub Wawrowski
Victoria Judo Poznań
2
Kacper Stark
UKS Junior Lipno
3
Kamil Pawlicki
UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka
mężczyĽni: M-14
1
Maksymilian Szpak
Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław Wrocław
2
Bartłomiej Mazur
UKS Sparta Sława
3
Wojciech Jaszewski
UKS Junior Lipno
4
Mikołaj Wyrębiak
Victoria Judo Poznań
mężczyĽni: M-15
1
Mateusz Węcła¶
UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka
2
Tomasz Kruger
UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka
3
Władysław Kapturski
KS AZS-AWF Poznań
kobiety: K-01
1
Alicja Dawidziak
UKS Junior Lipno
2
Julia Januchowska
UKS Dębiec Poznań
3
Michalina Kosińska
UKS Judo Tuliszków
kobiety: K-02
1
Dominika Perz
UKS Szóstka Rawicz
2
Gabriela Szumna
UKS Junior Lipno
3
Lena Moryto
UKS Sparta Sława
kobiety: K-03
1
Kira Andrejeva
UKS Szóstka Rawicz
2
Maja May
KS AZS-AWF Poznań
3
Zofia Zelek
UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka
kobiety: K-04
1
Ira Andrejeva
UKS Szóstka Rawicz
2
GABRIELLA PEAK
UKS JUDO COBRA NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
kobiety: K-05
1
Anna Wojniusz
UKS Sparta Sława
2
Zuzanna Kajoch
UKS Junior Lipno
3
Milena Moszyk
UKS Sparta Sława
kobiety: K-06
1
Natalia Szwarc
UKS Junior Lipno
2
Wiktoria Mikołajczyk
UKS Judo Tuliszków
3
Dorota Lewczuk
UKS Sparta Sława

Polityka prywatności Judostat.pl